Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як позбутися від гірсутизму

ГоловнаБлог — Як позбутися від гірсутизму

Більше 7% жінок на всій планеті зіткнулися з таким діагнозом, як гірсутизм. Це посилене оволосіння жіночого тіла за чоловічим типом – ростуть вуса, борода, активно росте волосся на спині, грудях, животі. Найбільш поширеною причиною захворювання вважається полікістоз яєчників. Якщо своєчасно не діагностувати і не вирішити проблему якість життя буде знижуватися, що призводить до зниження самооцінки і ускладнюючи адаптацію в соціумі.

Симптоматика і причини виникнення

Діагностувати у жінки гірсутизм можна після візуального огляду шкірних покривів і виявлення волоском з темним пігментом, жорстких за своєю структурою. Найчастіше такі волоски ростуть на обличчі, руках або сосках. Самостійне видалення таких волосків може бути травматично, тому для початку необхідно визначити, що стало причиною. Гірсутизм може бути наслідком полікістозу яєчників. Разом з рясною рослинністю на тілі, жінки також стикаються з:

 • рясними і нерегулярними місячними;
 • менструальний цикл може бути відсутнім;
 • волосся на голові швидко стають жирними – через кілька годин після миття;
 • акне і багато іншого.

Розвинутися захворювання може і протягом вагітності, після зміни гормонального фону. Після народження дитини, якщо гормональний фон не приходить в норму самостійно, необхідна консультація фахівця. Найчастіше, захворювання передається у спадок по жіночій лінії.

На роботу гормонів і розвиток гірсутизму можуть вплинути синдром Кушинга, порушення в роботі кори надниркових залоз, гіпотеріоз.

Як діагностувати і лікувати

Перш, ніж призначати лікування від зайвого росту волосся на тілі, необхідно усунути першопричину. З самого початку перевіряється рівень гормонів і проводиться загальне обстеження організму. Цілком ймовірно, як тільки буде усунуто саме захворювання, буде усунуто і посилене оволосіння.

Якщо в результаті повного медичного обстеження не було виявлено ні одна дисфункція, яка могла б вплинути на посилений ріст волосся, можна приступати до їх усунення. У процесі можна використовувати шугарінг, віск, гоління або лазерну або фотоепіляції. Але, перш ніж приступати до тієї чи іншої процедури, необхідно потурбуватись про безпеку, щоб не травмувати себе.

Залежно від місця росту волосся, необхідно підбирати різний тип процедур. Так, для грудей не рекомендується використовувати шугарінг або гоління. Але, радимо звернути увагу на лазерну епіляцію. Метод вважається максимально безпечним і надійним. Всього кілька процедур дозволяє усунути проблему темного волосся на кілька тижнів. Незалежно від місця зростання, досить проведення двох-трьох відвідувань косметолога, щоб шкіра зберігала свою гладкість.

Перш ніж проводити процедуру, порадьтеся зі своїм косметологом.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.12.2019
Як позбутися від гірсутизму
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup