Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Гіпергідроз

ГоловнаБлог — Гіпергідроз

Багато людей протягом життя, з різних причин, можуть стикатися із зайвою пітливістю. Найчастіше, мова йде гіпергідроз. Якщо ви помітили у себе проблему подібного роду, то ні в якому разі не варто її ігнорувати: мова може йти про наявність і інших патологій, адже в деяких випадках гіпергідроз може бути тільки одним з симптомів. У цій статті ми б хотіли поговорити про це явище більш детально, а також розповісти, як з ним боротися.

Гіпергідроз: що він собою являє?

Гіпергідроз є патологічний стан, який проявляється посиленим неконтрольованим виділенням поту потовими залозами і може носити генералізований або локальний характер. Гіпергідроз може бути як естетичної проблемою, що сполучається з дискомфортом підвищеного потовиділення і досить неприємного запаху, так і більш серйозною – коли гіпергідроз є симптомом якого-небудь іншого, більш серйозного захворювання.

У чому полягають причини виникнення гіпергідрозу?

Найчастіше гіпергідроз проявляється у вигляді первинне (ідіопатичне) стан. Причина його виникнення на даний момент не встановлена. Вторинний гіпергідроз – це патологія, яка розвивається на тлі різних захворювань і станів.

Найчастіше, посилене відділення поту спостерігається при гіпертермії тіла, стресових ситуаціях, важкої фізичної роботи, недотриманні правил особистої гігієни, підвищеній масі тіла, гормональні порушення, порушення метаболізму, підлітковому віці, вегетосудинної дистонії, туберкульозної інфекції, неврастенії, сифілісі, ревматизмі, при наявності інфекційних заболевнаій, захворюваннях нервової системи, цукровому діабеті, різкому зниженні рівня глюкози в крові, злоякісних новоутвореннях, гіпертиреозі. Так що, як бачите – спектр можливих причин виникнення такої патології досить широкий і дуже важливо в цій ситуації не займатися самодіагностикою і самолікуванням, а звернутися до кваліфікованого лікаря.

Крім цього, дуже важливо не ігнорувати наявність гіпергідрозу. Бо знову ж таки, повторимося, його наявності може свідчити також про наявність більш серйозних захворювань.

Лікування гіпергідрозу: основні особливості

При вторинному гіпергідрозі лікування спрямоване на усунення основного захворювання. При первинній формі захворювання пацієнтові призначаються загальнозміцнюючі засоби і введення ботулотоксину А. Ін’єкції ботокса, в цьому випадку, дійсно цілком ефективні і надовго блокують прояви гіпергідрозу. У деяких випадках, з часом, можуть знадобитися ще уколи.

Також пацієнтові радять використовувати дезінфікуючі присипки для висушування шкіри або антиперспіранти. Важливо переглянути правила особистої гігієни – може знадобитися більш часте миття, застосування більш потужних, професійних антиперспірантів, якщо звичайні гігієнічні методики залишатимуться неефективним. Може використовуватися психотерапевтичне лікування: так як іноді мова може йти про психосоматичних причини виникнення такої патології. Хірургічне лікування гіпергідрозу застосовується дуже рідко і тільки в тих випадках, коли інші методи виявилися малоефективними.

Досить часто при лікуванні гіпергідрозу застосовуються апаратні методики. Зокрема може проводитися лазерна процедура, в ході якої, здійснюється поверхневий прогрів шкіри з коагуляцією потових залоз, які відповідають за потовиділення, а також виділення неприємного запаху. Пацієнт в ході процедури не відчуває дискомфорту, тільки лише невелике нагрівання. Процедури проводяться курсом, як правило, потрібно три процедури. Якщо гіпергідроз є наслідком і симптомом іншого захворювання, то боротися варто з ключовою причиною – тим захворюванням.

Какие есть альтернативы инъекциям ботокса при гипергидрозе?

Можна також звернутися до лікування електрофорезом, але все ж, ця методика зараз дещо застаріла. Лазер або ботокс будуть набагато ефективнішими варіантами. Якщо у вас є які-небудь протипоказання до ін’єкцій ботокса, або ж ви просто боїтеся його токсичного впливу і нагромадження в організмі шкідливих речовин, то зверніться до лазерним методикам, цілком безпечним і відмінно працюють.

Профілактика гіпергідрозу: в чому вона полягає?

Профілактика гіпергідрозу грунтується на дотримання особистих правил гігієни і своєчасному лікуванні, захворювань здатних його викликати. При перших синдромах гіпергідрозу, дуже важливо звернутися до лікаря, зокрема, до ендокринолога, або ж дерматолога. Про всяк випадок, також має сенс звернутися до невролога і кардіолога.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14.02.2020
Гіпергідроз
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup