Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як вибирати апаратну косметику?

ГоловнаБлог — Як вибирати апаратну косметику?

Сьогодні галузь апаратної косметології стає все більш і більш популярною. У неї є багато переваг: процедури, проведені лікарем-косметолоком за допомогою спеціальних апаратів, дійсно надзвичайно ефективні, забезпечують тривалий результат, використання лазерів і інших косметичних пристроїв-це Досить безпечно, з використанням процедур апаратної косметології, протипоказань і побічних ефектів дуже мало. А якщо порівнювати, наприклад, з процедурами ін’єкції косметологія або естетичну хірургію, апаратні процедури, вийде помітно дешевше. Прилади в салоні, щоб вибрати досить непросто: по-перше, тому що сучасний ринок дійсно великий вибір, а по-друге, тому що апарат для косметичних клінік і шаф-це досить дороге задоволення, по-третє, тому що Щоб не легко ознайомитися з усіма технічними характеристиками. Але крім придбання пристроїв необхідно зберігати в планах також придбання апаратної косметики, без якої не реалізація левова частка процедур неможлива. Що я повинен звертати увагу при виборі?

Як правильно вибрати апаратної косметики?

Апаратної косметики є гелі, сироватки, ампули, які використовуються для апаратних процедур (особливо в апаратної косметології). Це означає, що діяти спільно з фізичними чинниками. А косметика під кожним фактором має свої особливості.

Загальні вимоги до апаратної косметики можуть бути наступними:

 • Найбільш поширені в косметологічних процедурах-іоофорез, гальванізація, мікроструми, міостимуляції. Загальна вимога до засобів електропроцедур-безумовно, хороша електропровідність. Водні розчини та гелі мають таку електропровідність. Засоби, що містять багато жирів і парафіну погано утримують електричний струм. Тому креми, нафтові концентрати та жирні маски для електропроцедур не застосовуються.
 • Дуже важливо вибрати косметику, яка призначена для використання з космелогічними пристроями, інакше результати можуть бути непередбачуваними. Як правило, виробники приладів також виходять на лінії відповідної косметики, необхідної для використання відповідної техніки: оптимальний і розумний підбирає кошти.
 • Для ультразвукової терапії необхідно також спеціальне обладнання косметики, ультрафонофорез, мікрострумовий терапії, гальванізація. Для лазерної терапії також потрібні додаткові засоби, зокрема, для виконання процедури лазерного пілінг вуглецю потрібен спеціальний нано-гель. Антивікові ВЧ-креми широко використовуються, зокрема, для процедури RF-ліфтингу. Апаратна косметика розроблена спеціально для спільного використання з професійними косметологічними приладами. Спеціальні засоби максимально полегшують використання косметики фахівця, незалежно від процедури. На пляшку, як правило, можна знайти інформацію про те, для якого конкретного приладу композиція підійде.

Якісні косметологічні пристрої та устаткування Косметика: де можна купити?

Якщо ви натхнені кількістю переваг лазерної та апаратної косметології і хочете відповідних послуг, які будуть здійснюватися в рамках вашої клініки або вашого салону, ви можете легко купити якісні пристрої від системи PrimeLaser-по Справедливі ціни, з гарантією, можливістю обслуговування, а також навчання для ваших співробітників, що працюють з пристроями. Крім того, в нашому асортименті можна знайти апаратну косметику, призначене для роботи з відповідною косметотикою техніки.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

05.05.2019
Як вибирати апаратну косметику?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup