Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Яка епіляція краще: лазерна або елос?

ГоловнаБлог — Яка епіляція краще: лазерна або елос?

Сучасна косметологія використовує різні способи для видалення небажаного волосся на тілі. На даний момент найбільш популярними є лазерна і елос епіляція. Як визначити, яка з них краще, які переваги і недоліки у кожної з них.

Що собою являє елос-епіляція?

Елос-епіляції в процесі видалення небажаної рослинності використовує одночасно два типи енергії – електрична і світлове випромінювання. В процесі апарат впливає на волосяну цибулину світловим променем, нагріваючи його. Відразу ж нагріта цибулина піддається впливу імпульсу струму, повністю руйнуючи його.

Вплив лазерного променя і електричного струму підвищує ефект видалення небажаної рослинності, незалежно від місця росту волосся. На відміну від інших методів епіляції, лазерний промінь впливає не на меланін, а на безпосередньо волосяну цибулину. Саме тому рекомендується в першу чергу блондинкам і дівчатам зі світлим волоссям.

Кілька проведених процедур сприяють зниженню кількості волосся на тілі, вони будуть стає все менше і тонше, також сповільнюється їх зростання. Для повного знищення волосяних цибулин необхідно кілька відвідувань косметолога.

Переваги:

 • підходять для будь-якого типу шкіри;
 • допустимо проведення на будь-якій ділянці тіла;
 • мінімальна кількість ускладнень;
 • усуває навіть Пушкова або дуже світле волосся.

Але, відразу необхідно підготуватися до того, що необхідне проведення декількох сеансів, додатково необхідно оплачувати кожне відвідування косметолога. Але, відразу після салону краси ви можете повернутися до звичного способу життя.

Що собою являє лазерна епіляція?

Це найбільш популярна і поширена косметологічна процедура для видалення волосся. В процесі проведення процедури на ділянку шкіри направляється вузькоспрямований промінь світла, що впливає на меланін (колірний пігмент, що міститься в волоссі). Одночасно з цим, промінь лазера перетворюється в тепло, яке нагріває і руйнує волосяну цибулину.

Залежно від оброблюваної області, один сеанс може тривати від 5 хвилин (видалення вусиків над верхньою губою) до години (видалення волосся на ногах). До переваг процедури варто віднести:

 • тривалість процедури займає всього кілька хвилин;
 • максимальна безболісність;
 • доступна вартість, на тлі вартості курсу елос-епіляції.

Єдиний недолік, лазерна епіляція показує меншу ефективність при боротьбі з волоссям на смаглявою шкірі або світлим волоссям. Щоб уникнути виникнення різних негативних наслідків, необхідна консультація косметолога.

При виборі між лазерної та елос-епіляції варто пам’ятати, що лазерна епіляція не справляється з видаленням світлих, сивого або Пушкова волосся, тоді як елос усуває навіть їх. Але і вартість її в рази вище.

Якщо вам важко у виборі проведеної процедури, рекомендуємо звернутися за допомогою до косметолога, який допоможе вам визначитися.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.12.2019
Яка епіляція краще: лазерна або елос?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup