Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як вибрати косметологічний кабінет або клініку

ГоловнаБлог — Як вибрати косметологічний кабінет або клініку

Якість косметичних послуг залежить від того, наскільки безпечна процедура буде. Якщо майстер використовує неякісне обладнання, порушує норми гігієни і не дбає про здоров’я своїх клієнтів, відвідування такого Кабінету або клініки небезпечно для здоров’я. Тому перед відвідуванням косметолога необхідно перевірити, наскільки якісно забезпечуються певні сервіси.

Ознаки якісної косметологічного Кабінету

Позитивні відгуки на сайтах, висока оцінка серед інших салонів краси-це ознаки якісного салону. Але, не варто забувати про кілька основних моментів. Серед них медична ліцензія на проведення косметичних процедур.

Ксерокопія ліцензії повинна бути в видному місці, частіше на стенді на стійці реєстрації. Цей документ є необхідним, тому що деякі процедури на природу їх поведінки схожі на малі Хірургічні втручання і виконуються лікарями.

Спеціаліст з проведення процедури має отримати диплом про освіту в області Dermatovenerology. Відповідний диплом та сертифікати на проходження різних курсів підвищення кваліфікації розташовані в видному місці в робочому кабінеті.

Додатковою вимогою для косметологічного Кабінету або клініки є використання високоякісного обладнання, незалежно від основного напрямку діяльності.

Як вибрати якісний косметологічний кабінет

Перед відвідуванням конкретної косметолога необхідно ретельно оцінити зовнішній вигляд Кабінету Міністрів та клініку. Важливими є зовнішній вигляд будівлі, якість ремонту та загальний гігієнічний стан. Якщо в кутах на стелі є чорна форма, штукатурка обсипали, а в приміщенні є чіткий запах набряку, відвідування такого косметологічного закладу небезпечно для здоров’я навіть якщо інструменти обробляються належним чином. Косметологи самі здійснюють діяльність близьких до лікаря, тому вони повинні одягатися в чистому вигляді, використовувати засоби індивідуального захисту-одноразові маски, латексні рукавички.

Не менш важливо мати веб-сайт або сторінку в одній з соціальних мереж. Актуальність наповнення, перелік наданих послуг, інформація про діяльність компанії не вся інформація, яка повинна бути в Інтернеті. Крім того, ви зможете ознайомитись з відгуками відвідувачів та пропозиціями щодо вдосконалення діяльності.

Як визначити косметолог фахівця

Перед першим візитом, на особистому засіданні або по телефону, косметолог повинна вести загальну розмову про фактичний стан здоров’я. Найбільш поширені питання відповіді:

 • Фактичні Протипоказання;
 • Наявність алергічної реакції;
 • Вагітність, лактація період або менструація;
 • Наявність поточного медичного лікування;
 • Можливі проблеми зі шкірою.

Правильна заява питання свідчить спеціалісту, який піклується про ваше здоров’я, що проведена процедура не може завдати шкоди клієнту в будь-якому випадку.

Після проведення консультацій, в якій косметолог призначає всі нюанси процедури, визначає больовий поріг клієнта і попереджає про можливі наслідки.

Використання якісного обладнання знижує ймовірність неприємних наслідків. Одним з компаній, що постачають якісне обладнання, є примезер. Косметологи у співробітництві з компанією одержують не тільки високоякісне обладнання, але й докладну консультацію про роботу кожного приладу.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.04.2019
Як вибрати косметологічний кабінет або клініку
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup