Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як прибрати зморшки під очима?

ГоловнаБлог — Як прибрати зморшки під очима?

Дрібні зморшки навколо очей з’являються в досить ранньому віці. Це обумовлено тим, що людина часто примружує очі від яскравого світла, під час посмішки та інших моментах. І вже до 25 років стають помітними дрібні зморшки навколо очей, адже шкіра там дуже тонка і швидко піддається впливу. Такі зморшки називають мімічними. Вже до 30 років будуть більш проявляються вікові зморшки навколо очей. І, отже, багато хто хоче якомога швидше позбутися від таких подарунків природи.

Причини появи зморшок навколо очей

 • Міміка лиця

Всі емоції, які може виражати людина тим чи іншим чином відображаються на обличчі і залишають по собі слід у вигляді мімічних зморшок. Це прояви радості, гніву, смутку і іншого. Ось такий набір міміки людини безпосередньо впливає на появу перших зморшок.

 • Зміни в зовнішності з віком

У клітинах шкіри починає сповільнюватися синтез колагену, відповідно і гіалуронової кислоти. А все це є важливим для активної регенерації шкіри людини. Тому десь в період 30 років, може пізніше або раніше починають з’являтися зморшки в куточках очей, їх ще називають «гусячі лапки». Таке звичайно подобається нікому не може, тому виникає питання про те, як він них позбудеться.

 • Сонячні промені

Всім відомо, що сонце шкідливо позначається на шкірі, а особливо навколо очей. Тривале перебування під сонцем без захисних окулярів призводить до того, що ультрафіолетові промені ушкоджують еластин. І в підсумку з’являються такі невеликі зморшки в ранньому віці. Це призводить до мімічних зморшок набагато раніше, тому слід остерігатися тривалого перебування під палючим сонцем.

 • Сон «обличчя в подушку»

Хтось любить спати на боці, а хто-то особою прямо в подушку, але і тут виявляється є свій шкоду для особи шкіри. Під час тривалого і частого сну особою в подушку, відбувається здавлювання шкіри. А якщо це відбувається з дня в день і так протягом року або декількох років, то звичайно і результат не порадує любителя такого сну. Адже це призводить до появи нових заломів і зморшок на обличчі. Так що навіть будучи сонним потрібно контролювати своє положення, щоб не завдавати шкоди своїй шкіри.

 • Недостатній або неправильний догляд за шкірою

В реальному житті не буде достатньо всього лише прикласти пакетики від чаю на кілька хвилин до очей. В цьому випадку потрібно більш ніжний догляд за тонкою шкірою навколо очей. Не варто забувати про правильне ДЕМАКИЯЖ, нічному і денному догляді за шкірою, що має проводитися щодня. Кожна людина має свої особливості організму, що і може призводити до швидкої появи нових зморшок. Цьому може сприяти навіть короткозорість, коли людині доводиться примружуватися, щоб щось побачити. Ранній появі зморшок сприяє і куріння, що тягне за собою спазмування капілярів на обличчі. Дуже помітно на все це впливає і недосипання. Тому варто звертати увагу на свій спосіб життя і позбавлятися від того, що негативно впливає на здоров’я і красу людини.

Як позбавиться від зморшок навколо очей

Причин через які з’являються зморшки існує дуже багато. Виходячи з цього є і дуже багато способів, як від них можна позбутися. Вони діляться на три групи:

 • Домашній догляд
 • Косметологічний догляд
 • Апаратна косметологія

Варто докладніше довідатися про кожну із зазначених методик по догляду за шкірою навколо очей.

Домашній догляд проти зморшок

Якщо взяти сироватки, різні креми і пілінги, то все це можна наносити на шкіру навколо очей. Ці кошти підходять для шкіри обличчя. Для цього необхідно використовувати лише призначені кошти для чутливої ​​шкіри. Такий догляд може включати в себе деякі кроки:

 • Спеціальний крем для шкіри навколо очей для щоденного догляду
 • Варто використовувати патчі
 • Роликові гелі

Спеціально призначені сироватки, філери і флюїди

Дуже часто використовують ще й масажні ролики або ж мінеральні камені. Тут можна розподілити їх для нічного догляду або гімнастики для особи. Але перед їх використанням необхідно дізнатися думку професійного косметолога, оскільки всі кошти потрібно підбирати з урахуванням особливості шкіри обличчя і при цьому ще й правильно їх використовувати. В такому питанні допоможе тільки лікар, який розповість, що і як краще робити.

Як позбавиться від зморшок за кілька візитів до косметолога

Косметологія надає дуже багато варіантів на вибір для ефективного догляду за шкірою навколо очей. Це такі як:

 • Масаж обличчя
 • Зволожуючі маски
 • Ін’єкції
 • Апаратні омолоджуючі процедури

Останній варіант дуже добре вже встиг себе зарекомендувати, оскільки приносить очікуваний результат.

Фотоомолодження

У цьому випадку використовують лазер. Він впливає на шкіру і таким чином зміцнює волокна колагену. В результаті зникають дрібні зморшки і розгладжуються глибокі.

Лазерний пілінг

Це делікатна процедура, що сприяє видаленню поверхневих шарів шкіри. Таким чином відбувається не тільки боротьба зі зморшками, але і з розширеними порами. Дуже ефективна процедура, тому і популярна серед багатьох пацієнтів.

Лазерна шліфовка шкіри

Такий спосіб діє більш інтенсивно і сприяє усуненню як дрібних, так і глибоких зморшок. За рахунок роботи лазери буде зменшуватися глибина зморшок, можна видалити пігментні плями або рубці.

Для професійних косметологів важливо, щоб і відповідне обладнання було якісним. У цьому питанні допоможе компанія Primelaser, на сторінках сайту якій можна придбати необхідне для косметологічних операцій обладнання. Тут є безліч варіантів для того, щоб обладнати свій кабінет найостаннішими новинками відповідного обладнання. Це дозволить надавати послуги на вищому рівні і таким чином завоювати довіру багатьох пацієнтів. У підсумку, фахівець заробляє хорошу репутацію, а потім вже репутація починає працювати на нього самого. Як результат-задоволені клієнти, стабільний дохід і досвід.

FAQ

Що провокує появу зморшок навколо очей?

Появу зморшок навколо очей викликають багато факторів з життя людини. Найперший з яких-це прояв емоцій на обличчі, через що з часом починають з’являтися зморшки в області очей. Вікові зміни також беруть на себе частину з’явилися зморшок. Сонце, як завжди, вносить свою лепту за допомогою ультрафіолету. Неправильне положення під час сну в подушку, викликає здавлювання шкіри обличчя. Також до цього призводить і неправильний догляд.

Як позбавиться від зморшок навколо очей?

Для цього слід вибрати найоптимальніший для себе варіант у вигляді домашнього догляду, косметологічний процедур або апаратної косметології.

Який з цих способів є більш ефективним?

Дуже хороший результат показують процедури лазерного пілінгу та лазерної шліфовки шкіри обличчя. Але все залежить від індивідуального випадку, тому необхідна консультація фахівця.

Яке обладнання для цього необхідно?

На сторінках сайту Primelaser можна ознайомиться з асортиментом пропонований новітніх варіантів обладнання для використання в сучасній косметології. Там і можна оформити замовлення на необхідне обладнання з доставкою за вказаною адресою.


(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

09.04.2021
Як прибрати зморшки під очима?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup