Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Глибоке бікіні лазером

ГоловнаБлог — Глибоке бікіні лазером

Сьогодні питання видалення небажаного волосся актуальний як ніколи. Косметологія не стоїть на місці: і якщо ще кілька десятиліть тому в арсеналі краси у жінок були присутні виключно допотопні верстати, які різали шкіру, викликали страшне роздратування після депіляції, а ще – негарний і неприємний “їжачок” мало не на другий день після депіляції. Потім з’явилися воски, швейні шугарінг, які, безумовно, забезпечують ефект трохи більше довгограючий – шкіра залишається гладкою на строк до пари тижнів, але сама по собі процедура – досить складна і досить болюча. Особливо це стосується видалення небажаного волосся в зоні глибокого бікіні – дуже чутливою і ніжною. Насправді, роздратування від бритви, біль і вростання волосся від ваксинга і шугаринга саме в зоні бікіні відчуваються особливо сильно. Ці відчуття множаться на те, що саму процедуру потрібно робити досить часто. Саме тому багато дівчат приходять до необхідності видаляти небажане волосся в зоні бікіні за допомогою лазера. Чи варто використовувати лазерну епіляцію в зоні бікіні і в чому полягають основні переваги та недоліки цього способу видалення небажаного волосся саме в зоні бікіні?

Лазерна епіляція: що являє собою цей метод видалення небажаного волосся?

Лазерна епіляція – це не абсолютно безболісна процедура без застосування спеціальних засобів. Пристрій «випалює» волосся і не дає йому відновити зростання традиційним способом. Таким чином, ефект зберігається в рази довше, ніж у випадку з тим же ваксингом або шугарінг, коли волосся видаляється разом з коренем, але при цьому, він досить швидко відновлюється. Безумовно, застосовується цей метод, в тому числі, і в зоні глибокого бікіні. На чутливих зонах, подібно глибокому бікіні, буде доцільно застосувати знеболюючий крем, його потрібно наносити за 1 годину до початку косметологічного сеансу. Коли у дівчат і жінок больовий поріг не надто низький, то можна відмовитися від крему, оскільки біль цілком можна терпіти. У випадку з лазерної епіляції, як мінімум, це того варте: адже наступного разу цей біль доведеться терпіти нескоро, так як ефекту вистачає надовго. А після курсу процедур, цілком ймовірно добитися Після проведення лазерної епіляції часто не виникає подразнень. Залежно від індивідуальної реакції організму можливий набряк (в окремих випадках). Він проходить без медикаментозної допомоги на наступний день. Враховуйте, що вам в будь-якому випадку знадобиться кілька сеансів видалення, як мінімум, тому, що лазер, за фактом, повністю видаляє тільки ті волосся, які знаходяться в певній фазі зростання. А отже, за один сеанс буде видалена лише їх частину.

Основні переваги видалення небажаного волосся в області глибокого бікіні за допомогою лазера: які вони?

 1. Відсутність вростають волосся, гнійників, шрамів і інших дефектів в оброблюваної зоні. Всі ті побічні ефекти, які, як правило, переслідують жінок при використанні інших методів епіляції, тут – відсутні.
 2. Отримання максимально тривалого ефекту (небажана рослинність на певних ділянках тіла не буде турбувати протягом 3-5 років). Погодьтеся – це набагато краще, ніж голитися щодня, або ж кожен три тижні відвідувати майстра депіляції.
 3. Безболісність (використання сучасної лазерної терапії зводить до мінімуму дискомфортні відчуття для клієнтів). При цьому, якщо якісь хворобливі відчуття для клієнта все-таки присутні, то як правило, майстер забезпечує місцеве знеболення за допомогою спеціального охолоджуючого крему.
 4. Результативність (отримання однаково хорошого результату і усунення небажаної рослинності в зоні бікіні, пахви, на ногах, руках і обличчі). А особливо добре лазер підходить для власниць досить темних, товстих волосся.
 5. Термін відсутності росту волосся після проведення процедури епіляції може бути коротше або довше – все буде залежати від індивідуальних особливостей, а також гормонального фону жінки. Незалежно від перерахованих факторів, відлік буде йти на року. Лазерна епіляція для пахв або зони бікіні підійде чутливій шкірі.

Основні недоліки застосування лазерної епіляції в області глибокого бікіні:

 1. Іноді хворобливі відчуття можуть бути все-таки досить болючими.
 2. Лазерна епіляція – це досить недешеве задоволення. Але якщо задуматися, то з огляду на довгостроковість ефекту, лазерна епіляція в сумі виходить найбільш бюджетним варіантом.
 3. Як правило, лазер не підходить для дуже тонких, світлого волосся.

Як бачите, у процедури видалення небажаного волосся в області глибокого бікіні за допомогою лазера є як свої переваги, так і недоліки. Але переваг всяко більше, тому, за відсутності протипоказань, спробувати – точно варто!

(6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Глибоке бікіні лазером
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup