Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Гальванічний струм і його особливості застосування в косметології

ГоловнаБлог — Гальванічний струм і його особливості застосування в косметології

Гальванізація – класична процедура в косметології, яка використовується для лікування і чищення шкіри. Особливою популярністю користується використання гальванічного струму для лікування проблемної шкіри. В результаті виходить досягти видимих результатів без порушення її цілісності, що знижує ймовірність появи різних ускладнень і побічних ефектів. Найчастіше гальванічний струм призначається при різних висипаннях, які усуваються за рахунок запуску внутрішньої регенерації.

 

Як здійснюється процедура

Процедура впливає на клітинному рівні за рахунок фізико-хімічних процесів, що стимулюють роботу клітин, поліпшення обмінних процесів, розширення кровоносних судин і вироблення гормонів. В результаті шкіра набуває здорового вигляду, за рахунок подтянутости.

Більшість представлених апаратів для гальваніки працюють в двох режимах:

 • іонофорез;
 • дезінкрустація.

Для здійснення самої процедури іонофорезу необхідно почергове вплив активних електродів з позитивним або негативним зарядом, які представлені у вигляді насадки. Сама насадка виконується у вигляді кульок або валика. Для кожного активного електрода використовується додатковий пасивний електрод, що знаходиться в руці пацієнта. Це необхідно для забезпечення замкнутого кола руху гальванічного струму в організмі людини.

Дезінкрустація – процедура глибокого очищення шкіри, для якої використовуються спеціальні лужні розчини, які проникають під впливом гальванічного струму в пори і виводячи на поверхню забруднення і надлишки шкірного сала.

Переваги професійної процедури

На ринку гальванічних приладів використовуються моделі не тільки для косметологічних кабінетів, а й для домашнього застосування. Варто відзначити, що моделі для домашнього використання оснащені мізерним функціоналом, тому не здатні надавати максимальний вплив на шкіру, тоді як тільки професійне обладнання здатне при правильній дії продемонструвати відмінний результат.

Щоб гальванічний масажер продемонстрував високий результат, особливо при впливі шкіри шиї та обличчя, необхідне застосування тільки надійного обладнання, виготовленого з якісних матеріалів. Професійне косметологічне обладнання дозволяє на всі 100% реалізувати необхідний режим роботи:

 • ION + – при цьому режимі позитивно заряджені частинки іона вільно проникають в глибокі шари епідермісу, сприяючи очищенню забруднених пір. В результаті вирівнюється тон шкіри і виводиться зайва пігментація. Щоб підсилити ефект впливу, рекомендується використовувати різні засоби, що очищають у вигляді гелів;
 • ION- – використання негативно заряджених частинок при глибокому проникненню в шари епідермісу сприяє прискоренню метаболізму на клітинному рівні. Додатково посилюється вироблення еластину і колагену, шкіра набуває пружність і підтягнутість. Використання разом з професійною косметикою дозволяє домогтися посилення необхідного ефекту;
 • ультрасонік – режим використовується для застосування ультразвукового масажу. В результаті інтенсивного впливу вдається домогтися посиленою регенерації клітин.

Зазначений список програм мінімальний, але навіть в такому випадку можливо добитися поліпшення стану шкіри і очищення її від сала і вирівнювання тону особи.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Гальванічний струм і його особливості застосування в косметології
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup