Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як правильно вибирати обладнання для косметологічної клініки?

ГоловнаБлог — Як правильно вибирати обладнання для косметологічної клініки?

Якщо ви плануєте відкрити косметологічну клініку, то чи не перше, про що варто подбати – це підбір правильного обладнання. Насправді, саме від правильно підібраного обладнання, а також від майстерності косметологів, буде залежати подальший успіх бізнесу. Як відомо, навіть якщо вкласти величезні гроші в розкрутку, при низькій якості послуг, успіху точно не буде. І так, на що ж варто звертати увагу при підборі обладнання для косметологічної клініки?

Як правильно вибирати обладнання для косметологічної клініки?

В першу чергу, варто скласти список послуг, які плануються у вашій косметологічної клініці. І, вже відштовхуючись від цієї інформації, починати вибирати апарати за призначенням. Далі, відштовхуйтесь від наступних рекомендацій:

 1. Протестуйте особисто апарат. Кожен апарат з вашого списку перевірте на відповідність трьом основним характеристикам, якими має володіти косметологічні обладнання. В ідеалі, виробник або дистриб’ютор повинен забезпечити можливість тесту: щоб ви особисто переконалися в ефективності роботи апарату. Особисте враження тут не замінять ніякі рекламні слогани. Оцінити рівень комфортності найкраще допоможе власний досвід, тому ми рекомендуємо переконатися в заявах виробників особисто і пройти процедури на вас цікавить апараті.
 2. З яких апаратів варто почати? Ставку найкраще робити на досить багатофункціональні апарати: так, щоб будь-яка техніка не простоювала, швидко себе окупала і не використовувалася, виключно, для якої-небудь однієї процедури. Так, наприклад, у випадку з апаратами Rf-ліфтингу виробники впроваджують особливий механізм охолодження методом Пельтьє, який мінімізує печіння і біль під час процедури. Такі, максимально сучасні апарати допоможуть вам не тільки якісно і грамотно виконувати необхідні процедури, але ще і робити їх більш приємними для клієнтів. Шансів, що клієнтки повернутися на повторну процедуру, в цьому випадку, набагато більше.
 3. Безумовно, застосування апаратів в косметологічної клініці або в салоні, має бути максимально вигідним. Порахуйте, скільки потенційних послуг можна запропонувати клієнтам вашого салону за допомогою конкретного апарату. Чим більше різних послуг можна робити за допомогою апарату, тим швидше він окупиться і тим більше він буде рентабельним. Дізнайтеся, скільки протоколів передбачено виробником. Так, наприклад, апарати для RF-ліфтингу можуть мати функцію зміни несучої частоти випромінювання, що безпосередньо впливає на глибину впливу. Це дозволяє підбирати оптимальний варіант для роботи з різними зонами, починаючи від чутливої шкіри навколо очей, закінчуючи щільною шкірою спини і стегон. Таким чином, цей апарат можна назвати максимально вигідним: окупить він себе дуже і дуже швидко.
 4. Обов’язково звертайте увагу на країну, в якій був виготовлений апарат. Як правило, більш надійні апарати зроблені в ЄС. Дешевші і менш довговічні – в Кореї і КНР.

Які апарати точно слід купити для косметологічної клініки?

Безумовно, серед інших рівних, існують найбільш універсальні варіанти апаратів. Які, за фактом, можна назвати маст-хевом для будь-якого салону зважаючи на їх багатофункціональності.

Найбільш вдалі апарати з точки зору безпеки, комфорту та ефективності це:

 • Діодні лазери. Апарати, що дозволяють максимально безболісно проводити сеанси епіляції на будь-якому фототип шкіри;
 • Вакуумно-роликові системи і кавітація. Дають прекрасні результати в роботі по позбавленню від целюліту і доданню пружності шкірі. В цілому, ці апарати дуже гарні для роботи по тілу – для підтримки пружності шкіри, для відновлення контурів фігури;
 • Неодимові лазери. Дозволяють проводити унікальну процедуру карбонового пілінгу, видалення перманентного макіяжу і татуювань.

Таким чином, у вашій клініці або вашому салоні може бути всього три різновиди апаратів, які, в свою чергу покривають максимум можливих косметологічних послуг.

Решта ж варіанти апаратів ви можете вибрати і інші. Наприклад, апарати з функцією фотоомолодження. За допомогою цих апаратів здійснюються ефективні методики видалення ороговілого шару шкіри, за рахунок чого шкіра стає більш чистою, свіжою, посилюються її здатності до самовідновлення.

Пам’ятайте, що мало тільки купити апарати. Дуже важливо, щоб ви або ваш персонал, вміли грамотно ними користуватися. Наприклад, компанія PrimeLaser Systems забезпечує не тільки продаж різних косметологічних апаратів, а й навчання роботі на них для вас або ваших співробітників з наступною сертифікацією. Такий підхід допоможе вам приступити до роботи з апаратом відразу ж після покупки.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Як правильно вибирати обладнання для косметологічної клініки?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup