Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Гемангіоми

ГоловнаБлог — Гемангіоми

Гемангіоми є досить поширеною проблемою, яка часто викликає багато побоювань для Свіжоспечених батьків. Гемангіоми є доброякісної пухлини знайти в десяти з сотень немовлят. Тип гемангіоми може приймати різні. У вигляді Червоної точки, подібно до подряпин, або Синяк, вони з’являються в перші 2 тижні-2 місяці після пологів, хоча в деяких випадках може перебувати при народженні. гемангіоми ретельно не вивчено до цього дня, але саме одне: Якщо ви не почнете лікування вчасно , вона може зрости в предметні органи і безповоротно порушити їх функції (зір, дихання, травлення, генітальні функції). Гемангіоми у новонароджених досить поширені, в даному випадку дуже важливо не панікувати і розраховувати на думку вашого неолога або педіатра. Гемангіоми може мати різну етіологію, вони можуть відбутися через вроджені травми, вони часто зустрічаються у дітей жінок, які народили після 40 років, у зв’язку з використанням алкоголю і нікотину в матері. Як діагностувати гемангіоми і як правильно його лікувати?

Лікування та діагностика гемангіоми: основні риси

Після року гемангіоми зупиняє ріст і більше не створюють небезпеку для життя і здоров’я дитини. Деякі гемангіоми не вимагають лікування і до 5-8 років повністю або частково розчиняють. Якщо гемангіоми знаходиться біля вуха, очей, рота, носа, молочної залози, статевих органів, він повинен бути видалений як можна раніше. У будь-якому випадку необхідно проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, який допоможе діагностувати проблему правильно, а також прописати відповідне лікування. Самостійне лікування тут робити в будь-якому випадку не потрібно: не вірте будь-якої статті в Інтернеті, кожен випадок-фізична особа і розглянути його має бути кваліфікованим хірургом.

Це надзвичайно важко діагностувати Геманджан самостійно. Що ви можете взяти за геманяму, можна легко в кінцевому підсумку, як не-пігментовані Меланома, Granulema, Ангіомма, ангіосаркома. Навіть якщо ви не збираєтеся з будь-якої причини, щоб видалити гемангіоми відразу ж, дуже важливо, щоб спостерігатися в лікаря з певною періодичністю, в ході активного зростання гемангіоми, то саме необхідно робити принаймні один раз на три тижні, в стабілізаційний період Бути зроблено тільки один раз на три місяці.

Лікування гемангіоми зазвичай припускає його усунення. Метод видалення також визначається лікарем, може практикуватися лазерне видалення, кріодеструкція, радіаційний метод, ін’єкційний, гормональний: в залежності від величини проблеми. Видалення ГЕМАНЯМУ є надзвичайно важливим. Найбільш оптимальним, звичайно, є видалення гемангіоми лазерним. Це, як гемангіоми видаляється як швидко, безпечно, без слідів, лазерна епіляція може практикуватися навіть для дуже маленьких дітей. Хірургічні методи, звичайно, використовуються в самих великих масштабах і навіть знехтувати випадках, інші можуть бути застосовані до інших.

Лазерне видалення гемангіоми: основні переваги методу

 • Швидкість
 • Ефективність
 • Немає неприємних рубців після процедури, шкіра не травмованими, після процедури вона залишається гладкою;
 • Процедура може бути виконана в амбулаторному режимі.

Високоякісний апарат для видалення Геманясом: де можна купити?

Якщо ви плануєте ввести послуги з видалення гемангіоми у ваш салон або косметологічний клініку, ви можете легко купити відповідний лазерний апарат від систем PrimeLaser. У нас є великий вибір, тільки новітнє покоління обладнання, гарантійне обслуговування, навчання для ваших співробітників з подальшою сертифікацією: все це ви можете легко знайти з нами!

(4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.04.2019
Гемангіоми
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup