Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як позбутися від пігментації?

ГоловнаБлог — Як позбутися від пігментації?

Пігмент пляма не просто дратує косметичного дефекту, часто поява пігментації пов’язане з порушенням внутрішніх органів. У самому справі, пігментні плями груп меланіну, пігмент, який локалізує на різні верстви епідермісу. Стан шкіри безпосередньо залежить від роботи внутрішніх органів і систем, тому що для боротьби з будь-якими косметичними проблемами тільки з різноманітними кремів і масками не має сенсу. Такі методи є необхідним і важливим доповненням до складного лікування. Вибір терапії повинне базуватися на формуванні пігментації і вимагає обов’язкового обстеження організму. Поява пігментації може бути пов’язане з величезною кількістю чинників: з спадковістю, гормональні зміни, наприклад, через вагітність і пологи,

Лицевий пігментація: як позбавитися від?

 • Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Якщо пігментації на обличчі пов’язане з порушенням внутрішніх органів, то в першу чергу необхідно виконати відповідне лікування, а не усунення косметичних дефектів.
 • Можна, за бажанням, користуватися домашнім «фольку» або косметичною продукцією. Петрушка, олія, освітлювальні маски і компреси-все це добре працює, істина вкрай повільна і набагато менш ефективна, як салон методи.
 • Пігментації можна також видалити, звернувшись до косметолога відповідного профілю. Зокрема, застосовуються такі методи, як кислота, середній пілінг. Часто пігментація допомагає видалити головну кислоту по догляду, наприклад, з гліколевої або молочної кислоти. Ці методи суттєво прискорюють регенерацію шкіри, прискорюють його відновлення, так що пігментація поступово йде геть. Не забувайте використовувати сильний сонцезахисний крем, щоб не посилювати ситуацію і не провокують появу нових плям.
 • Лазерна пігментація видалення є найбільш ефективним методом. Так, найдорожчий, так, кілька болючих, але це дає результат, який можна побачити, як кажуть, це очевидно. У цьому випадку лазерний промінь певної хвилі діє на клітинах, намальованих пігменту. Як правило, якщо площа невелика, то одна процедура має вистачити. Але лікар вибирає параметри і швидкість.

Пристрої для видалення пігментних плям: скільки вони стоять і де можна купити?

Якщо ви хочете купити пристрій для видалення пігментних плям для вашого салону або клініки, системи PrimeLaser ви можете зробити це без особливих зусиль. Висока якість, помірні ціни, абсолютна безпека, навчання роботи на таких пристроях: Прилади займуть гідне місце у вашому салоні або клініці!

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11.06.2019
Як позбутися від пігментації?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup