Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Гіалуронова кислота під очі

ГоловнаБлог — Гіалуронова кислота під очі

Зовнішній вигляд людини в усі віки грав важливу роль. На сьогоднішній день, коли індустрія краси розвивається стрімкими темпами, від людей вимагають ще більш трепетного ставлення до свого виду, важливу роль в якому грають очі, адже вважається, що вони – це дзеркало нашої душі. За погляду людини можна багато чого зрозуміти про його настрої і ставлення до навколишнього світу. Саме тому люди і звертають на них увагу в першу чергу. І як на зло, шкіра навколо очей дуже вразлива. Саме на ній виявляються перші ознаки старіння.

Досягнувши 25-ти років, дівчина повинна розуміти, що настав той період, коли її шкіра буде втрачати еластичність і пружність. Під очима можуть почати з’являтися темні кола і набряклість. І тут необхідно вчасно звернутися за допомогою до косметолога, щоб на самому початковому етапі виправити ситуацію.

Гіалуронова кислота – що це?

Гіалуронова кислота – це те, що синтезується в нашому організмі. Коли її навчилися синтезувати в лабораторних умовах, це стало справжнім проривом в області косметології. Адже саме ця речовина відповідає за волокна дерми, від яких залежать такі показники, як її еластичність і міцність. А з віком кількість виробленої в нашому організмі гіалуронової кислоти значно зменшується через що і з’являються ознаки старіння. Введення кислоти не сприймається організмом як щось негативне, адже ця речовина вже є в ньому.

Даний полісахарид, яким і є гіалуронка, служить не тільки для утримання вологи, а й також перешкоджає її випаровуванню, створюючи на поверхні епідермісу “плівку”.

Уколи гіалуронової кислоти в область навколо очей

Після уколів гіалуронка, шкіра стає пружною і гладенькою, усуваються дрібні зморшки. Яке дію гіалуронової кислоти під очима:

 • корекція і усунення перших дрібних зморшок,
 • стимуляція здатності дермальних клітин до регенерації,
 • насичення клітин вологою,
 • утримання вологи усередині дермальних клітин,
 • відновлення природної захисної функції шкіри,
 • нормалізація відтоку лімфи (усунення набряків) і кровообігу в області навколо очей (усунення синців),
 • насичення клітин шкіри киснем.

Методики запровадження гіалуронової кислоти

На сьогоднішній день популярні дві методики уколів гіалуронка під очі. До першої відноситься биоревитализация, суть якої полягає у введенні кислоти (вітамінізованої або чистої) під шкіру. Друга методика – редермалізація. Вона полягає в підшкірній ін’єкції Гіалуаль (препарат, що складається з гіалуронової кислоти і янтарної кислоти (сукцинат натрію)). Янтарна кислота служить для виведення вільних радикалів, завдяки чому відбувається омолодження шкіри.

Безін’єкційна методи введення гіалуронової кислоти під очі

Щоб ввести гіалуронку під шкіру, не обов’язково користуватися шприцом. Іноді фахівці рекомендують апаратну процедуру, яка полягає в обробці шкіри лазером. Для цього на періорбітальна область попередньо наноситься спеціальний гель, який проникає в епідерміс під впливом лазера. Така процедура здатна усунути дрібні зморшки на шкірі.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Гіалуронова кислота під очі
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup