Професійне обладнання для клінік та салонів краси
×

Як правильно підібрати засіб для вмивання?

ГоловнаБлог — Як правильно підібрати засіб для вмивання?

Домашній догляд, на наше глибоке переконання, не менш важливий, ніж салонний. Його важливість навіть кілька недооцінена: адже по-хорошому, рутина домашнього догляду повинна здійснюватися два рази на день, шістдесят разів на місяць, тоді як до косметолога ходять, як правило, раз-два на місяць. Підібрати правильні засоби, які підходять типу і потребам шкіри – дійсно надзвичайно важливо.

Що потрібно знати про домашнього догляду за шкірою обличчя?

Три головні аспекти щоденного домашнього догляду за шкірою обличчя – це очищення, тонізація і зволоження. Природно, за потребами шкіри можна додати і інші етапи, наприклад, тонизирование шкіри навколо очей за допомогою патчів, масаж обличчя спеціальним роликом, багато хто любить живильні, зволожуючі маски. Раз в тиждень-два, залежно від типу шкіри, має сенс робити процедури відлущування за допомогою кислотних або ензимних пілінгів. Але база залишається базою – і вона повинна бути регулярної і якісною. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про засоби для вмивання – про те, якими вони повинні бути і про те, як правильно їх вибирати.

Як правильно вибрати засіб для вмивання?

Багато жінок не шкодують ні часу ні коштів на покупку дорогого зволожуючого крему, але при цьому часто не надають особливого значення вибору кошти для очищення обличчя. А це, насправді, дійсно дуже важливо. Вмиваються з милом або купують молочко, гель, пінку для вмивання за рекомендацією знайомих, не звертаючи ніякої уваги на склад. І роблять велику помилку. Тажке досить часто вони використовують засоби для вмивання як засіб для демакіяжу. Це – ще одна помилка. Засоби для вмивання потрібні для того, щоб прибрати надлишки шкірного сала, надлишки себума, максимум – залишки міського пилу. Але для того, щоб змити тональні засоби, макіяж очей і губ, потрібні спеціальні засоби для демакіяжу, наприклад, мицеллярная вода або гидрофильное масло. А вже після – ви використовуєте засіб для вмивання за типом шкіри. До слова, креми з SPF необхідно змивати так само.

Досить часто кошти для вмивання відчутно сушать шкіру. Тому що кошти для вмивання часто містять в своєму складі агресивні миючі речовини, які легко руйнують ліпідний бар’єр

Які помилки бувають в підборі кошти для вмивання?

  1. Як вже було сказано вище, головна помилка – вибирати дуже агресивні засоби для вмивання, які як би очищають шкіру “до скрипу”. В результаті, виникає сухість, лущення, зневоднення шкіри, шкіра виглядає максимально тьмяною. Крім того через порушений ліпідний бар’єр в шкіру можуть легко проникати різні бактерії, а самі умивалки з агресивними очисними речовинами нерідко є причиною алергічних реакцій та подразнення шкіри. Загалом, вибирайте засоби з досить м’якими ПАР, опціонально – з зволожуючими компонентами в складі.

2.Покупать виключно дорогі кошти, сподіваючись на їх користь для шкіри. Насправді, найчастіше, в косметиці можна зустріти відчутну націнку “за бренд”.

Як правильно підбирати засіб для вмивання?

  1. В першу чергу ми звертаємо увагу на тип шкіри, а потім звіряємося з рекомендаціями виробників миючих засобів. Природно, якщо у вас – суха шкіра, то кошти для жирної ні в якому разі брати не треба.
  2. Не варто боятися сульфатів – вони є всього лише пенообразователями. Так само, як не треба боятися силіконів в складі.
  3. Бажано вибирати гіпоалергенні засоби, щоб мінімізувати ризики виникнення негативних реакцій на шкірі.
  4. Вибирайте сертифіковані засоби від добре зарекомендували себе виробників. Це зовсім не обов’язково має бути дорогий засіб, ми переконані, що відмінні варіанти можна знайти в межах 5 у.о. І, якщо ви користуєтеся однією серією догляду, то і засіб для вмивання бажано теж брати з цієї ж серії.
  5. Ми радимо вам починати з пробників догляду, якщо є така можливість: тільки перевіривши, ви можете з точністю упевнитися в тому, підходить вам засіб чи ні.

Дуже важливо орієнтуватися на власні відчуття. Якщо після очищення ви не відчуваєте стягнутості шкіри, будь-яких неприємних відчуттів, то все добре. Якщо ж вам хочеться негайно зволожити шкіру кремом, то можливо, варто звернути увагу на інший засіб, помягче.

Як правильно очищати шкіру?

Починаємо ми з демакіяжу. Знімаємо макіяж міцелярної водою і ватним диском, або ж наносимо на все обличчя гидрофильное масло і масажними рухами змиваємо. А потім, наносимо на вологі пальці трохи засобу для вмивання, злегка спінюється і вже, за допомогою цієї піни очищаємо обличчя. При необхідності процедуру можна повторити.

Які існують процедури для більш глибокого очищення шкіри?

Безумовно, іноді одного лише домашнього очищення може бути недостатньо. Тому ми рекомендуємо вам час від часу відвідувати процедури професійних чисток, зокрема, добре зарекомендувала себе процедура ультразвукового чищення.

(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28.07.2020
Як правильно підібрати засіб для вмивання?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×







    ×







      ×
      Назва:
      Ціна:
      Потужність:
      Колір:


        Спосіб доставки:

        Нова поштаУкрпоштаСамовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)






        Спосіб оплати:

        Оплата на банківський рахунок












        ×
        ×
        Close popup
        Close popup
        Close popup
        ×
        error: Content is protected !!