Професійне обладнання для клінік та салонів краси

InterCHARM 2021

ГоловнаБлог — InterCHARM 2021

InterCHARM-Україна –  найавторитетніша подія індустрії краси в Україні. Щорічно тут презентуються найновіші продукти та технології. Виставка, надає величезні можливості для всіх учасників ринку. Це комунікаційний центр між українськими та закордонними представниками, перспектива знайти партнерів, провести переговори, укласти вигідні угоди. Виставка вже багато років є індикатором ринку, вона показує, як змінюється індустрія і які компанії продовжують успішно працювати.
22-24 вересня Prime Laser Systems взяли участь в профільній виставці. Наша компанія представила новинки, провели NON STOP майстер-класи, а також взяли участь в PMU Conference в рамках InterCHARM-Україна.
В рамках конференції виступив наш спікер Ярослав Винниченко  з доповіддю. Доповідь присвятив тому, які тенденції у виборі лазера, нові розробки та практичним кейсам.Ми були раді зустрітися з нашими клієнтами та гостями на InterCHARM +2021! Дякуємо всім відвідувачам виставки за проявлений інтерес до нашого стенду.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.10.2021
InterCHARM 2021
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup