Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Який лазер вибрати: діодний або неодимовий?

ГоловнаБлог — Який лазер вибрати: діодний або неодимовий?

Лазерна епіляція проводиться на різному устаткуванні. Різниця апаратів полягає в протяжності хвиль, адже чим вони більші, тим результативніше. Крім цього, критеріями є потужність, імпульсне випромінювання і площа оброблюваного покриття.

Які лазери радять експерти?

Доданий лазерний епілятор має можливість генерації лазерного променя за допомогою діодів і напівпровідників. Такий лазер є ефективним і безпечним, видаляє від 90% небажаної рослинності, при цьому інші волоски будуть малопомітні внаслідок освітлення під впливом апарату. Перевагою цього методу є руйнування волосся на різних глибинах шкірного покриву, що забезпечує мінімальний ризик пошкодження і досягнення стійкого косметичного ефекту. Крім цього, такий різновид лазерної епіляції підходить для власників смаглявої шкіри і темного волосся, вона користується попитом як серед жінок, так і серед чоловіків. Варто відзначити, що діодний лазерна епіляція була дозволена для роботи з підлітковою шкірою асоціацією FDA.

Неодимовий лазер – це новий винахід, що видаляє волосяний покрив з діапазоном хвиль від 532 нм до 1064 нм, що дозволяє генерувати як короткі, так і довгі світлові імпульси, що забезпечує ефективність процедури без побічних ефектів. Крім того, процедура безпечна для шкіри і згубна для волосся. Система контролю лазера вибирається з урахуванням фототипу шкіри, враховуючи імпульси, кількість і щільність волосків.

Плюси при використанні неодимового лазера:

 • підбір індивідуального курсу для пацієнта;
 • відсутність больових відчуттів;
 • система охолодження;
 • вплив на певну ділянку (проникнення променя на глибину до 8 мм сприяє знищенню волосяного фолікула);
 • можливість проведення процедури в літню пору при виключенні тривалого перебування на сонці.

Остаточний вибір лазера повинен здійснюватися в залежності від типу шкіри, структури волосся і протипоказань до процедури. Саме кваліфікований фахівець здатний вибрати якісний прилад для проведення процедури без небажаних наслідків.

Купити апарат для лазерної епіляції ви можете на нашому сайті, у нас представлені різні моделі за вигідною ціною.

(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

27.08.2019
Який лазер вибрати: діодний або неодимовий?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup