Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Фракційне омолодження

ГоловнаБлог — Фракційне омолодження

Під методикою фракційного омолодження мається на увазі проведення дермального оптичного термолиза. За допомогою використання лазерних променів виробляються мікроскопічне ушкодження шкіри з одночасним її прогревом. Результат такого впливу провокує регенерацію шкірного покриву на місці пошкоджень, стимулює вироблення нових волокон колагену і еластину. За рахунок фракційного впливу відбувається омолодження шкіри без виснаження її ресурсів.

Коли необхідний фракційний метод омолодження

Як і у випадку з іншими лазерними омолоджують процедурами, фракційний метод спрямований на боротьбу з основними ознаками старіння. До їх числа відносяться:

 • зморшки;
 • в’ялість шкірного покриву;
 • зміна шкірного рельєфу;
 • розширені пори;
 • нависання дерми над верхньою повікою;
 • поява пігментних плям;
 • «Гусячі лапки».

Головне причиною поява зазначених вище недоліків є погіршення обмінних процесів в організмі, в результаті чого сповільнюється зростання і вироблення нових клітин. Шляхом теплового лазерного впливу сприяє знищенню відмерлих клітин і активізує ріст нових. Нові «сильні» клітини замінюють старі.

Суть і специфіка процедури

В ході проведення фракційного омолодження лазерні промені проходять через спеціальні грати. Вона розділяє промінь на кілька Мікропромінь, що впливають на певні ділянки точково. Під «ушкоджувальним» впливом лазера починається активний розподіл і відновлення пошкоджених ділянок шкірного покриву.

По завершенню процедури клітинний імунітет активізується, за рахунок чого починає відбуватися прискорений синтез колагену і еластину, що становить основу людської шкіри.

Механізм роботи процедури запускає потужний процес омолодження дерми, а точніше в її глибоких шарах. В результаті пошкоджені місця стягуються, забезпечуючи ефект підтягування. Зморшки розгладжуються, пори помітно звужуються. Відновлення оброблених лазерним променем ділянок відбувається швидко разом з підтягуванням шкіри.

Переваги та недоліки фракційного омолодження

Використання даної методики омолодження має ряд позитивних сторін, які полягають в:

 • мінімальному реабілітаційному періоді, що займає кілька днів;
 • нескладному після процедурному догляді;
 • можливості омолодження будь-яких ділянок обличчя і тіла;
 • настанні видимого ефекту відразу після завершення методики.

Незважаючи на інноваційний підхід до відновлення колишньої краси людського тіла, фракційне омолодження не позбавлене недоліків. Негативні сторони стосуються наявності мінімальних дискомфортних відчуттів в процесі лазерної обробки шкіри (легке печіння), а також можливості використання декоративної косметики не раніше, ніж через 3 дні після омолодження.

Частота проведення та результативність

Лазерна методика фракційного омолодження передбачає виконання 1 – 5 процедур, інтервал яких не повинен перевищувати 3 – 4 тижні. Кількість процедур розраховується в індивідуальному порядку і залежить від стану шкірного покриву пацієнта. Повноцінний омолоджуючий ефект настає через 3 тижні. Тривалість ефекту від процедури зберігається протягом 3 років.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14.01.2020
Фракційне омолодження
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup