Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ін’єкційна або апаратна косметологія

ГоловнаБлог — Ін’єкційна або апаратна косметологія

Прогрес в сучасній косметології триває лише семикілометровими кроками: дійсно, ті процедури, які навіть не чули від десятків років тому, сьогодні широко використовуються і коштують досить недорого. У рамках косметології, як правило, розрізняють такі основні напрями, як ін’єкційний косметологія і апаратне забезпечення. Які їх відмінності і що краще вибрати в кінці?

Ін’єкційний або апаратної косметології: що ви повинні вибрати?

Проблеми перших ознак старіння рано чи пізно викликають абсолютно кожну жінку. Терміново омолодити за допомогою “ін’єкції краси”-перше, що спадає на думку, коли вік починає оголошувати. Але косметологи бачать ситуацію по-різному. Насправді, альтернативи Ukolam існують більш ніж достатньо, ін’єкції, як, в основному, майже миттєвий результат і дійсно помітний ефект. Але все-таки, протипоказання вони мають досить багато, і для досягнення бажаного ефекту цілком можлива “менша кров”.

Головне завдання “ін’єкції краси” полягає в тому, щоб поповнити щось: дефіцит вологи (гіалуронова кислота), поживні речовини (вітаміни, мікроелементи), а також втрачені обсяги тканин. Але знищити за допомогою ін’єкцій колагену і еластину, почавши таким чином процеси самовідновлення шкіри, це проблематично. Є досить багато різних методів в ін’єкційний косметології. Ін’єкційні методи включають в себе: мезотерапія і Біоревіталізація, контур пластику і softlifting, біореінцемент і мезонін, а також botulotherapy. Природно, “косметичні ін’єкції” мають переваги. Ін’єкції показані, якщо вам потрібно отримати результат як можна швидше, наприклад, перед значною подією. Якщо це контур пластик, то звичайно, треба вибирати ін’єкції, наприклад, збільшити губами, або зробити корекції носа, корекція вилиць, можна тільки за допомогою ін’єкцій. З іншого боку, якщо ви прагнете до тривалого результату, то краще дати апаратні методи переваги. Регулярність процедур і їх систематичність є надзвичайно важливим при виборі апаратних методів: але в той же час кожна з процедур дешевша, ніж процедури ін’єкційний косметологія.

Ми вже з’ясували, що ін’єкції дають майже миттєвий, тривалий ефект. Але ці методи мають недоліки: наприклад, досить важка болючість процедур, навіть з місцевою анестезією, досить велика кількість протипоказань, ризик причетний до не надто кваліфікованого косметолога і отримати непередбачуваний Результату, а також високу вартість процедур. Тепер давайте рухатися далі до переваг апаратної косметології. Нижче наведено пункти:

 • Надзвичайно високою ефективністю. У деяких випадках для досягнення ефекту потрібні декілька процедур, але це в будь-якому випадку.
 • У більшості випадків дуже мало протипоказань до процедур. Як правило, до апаратної косметології небажано звертатися при вагітності та лактації, при наявності пошкоджень шкіри, інфекцій, серцево-судинних захворювань. Але, звичайно, в будь-якому випадку, варто проконсультуватися з лікарем.
 • Апаратні методи, як правило, значно дешевше.

Звичайно, якщо ви зосереджені на тривалий результат і не хочуть миритися з болем, краще зробити ставку на користь апаратних методів. Але найкраще поєднувати, звичайно, консультації з косметолога, такий тандем надасть вам максимальний ефект.

Якісні Лазерні прилади й інші: де можна купити?

Якщо ви хочете лазерна омолодження методам, lipolis, Підтяжка шкіри, були в меню послуг вашого салону або клініки, ви можете легко купити всі необхідні пристрої в системі PrimeLaser. Ми маємо найвищу якість всіх представлених приладів, справедливих цін, атестації та навчання для ваших співробітників, річна гарантія, якісне обслуговування протягом гарантійного терміну. Апаратні методи разом з нами-це просто!

(4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

05.05.2019
Ін’єкційна або апаратна косметологія
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup