Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Позбавтеся від другого підборіддя

ГоловнаБлог — Позбавтеся від другого підборіддя

Ми живемо в дуже сприятливий час для краси: практично будь-які недоліки зовнішнього вигляду можна виправити, звернувшись до компетентного косметолога. Насправді, це дійсно добре, тому що кілька десятиліть тому, з появою подвійного підборіддя, який часто проявляється з віком, особливо при деформації типу старіння, ви можете зробити, за винятком того, масаж, який не завжди Допомагає впоратися з цією проблемою. Як ви вже зрозуміли, сьогодні ми будемо говорити про таку досить поширеною проблемою, як подвійне підборіддя, а також як позбавитися від нього правильно.

Подвійне підборіддя: як ви можете позбавитися від нього?

У самому справі, спосіб позбавитися від другого підборіддя сильно залежить від результату якого вона з’явилася. Досить часто, контури обличчя деформується і є другий підборіддя через проблеми з щитовидної залози. У цьому випадку, звичайно, перш за все необхідно звернутися до лікаря-ендокринолог, косметичні засоби і процедури тут не допоможе, або ж дати дуже незначні результати. Тому необхідно впливати на причину і спочатку «втомлюватися» гормональний фон, а потім прийняти все інше. Якщо поява подвійного підборіддя викликало, наприклад, процеси старіння, надмірна вага або неналежне догляду, способи позбавитися від дефекту тут будуть зовсім різними.

Позбудетеся від вашого другого підборіддя вдома: як?

 • Якщо наявність другого підборіддя пов’язане з надмірною вагою, то, перш за все, необхідно позбутися зайвої ваги: таким чином, друге підборіддя знизиться і.
 • Якщо друге підборіддя пов’язане з віковими змінами, важливо правильно підібрати догляд за будинком, підібрати належну подушку і зробити самомассаж і спеціальні вправи для цієї місцевості, яка буде добре затягніть шкіру.

Звичайно, ці методи працюють, але якщо вам потрібен більш явний результат, необхідно звернутися до більш радикальної терапії, наприклад-апаратної косметології, яка прекрасно працює, щоб зменшити друге підборіддя. Крім того, він широко використовується у випадку цієї проблеми “ін’єкції” краси, наприклад-ліполітика. Відмінна робота і спеціальні масажі на косметиці. Але давайте поговоримо трохи більше, але, про апаратної косметології.

Апаратної косметології та другого підборіддя: ефективність

Насправді, це апаратної косметології буде позбавитися від подвійного підборіддя в найкоротші терміни. Традиційно в цьому випадку використовуються лазерні технології, які точно впливають на проблемні області. Цей метод називається лазерної ліпосакції. Під час операції світловий імпульс видимий через шкіру, він дозволяє лікарю стежити за рухом голки і прибрати жирові відкладення рівномірно і з максимальною точністю. Інші переваги цього методу позбавлення від другого підборіддя мінімальні втрати крові і ризик гемаль через здатність лазера до “запобіжник” стінок пошкоджених судин, а також можливість використання місцевої анестезії, що робить процедуру менш Болючим.

Пристрої для зниження другого підборіддя: де купити?

Якщо ви плануєте реалізувати в особливостей ваших процедур клініки для боротьби з другим підборіддя, ви можете легко знайти необхідні пристрої з системою PrimeLaser. Багатофункціональні пристрої призначені для лімфодренажного, підтяжки шкіри, підйому, масажу, поліпшення кровообігу і навіть догляд за шкірою обличчя. Ми не просто Продаємо високоякісне обладнання для салонів, ми також надаємо підготовку з видачею всіх відповідних сертифікатів: що ви і ваші майстри і клієнти були впевнені в сприятливому результаті і якість виконання всіх процедур.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Яна, 2020-12-23 15:26:48

Аппаратная косметология поможет решить эту проблему, а вот липолитики не советую, это не всегда оправдано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.02.2019
Позбавтеся від другого підборіддя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup