Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як видалити бородавки?

ГоловнаБлог — Як видалити бородавки?

Бородавки-це досить вагома неприємність, яка має тенденцію бути досить великою кількістю людей. Багато хто вважає за краще просто жити з їх бородавки, хтось вважає, що вони підлягають негайному видаленню і disfival зовнішній вигляд. Звичайно, важливість естетичного фактора для всіх вирішує для себе, але деякі бородавки є показником проблем зі здоров’ям, деякі, також можуть заподіяти їм: наприклад, якщо вони знаходяться в місцях, які знаходяться в контакті з Одяг або застібки. Що, насправді, бородавки? Бородавки лікарів і пацієнтів часто розуміють різні речі. Пацієнти вважають, що бородавки все, що висихає на шкірі, будь-які пухлини, які піднімаються над поверхнею. Насправді, бородавки-папули, висипання, новоутворення на шкірі і слизових оболонок, які викликані вірусом папіломи людини. Однак будь-які новоутворення можуть мати різну етиетіологію.

Є кілька типів бородавок:

 • Нормальних бородавок. Вони наливають на гладкій шкірі тіла і кінцівок, а також на слизові оболонки порожнини рота і носової порожнини, глотки, гортані. Деякі види мають свої власні імена, такі як Papilomas, м’який міома. У більшості випадків ці бородавки нешкідливі, вони не можуть бути вилучені, якщо ви не соромляться естетичної сторони питання.
 • Ladonno-підошовні бородавки. Вони утворюються на долонях і підошвах.
 • Генітальні бородавки. Це бородавки на шкірі і слизові оболонки anoanoгенної зони. Такі бородавки підлягають обов’язковому видаленню як можна швидше.
 • Бородавки на слизових оболонках-невеликі опуклі формації круглої форми. Підйом над поверхнею слизової на 1-2 мм. Колір цих бородавок, як правило, рожеві, трохи відрізняється від кольору слизових оболонок.

Чи потрібно видалити бородавки?

У деяких випадках бородавки повністю нешкідливі пухлини, які не викликають ніякої шкоди здоров’ю. В інших випадках, вони, навпаки, підлягають обов’язковому видаленню: зокрема, до таких точно відносяться новоутворення в Anoanoгенної зоні. У будь-якому випадку, якщо ви знайдете будь-які пухлини, вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем, щоб побачити, якщо вони повинні бути видалені чи ні. Всеосяжну відповідь, без попереднього огляду і аналізу, ви не знайдете в будь-якій статті в Інтернеті.

Видалення бородавок на дому: чи можливо це?

Інтернет є строкатий з різними порадами на тему самостійного видалення бородавок, різні “народні кошти” і методи “cauterization”. Можна однозначно сказати, що самолікування не варто робити, зберігши в даний момент небажання йти до лікаря і звернутися до фахівця, потім можна зробити дуже дорого: як з точки зору грошей і стану здоров’я.

Видалити бородавки: як?

Ви можете видалити бородавки за допомогою лазера, використовуючи рідкий азот, хірургічне висічення, а також популярна процедура видалення бородавок електричним струмом. Метод видалення буде визначати ваш лікар, найбільш прогресивним варіантом, звичайно, є видалення бородавок лазерним.

Пристрої для лазерного видалення бородавок: де я можу купити?

Якщо ви хочете, щоб ваш салон або клініка, щоб мати можливість видалити бородавки лазерного, ви можете легко знайти правильний пристрій на PrimeLaser. Великий вибір, розумні ціни, новітні покоління пристроїв, гарантійне обслуговування і навчання ваших співробітників з подальшою сертифікацією: все це можна зробити з нами!

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.04.2019
Як видалити бородавки?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup