Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як позбутися від гіперпігментації?

ГоловнаБлог — Як позбутися від гіперпігментації?

Гіперпігментація – це досить поширена проблема, яка, як правило, виникає після літнього сезону, проведеного на активному сонці. Втім, це не завжди так: гіперпігментація може виникнути і внаслідок проблем зі здоров’ям, особливо – на тлі проблем з ендокринною системою. У деяких випадках, пігментація виникає під час вагітності. Також ризик виникнення пігментації значно підвищується з віком, це – один з досить показових ознак старіння.

За своєю суттю, гіперпігментація – це скупчення пігменту меланіну на якомусь одній ділянці шкіри. Гіперпігментація може виникнути практично на будь-якій ділянці шкіри, але її виникнення на шкірі обличчя – мабуть. один з найбільш неприємних і кидаються в очі варіантів. Звичайно ж, від неї потрібно позбавлятися: і мова йде не тільки про естетичний фактор, але і про можливі проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути. Сьогодні ми хотіли б поговорити трохи детальніше про те, як же можна швидко і досить ефективно позбутися від гіперпігментацііц.

Як можна швидко позбутися від гіперпігментації?

Безумовно, спосіб ліквідації пігментації повинен призначати лікар, виходячи з кожного конкретного випадку і анамнезу пацієнта. Ми ж, у свою чергу, просто розповімо про основні існуючих і активно застосовуються сьогодні способах.

 1. Фототерапія. Апаратна процедура, яка за допомогою світлової хвилі певної довжини руйнує пігмент (а також розширені судини – вони є наслідком фотостаріння), і через деякий час шляхом відлущування пігментні плями зникають. Світло, що впливає на поверхню шкіри, поглинається пігментом і руйнує його. Це курсова процедура, яку рекомендується проводити раз на 3 тижні (курсом з 4-5 процедур). Ефект зберігається до двох років. Можна проводити підтримують процедури з періодичністю раз в 2-3 місяці. В цілому, фототерапія дуже добре працює на видалення пігментації, але варто враховувати, що вона не виключає повторне її появу. Фототерапія є однією з найефективніших процедур, але проводити її рекомендується восени або взимку – коли НЕ буде яскравого сонця: як мінімум, тому, що вплив апарату провокує підвищену фоточутливість шкіри, а отже – виникає ризик нової пігментації. У будь-якому випадку, після процедури фототерапії, навіть в холодну пору, дуже важливо користуватися уходовой зволожуючими кремами з високими сонцезахисним фактором.
 2. Пілінги. Пілінги на основі кислот можуть працювати з поверхневою пігментацією. Косметолог робить аплікацію на обрану зону складу, що містить в якості активного компонента кислоти в певній, точно розрахованої концентрації. Як правило, в косметологічних салонах робляться серединні і глибинні пілінги. Розчиняючи шар за шаром поверхню епідермісу, пілінг поступово проникає все глибше і стирає всі недосконалості шкіри. Завдяки злущування шкіри також відбувається видалення пігментних плям. Пам’ятайте, що вплив кислот також значно підвищує фоточутливість шкіри і тому важливо користуватися засобами з високим сонцезахисним фактором, щоб не провокувати повторна поява пігментації.
 3. Якісний домашній догляд. Не забувайте, що кислотні косметичні засоби можна також використовувати і в домашніх умовах. Природно, концентрації кислот повинні бути в них в рази нижче, ніж в тих, що використовуються в салонах. Удома можна використовувати сироватки і лосьйони з концентрацією кислот не більше 12%.
 4. Мезотерапія. Серед всіх ін’єкційних процедур, мезотерапія – один з найбільш оптимальних варіантів для нейтралізації гіперпігментації. Ін’єкційне введення препаратів, які освітлюють шкіру, руйнують пігмент. Як правило, мезотерапія застосовується в поєднанні з іншими процедурами: з фототерапією або пілінгу. Крім дії фармакологічних речовин, процес регенерації запускається завдяки безпосередньо самої технології: прокол шкіри стимулює рефлекторні точки. А за рахунок використання під час процедури анестетика неприємні відчуття зведені до мінімуму.
 5. Лазерна терапія. Це – відмінна і дуже дієва альтернатива фототерапії. Процедура неінвазивна, пігментні плями видаляються шляхом фотодеструкции, промінь лазера, за фактом, руйнує пігмент. За фактом, лазерне видалення пігментації, є найбільш ефективним способом. Невелику пігментацію можна прибрати, в тому числі, і за один сеанс, в деяких випадках може знадобитися кілька – як правило, два-три сеанси до повного зникнення плям.
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Як позбутися від гіперпігментації?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup