Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як уникнути «вільного віконця» в графіку майстра

ГоловнаБлог — Як уникнути «вільного віконця» в графіку майстра

Сучасні люди майже завжди планувати все на день, щоб бути продуктивним і корисним. Стосується не тільки повсякденних справ, а й роботи. Це особливо вірно планування для тих, хто працює в секторі послуг.

Тепер всім відомо, що косметологія є і половина населення не може обійтися без неї. Іншою стороною є майстер, який пропонує свої послуги і намагається надати клієнтам гарантію на виконану роботу, а для себе-фінансовий прибуток. Для того, щоб ваш робочий день був плідним, вам потрібно запам’ятати пару невеликих правил, які допоможуть уникнути вільних місць.

 1. Перш за все, потрібно записати контакти всіх клієнтів, які неодноразово користуються послугами. Для того, щоб відмова від одного клієнта, Зателефонуйте іншому і Запропонуйте відкласти його дату. Може бути, за кілька днів до відмови хтось попросив прийому в найближчому майбутньому, і ви відмовилися від нього. Таким чином, буде прекрасна знайти не тільки для вас.
 2. Бажано закликати всіх, хто підписався на завтра до наступного робочого дня. Уточнити чи будуть вони приходити точно. Адже бувають випадки, коли клієнт не попередить вас, а на наступний день просто не прийшов.

Жінка відкривачка штори вранці

Як правильно планувати свій робочий день

Не секрет, що у XXI столітті життя стало набагато швидшим, ніж раніше. Щодня відкриваються нові компанії, заводи, будівлі, магазини та салони з різноманітними послугами. У великому місті не складно знайти підходящу вакансію. Лише один десяток років тому стало модним відвідувати косметологічні центри і зупинятися на найменшій недоліки їх зовнішності.

Безсумнівно, для того, щоб знайти хорошого господаря, це займе багато часу, не дивлячись на те, що люди з дипломом косметолога багато. Що робить кваліфікований майстер необхідно знати для того, щоб отримати певну кількість клієнтів і забезпечити стабільну зарплату?

 1. Рекомендується планувати кожен робочий день, це допоможе вам бути легко орієнтуватися вчасно і не витрачати його даремно.
 2. Правильно розподілити день, тому що не кожна процедура займає в той же час.
 3. Розгляньте переваги клієнтів і спробуйте їх виконати.
 4. Постарайтеся дотримуватися правила “Пошук кращих рішень для складних завдань”. Це означає, що ви повинні розставити пріоритети, що робота повинна бути не тільки якісним, але і під час готової. Важливо, щоб знайти так званий середній грунт між заощадженнями часу і прискореного процесу.
 5. Якщо у вас є вільний простір, годину або два, ви повинні спробувати знайти вихід і привернути когось. Ваш бос може бути в змозі вирішити цю проблему.

Чому це так важливо

Будь-хто, хто коли-небудь стикався з аналогічним видом роботи, знає, що необхідно розрахунок робочого часу. Основною перевагою є економія часу та збільшення доходів на день. Планування допоможе не тільки вирішити основні проблеми, але й нагадати про смаки і переваги кожного з відвідувачів. Але не забувайте, що ви не можете завантажити себе роботу до виснаження, тому що це вплине на вашу діяльність і, в гіршому випадку, скоротити список клієнтів.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2019
Як уникнути «вільного віконця» в графіку майстра
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup