Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Кому можуть рекомендувати проведення пресотерапії

ГоловнаБлог — Кому можуть рекомендувати проведення пресотерапії

Пресотерапія – популярна в косметології процедура, яка представляє собою підвид лимфодренажного масажу. Використовується для ефективного видалення зайвої рідини не тільки в лімфатичну систему, а й весь організм. Метод пресотерапії продемонстрував себе як відмінний засіб при боротьбі з целюлітом і різними проблемами, що виникають при малій фізичної активності або повних їх відсутності.

Як проводиться процедура

Проведення пресотерапії можливо тільки при використанні косметологічного обладнання, яке представлене спеціальною установкою – стіл, костюм і підключені дроти. Відвідувач надягає окремі частини костюма (чоботи, корсет, пояс, рукава) або повністю занурює тіло в спеціальний скафандр. В останньому випадку вплив буде надаватися цілком на все тіло, а не точково.

В процесі проведення процедури, повітря нагнітається, здійснюється вплив на лімфатичні вузли. Вони поступово стискаються, а потім розширюються, при цьому виштовхуючи надлишки міжклітинної рідини.

Варто звернути увагу, що процедуру можна проводити виключно після позитивного висновку терапевта. Він не тільки видасть дозвільний акт, але і допоможе визначити, які саме зони потребують корекції.

Рекомендується за кілька годин до процедури нічого не їсти і як мінімум за пару годин до відвідування косметологічного кабінету нічого не пити. Необхідно, щоб шлунок і сечовий міхур були порожніми.

В процесі проведення процедури косметолог допомагає одягтися в костюм або його окремі частини, а після підбирає необхідний режим. Вже через кілька секунд починається надаватися вплив і легке тиск. Між собою чергується низьке і високий тиск, що сприяє прискореної циркуляції крові і лімфи. Незалежно від зони і сили впливу, процедура не триває більше 40 хвилин. Процедура ідеально підходить як для чоловіків, так і жінок, незалежно від віку. Найголовніша перевага – ви відразу можете приступати до своїх буденних справах, без тривалого очікування.

В результаті вже після першого застосування помітні якісні поліпшення – підтягується шкіра, знижується обсяг підшкірної рідини, підвищується тонус судин, знижується втома. В результаті пацієнт відчуває загальний приплив сил.

Переваги процедури

Після проходження всього курсу пресотерапії, ефект буде зберігатися протягом декількох місяців, найчастіше близько півроку. При дотриманні режиму харчування і заняттях спортом, кінцевий результат збережеться майже рік. Пресотерапія додатково має наступні переваги:

 • процедура абсолютно безболісна і не доставляє дискомфорту;
 • швидке зниження набряків і обсягів тіла;
 • поліпшуються процесі кровообігу і лімфообігу;
 • прискорене виведення токсинів;
 • пресотерапія ідеально підходить для вирішення питань пацієнтам, яким протипоказані електрофорез, мануальний масаж або вплив ультразвуку;
 • мінімізується можливість утворення тромбів;
 • не надається ніякого впливу на роботу внутрішніх органів;
 • немає необхідності в проведенні спеціальних підготовчих процедур.

Незважаючи на всі переваги, можливі протипоказання, наприклад наявність доброякісних і злоякісних пухлин. Тому рекомендується

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Кому можуть рекомендувати проведення пресотерапії
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup