Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Інтимна апаратна епіляція у чоловіків

ГоловнаБлог — Інтимна апаратна епіляція у чоловіків

На сьогодні все більше чоловіків дбають про свою зовнішність, тому епіляція інтимних зон стає дуже популярною. Цей факт вже не викликає подиву оскільки сучасним чоловікам також хочеться мати доглянутий вигляд і бути елегантними.

Однак, з огляду на те, що чоловічий волосяний покрив набагато більш грубий і густий, ніж у жінок, часто бритвені верстати не справляються з подібним завданням. За умови такого підходу ризики порізатися істотно збільшуються, втім, як і ймовірність отримання серйозного роздратування шкірних покривів.

Тому мудрим рішенням стане звернення до послуг професійних майстрів, здатних гарантувати повну безпеку такої процедури. При цьому збереження результату тривати щонайменше на період від 2 до 3 тижнів. Крім інтимної зони, чоловіки також видаляють волосяний покрив на інших частинах свого тіла.

Особливості чоловічої депіляції

Ще зовсім недавно єдиним методом позбавлення рослинності в області геніталій вважалося їх сбривание за допомогою використання бритвеного верстата. На перший погляд цей спосіб може здатися простим і дешевим, але існує цілий ряд істотних недоліків:

 • Велика ймовірність нанесення ран.
 • Не довгим є ефект по досягненню гладкості шкіри.
 • Часто виникають роздратування і врослі волосинки.

Цим продиктована необхідність чоловіків у відвідуванні косметичних салонів для проведення процедури епіляції пахової зони та інших частин (пахв, області живота і т.д.).

Інтимна депіляція буває двох типів. Один, з яких, є класичним, а другий глибоким. Для першого варіанту застосовується видалення волосяного покриву відповідно до лінії бікіні в області прилягання плавок, в другому обробка проводиться на лобку, яєчках і межягодічной просторі.

Процес чоловічий депіляції, як зони бікіні, так і під пахвами, і всіх інших зон практично ідентична жіночої. Сьогодні ми обговорюємо апаратні методи, які передбачають використання лазера, Ковальов і Елос. Вчасно елос-депіляції застосовують одночасно 2 види лазерів, маються на увазі світлові і електромагнітні. Завдяки чому гарантовано видаляються все волосся, а також цибулини, цим обумовлено подальше припинення їх росту. Причому не є ймовірним травмувати дерму. Ще одним апаратним методом є процедура фотоепіляції. Поле проведення даної маніпуляції не просто відбувається зникнення всієї волосяний поросли в інтимній зоні, але також шкірні покриви стають більш ніжними. Подібний ефект досягається за рахунок того, що відбувається посилення вироблення свого колагену.

За умови використання епіляції знищення піддається, як видима частина волосся, так і його коренева частина. Коли кілька разів проводяться подібні процедури волоски, піддані впливу, повністю припиняють своє зростання. Самостійне проведення такого сеансу не представляється можливим. Проведення епіляції є лише в спеціалізованих салонах. Придбати обладнання для проведення всіх косметологічних процедур, включаючи апарати і кушетки можна відвідавши наш інтернет магазин PrimeLaser Sistem. Всю необхідну інформацію ви отримаєте перейшовши за посиланням https://primelaser.com.ua/.

Основні переваги апаратних методів

Вкрай важливо з усією відповідальністю підійти до вибору процесу, щоб не завдати шкоди власному здоров’ю.

Елос-епіляція

В основі такої технології лежить поєднання, як світлового, так і електромагнітного впливу. Внаслідок чого можна досягти 100% результату в контексті позбавлення від небажаної рослинності.

Подібна методика є досить ефективною лише для ліквідації волосків, які перебувають на етапі зростання. Цим продиктована необхідність проведення декількох процедур з деяким часовим інтервалом, для видалення волосків, початківців відростати дещо пізніше.

За допомогою такого способу здійснюється знищення волосяних цибулин і меланін в самій стрижневий частини, що забезпечує гарантію гладкості шкірних покривів на довгий час (можливо назовсім). Щоб досягти такого результату одним заходом не вдасться обійтися, потрібно курс від 7 до 8 разів з інтервалами в 1,5 -2 місяці.

До ключових позитивних сторін використання елос-епіляції ставитися перспектива видалення волосяного покриву будь-якого кольору, незалежно від ступеня їх жорсткості.

Що стосується процедури фотоепіляції, то завдяки їй досягається практично ідентичний ефект. Єдиною відмінністю є неможливість застосування щодо сивого і Пушкова волосся.

Обробка за допомогою лазера

При бажанні позбавлення від рослинності в області паху, переважно чоловіки віддають перевагу лазерної депіляції. Однак, для досягнення повного позбавлення волосся потрібно щомісячне відвідування салону протягом річного періоду.

В цьому випадку волоски не миттєво відвалюються, а після певного тимчасового інтервалу після проведення сеансу. В наслідок піддаються обробці прокинулися інші волоски.

Використання такого методу є більш щадним, оскільки призначений він для застосування в делікатних місцях (в області мошонки і складочках між сідницями). При цьому до вкрай важливим позитивних моментів можна віднести факт відсутності у пацієнтів больових відчуттів, так як тут же здійснюється охолодження.

Безпосередньо перед цією процедурою майстер наносить антисептичний крем. При порівнянні лазера з шугарінг, він не робить травматичної дії на дерму. Повністю виключається поява опіків і врослого волосся.

Весь процес чоловічий депіляції за допомогою лазера займає не більше півгодини. На початковому етапі знезараженню піддається інтимна зона, для цього використовується спеціальний крем. Після чого доктору і клієнтові слід надіти окуляри затемнюють дії, які здатні захистити очі від впливу світлових спалахів. Потім накладається контактний гель, і фахівець приступає до процедури за допомогою насадки пристрою. Заключна фаза передбачає нанесення на шкіру заспокійливий складу.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Інтимна апаратна епіляція у чоловіків
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup