Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як відбувається видалення татуювання лазером

ГоловнаБлог — Як відбувається видалення татуювання лазером

Іноді у людей виникають різні обставини, які стають причинами для необхідності видалення татуювання. Це можуть бути зміна життєвих пріоритетів, отримання високої посади, втрата малюнком своєї актуальності і колишньої привабливості. Купити лазер для видалення тату можна в нашій компанії.

Основна інформація

За допомогою цього обладнання можна видалити зображення будь-якого розміру і колірної гами. Процедура здійснюється завдяки впливу на барвник лазерної хвилі необхідної довжини. Вона розщеплює пігментні гранули, які знаходяться в шкірі. Вбираючи величезну кількість лазерної енергії, частинки барвника перетворюються в дрібні осколки, які згодом просто розсмоктуються.

Для остаточного позбавлення від татуювання проводиться кілька процедур, після кожної з яких зображення стає все блідіше. Промінь лазера розбиває гранули по верствам, при цьому не завдаючи шкоди клітинам шкіри. Фарбувальний пігмент розпадається на мікроскопічні фрагменти, які виводяться з організму за допомогою лімфатичної системи. Цей процес здійснюється поступово, і його тривалість становить від 30 до 60 днів. Вона безпосередньо залежить від глибини знаходження фарби і її кольору, а також розміру зображення.

Одним з переваг лазерного видалення татуювань вважається те, що в результаті цієї процедури не порушується цілісність шкірного покриву, на ньому не залишається рубців і шрамів. Зображення зникає безповоротно. Крім того, будь-які побічні ефекти у цій маніпуляції відсутні. Лазер абсолютно безпечний, тому його дозволяється також застосовувати для видалення перманентного макіяжу.

Для того щоб позбутися від одного зображення, в середньому необхідно від чотирьох до десяти процедур, перерва між якими повинен становити один місяць, а для видалення татуажу з брів або повік потрібно від одного до п’яти сеансів. Ну а якщо ви хочете купити лазер для епіляції, ви знайдете його на сайті нашої компанії по досить привабливою ціною.

29.08.2019
Як відбувається видалення татуювання лазером
phone chat
close
phone
chat
×××
Название:
Цена:
Мощность:
Цвет:


Виберіть спосіб доставки:
Самовивіз (Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова поштаДоставка за адресою

Оберіть спосіб оплати:
Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на картку ФОП