Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як почати заробляти б’юті-фахівця?

ГоловнаБлог — Як почати заробляти б’юті-фахівця?

Ми переконані, що хороший, кваліфікований б’юті-фахівець просто не може залишитися без заробітку. Цей напрямок зараз, в принципі, дуже популярно, але насправді, б’юті-сегмент – досить специфічний і основна специфіка полягає в тому, що попит на послуги залишається завжди. Це можна було помітити навіть за часів строго карантину, коли здавалося б, при тому, що салони були закриті, перелякані клієнтки знаходили способи “пробитися” на процедури. Жінок, які хочуть бути красивими, буквально, не зупинити. Але мова йде, в даному випадку, про бажання “пробитися” до майстрів, у яких і так вже давно безліч лояльних клієнтів. І в цій статті ми поговоримо про інші – про початківців майстрів, які ще точно не заробляють мільйони і про тих, хто тільки планує увійти в б’юті-бізнес. І розповімо про те, як почати заробляти і збільшувати свої доходи.

Як почати заробляти б’юті-майстру?

Будь-якому фахівцеві потрібно в першу чергу визначити, що існує два основних напрямки, від яких залежить його рівень заробітку. А саме: професійні та профільні навички. З них складається компетенція і реальний рівень майстерності, за який люди будуть готові вам платити. В першу чергу, дуже важливо розуміти, що ваш час і ваші послуги коштують грошей. Синдром самозванця – не найкращий, з чим можна зіткнутися і наполегливо рекомендуємо вам уникати цього. Перевірено: чим більше ви впевнені в своїх навичках і своєму професіоналізмі, тим морально легше вам встановлювати ті ціни, які ваша робота дійсно гідна.

Очевидно, що професійні навички – це вміння, що стосуються вашої професії. Іншими словами, все знання і дії, які потрібно застосувати для надання тієї чи іншої послуги, процедури. Це необхідну освіту, що дозволяє називати себе майстром. Власне, чим “крутіше”, ваші навички, тим вище ваша ціна як фахівця.

Професійні навички: що це таке?

Навик- це вміння, сформований шляхом повторення і доведене до звички або автоматизму. Це те, завдяки чому дійсно можна назвати себе фахівцем. Навик, природно, повинен купуватися якийсь час. І, нарешті, перший висновок, якщо ви вважаєте, що заробляєте мало, проаналізуйте, наскільки співвідноситься оплата за вашу роботу з тим, які ціни встановлені на ваші послуги. Якщо все справедливо, то перше, про що потрібно задуматися – про підвищення власної кваліфікації. Це може бути що завгодно – майстер-класи у добре зарекомендували себе майстрів, курси, все те, що допоможе поліпшити навички, збільшити кількість профільних знань, а отже – просити більше за послуги.

Профільні навички – це дійсно дуже важливо. Тут мова йде про всіх тих інструментах, із застосуванням яких збільшується ваша ефективність, продуктивність і результативність. Сьогодні цій темі ми приділимо трохи більше уваги.

Друге, що потрібно б’юті-фахівця, щоб почати заробляти – це визначитися з вузькою спеціалізацією, в якій його компетенція і затребуваність буде на порядок вище «широкого профілю». Розсіювання уваги з метою все і скрізь встигати – тільки погіршує становище, через що вийти на новий рівень заробітку практично ніколи не виходить. Пам’ятайте, що краще вдосконалюватися в чомусь одному, ніж бути так собі фахівцем в усіх напрямках.

Це не означає, що взагалі не можна займатися іншими напрямами! Просто потрібно визначити для себе найприбутковіші послуги, прорахувавши їх маржу, а для цього також необхідна фінансова грамотність – і зробити акцент на тому, що приносить гроші. Наприклад, ви – косметолог. І ви можете відсіяти ті послуги, які приносять мало грошей і залишити лише ті, що дійсно забезпечують значний прибуток. Зокрема, чищення коштують недорого і приносять мало грошей. Ін’єкції і апаратні процедури – відчутно більше. Ось на них і можна сконцентруватися, розвиваючись в цьому, безумовно, перспективний напрям.

Що ще можна зробити фахівця для збільшення доходу?

Розширюйте клієнтську базу. Якщо клієнтів буде багато, то і ціни ви зможете встановлювати самостійно – як мінімум, з кон’юнктурних міркувань. Шукати клієнтів можна самими різними способами. Наприклад, ви можете зробити акцію, щось на зразок “приведи подругу і отримай знижку”. Безумовно, на перших порах це призведе до деяких витрат на знижки, але в довгостроковій перспективі – це дуже хороший крок. Головне при цьому постійно вдосконалюватися і робити всі процедури і відходи, щоб клієнтам хотілося повертатися виключно до вас. В цілому, саме в цьому полягає секрет успіху: бути кращим у своїй галузі. Тоді і високий прайс, і клієнти не змусять себе чекати.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Як почати заробляти б’юті-фахівця?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup