Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як вивести татуювання?

ГоловнаБлог — Як вивести татуювання?

Ну, привіт друзям і подругам. Чи є ці фотографії на вашому тілі вже нудно? Звичайно, неможливо повернути минуле. Але принести татуювання цілком. Способи видалення татуювань змінюються, але це не має значення, ви його фаршировані в салоні кваліфікованого художника татуювання або в підвалі ви татуюванням одного.  У житті все відбувається, так що тепер розповісти про деякі способи видалення татуювань.

Методи видалення татуювань

Почнемо з дому способами, можливо. Вони навряд чи будуть придатні для рукава або великих татуювань. Ми думаємо, з ініціалами (розуміємо, що ми?) і що таке буде впоратися.

Перед початком процедури перевірте відсутність алергії на речовину, яку ми хочемо розповісти. Для цього нанесіть його на зап’ясті і зачекайте близько 15-20 хвилин, потім змийте. Якщо почервоніння і зміни на шкірі (без тату) не присутні, то включається.

Йод. Відносно безпечним варіантом для видалення татуювань. У той час, щоб видалити його не буде працювати, але якщо ви регулярно змащувати йод тату, то він поступово втрачає колір. Неможливо повністю зняти. Ми говоримо заздалегідь, йод може застосовуватися виключно на поверхні шкіри, а не міліметра глибше.

Перекис водню (3%). Повторіть ті ж дії, як і з йоду. Ретельно ставитися до шкіри навколо тату, тому що пероксид знебарвлюся не тільки татуюваннями. Допоможе вам “зменшити яскравість” малюнка. На цьому, в цілому, і всі чудові можливості кінця.

Пару шкіри. Якщо ви бачите, що після сесії татуювання сильно відрізняється від того, що ви собі уявити, збільшилася пітливість буде вашим другом. Хороший варіант ванни. Так-так, хороший майстер 100% попереджають, що через кілька днів після татуювання, це небажано перегрітися. Цей варіант підходить, якщо немає проблем з серцем, коли поїздки на ванну не розслабляє, але досить небезпечно.

Бежевий пігмент. Тату на вершині той вам не подобається, тільки під кольором шкіри. Своєрідний Коректор, але не в ноутбуці і під шкірою.

Урок народної медицини закінчився. Тепер давайте звермося до більш ефективних і безпечних методів. Вони повинні прийти до кожного.

Лазерна татуювання видалення

Лазер є ефективним інструментом для боротьби з partakami, нудні фотографії, які більше не приємні для ока. Переваги:

 • Шрами не залишилося. Іноді Після видалення тату вдома листя тільки чорної або кольорової фарбою, а контур залишається, але стає білим;
 • Безболісно. Деякі клієнти відзначають, що є відчуття поколювання, не більше;
 • будь-який смак і колір. Лазер без розрізнення для видалення чорного напису або яскраво-Червоної квітки;
 • Здоров’я. Неважливо, наскільки прохолодно, домашні методи ніколи не дають 100% гарантія успіху і безпеки. Що не можна сказати про лазер.

Одним з недоліків є ціна. Врешті-решт, курс процедур для видалення татуювань тривають не кілька днів, але через кілька тижнів, а гроші коштують доречно. Але давайте скажемо, що це того варте.

На додаток до способу видалення тату, ми Нагадуємо, що до начинки, спробуйте тиждень, місяць, два місяці, щоб нагадувати переклад тату на місці, де ви збираєтеся робити реальні. Навіщо? Те, що потім не турбуватися і в розпачі не шукати методи виведення вже нелюбив малюнок.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11.06.2019
Як вивести татуювання?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup