Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як видалити татуювання?

ГоловнаБлог — Як видалити татуювання?

Сьогодні, різні татуювання і пірсинг стають все більш і більш популярними: Інтернет є строкатий з мільйонами цікавих ескізів, і професія татуювання майстри стають все більш популярними і затребуваними. Однак, недавні дослідження показують, що близько 25% людей, які мають татуювання, рано чи пізно звернутися до фахівців, щоб видалити їх. Причини такого бажання можуть бути найрізноманітніші: «помилка молодості», невідповідність з очікуваннями або погано виконана тату. Насправді, татуювання може бути різним з масою причин, але, на щастя, сьогодні все це виправити і можна з упевненістю сказати, що татуювання не назавжди. Є багато методів видалення татуювань і татуювання, але якщо ми говоримо про найбільш інноваційних та ефективних методів, то це, безумовно, лазерна видалення.

Татуювання видалення вдома: чи варто практикувати?

Сьогодні в Інтернеті ви можете знайти величезну різноманітність рецептів для видалення татуювань в домашніх умовах. Важко сказати про їх ефективність і абсолютну безпеку, багато хто з них можуть істотно пошкодити шкіру, і надійність цих методів не гарантується. Хтось радить робити сіль скраби, хтось-прибрати татуювання марганцю, є рецепти за участю йоду, перекису водню, деякі радять імплантувати тілесні пігмент замість відтінку, який спочатку був зроблений татуюванням. Іноді допомагають спеціальні Remuvera для татуювань, які часто використовуються, щоб полегшити татуювання на обличчі,-наприклад, Microлевіdinga. Однак, цей метод, безумовно, не підходить для великих татуювань. Ось чому ми радимо вам звернутися до професіоналів у таких випадках і видалити татуювання лазерним.

Лазерна татуювання видалення: переваги

 • Лазер може видалити татуювання практично будь-якого масштабу і будь-якої складності;
 • На відміну від інших методів, використання лазерної татуювання може бути видалений повністю.
 • Сучасні прилади дозволяють зробити процедуру максимально безболісною: часом більш безболісною, ніж це було кілька років тому в симетричній ситуації.
 • Метод забезпечує мінімальну травму.
 • Абсолютна Безпека: ризики будь-яких негативних наслідків є категорично низькими.

Видалення татуювань машини: що вибрати і де купити?

Сьогодні є чимало різних пристроїв для видалення татуювань. Найкраще, що ви можете знайти в діапазоні PrimeLaser систем: це останнє покоління машин, ефективних, безпечних, ідеально підходить для салонів. Разом з продажем пристроїв ми забезпечуємо підготовку до роботи над ними, а також видавати сертифікати: що ви і майстри, і клієнти були впевнені, як результат. Машини для видалення татуювань, татуювання, для пілінгу вуглецю: їх дія багатофункціональний, і Ціна 100% відповідає якості. Пристрої від систем PrimeLaser-найкраще і якісне рішення для вашого салону!

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12.06.2019
Як видалити татуювання?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup