Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як правильно вибрати обладнання в салон краси?

ГоловнаБлог — Як правильно вибрати обладнання в салон краси?

Власний салон краси або Косметологічна клініка-це бізнес, який вимагає дуже серйозного підходу і дуже високого рівня відповідальності: це ви будете залежати від краси і здоров’я ваших клієнтів. Жодна стадія розвитку не повинна бути дозволена для дрейфу: все має бути під суворій контролем. Звичайно, це дуже важливо, щоб вибрати правильний персонал, виберіть місце, робота на нейро, знайти орендодавцями, які готові співпрацювати, подумайте про концепцію, послуги, які будуть надані у вашому салоні, щоб придбати всі необхідні Наркотики, відходи, витратні матеріали, меблі. Одна з найбільш відповідальних і надзвичайно важливих речей купує правильне обладнання.

Як правильно вибрати обладнання для салону краси?

Закупівля обладнання для косметологічного Кабінету вимагає дуже відповідального підходу, а помилка в цьому випадку дуже дорога. Адже вартість одного приладу можна перерахувати десятки тисяч євро. На практиці виявляється, що певні погрішності у виборі обладнання дозволяється в більш ніж половині салонів краси, курортів, косметичних шаф. І перетворює його на їх власників простоювання обладнання та втрати прибутку. Тому ви повинні підходити до покупки з максимальною відповідальністю. Отже, як правильно вибрати обладнання для салону краси?

Так що, уявіть, що ви хочете купити пристрій для RF-ліфтингу або будь-який інший косметологічний апарат. Що робити?

 • Звузити коло. Багато чого має виходити від концепції салону. Чітко Опишіть, які косметологічні послуги будуть забезпечені. Немає необхідності купувати Додатково: покладатися на власний бізнес-план.
 • Оцінити рівень комфорту найкращим чином допоможе вашому власному досвіду, тому ми рекомендуємо переконатися в заявах виробників особисто і пройти процедуру на пристрій, який вас цікавить. Зверніть увагу на те, що технології використовуються в конкретному апараті для зменшення дискомфорту і забезпечення максимального комфорту.
 • Якщо ваш напрямок діяльності не примикає до косметології, обов’язково зверніться за допомогою до професіоналів, які можуть грамотно проконсультувати вас. Без допомоги фахівців ніде немає: і спробувати поспілкуватися з цього приводу з практикуючими косметологів.
 • Обов’язково відвідуйте тематичні виставки, де можна ознайомитись з усіма останніми новинками. Читайте тематичні видання. Дуже важливо повністю ознайомитися з обладнанням перед покупкою.
 • Купити обладнання для салону-небагато, дуже важливо, щоб ваш персонал зміг правильно скористатися цим устаткуванням. Тому, щоб купити, вибрати місця, де ваші співробітники зможуть отримати навчання, важливо-з подальшим отриманням всіх необхідних атестатів.
 • Уважно вивчіть Відгуки про те чи іншого пристрою. Як правило, на тій чи іншій моделі, Відгуки можна знайти на спеціальних об’єктах-Отзовнішках, на тематичних форумах косметологів та інших тематичних спільнот.
 • Обов’язково купуйте обладнання, де можна отримати гарантію, а також регулярне технічне обслуговування обладнання.
 • Постарайтеся зробити вибір на користь самих багатофункціональних приладів.

Пристрої для салонів краси: де я можу купити?

Якщо ви плануєте придбати пристрої для салонів краси, ви можете легко знайти їх в діапазоні PrimeLaser. Висока якість, дійсно широкий вибір, тільки найсучасніші, передові апарати, регулярне технічне обслуговування, річна гарантія, можливість навчання для ваших співробітників працюють на пристроях з подальшою сертифікацією. Покупка приладів для салонів в нас-це висока якість, оперативність, зручність у використанні.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17.03.2019
Як правильно вибрати обладнання в салон краси?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup