Содержание статьи:
Під методикою фракційного омолодження мається на увазі проведення дермального оптичного термолиза. За допомогою використання лазерних променів виробляються мікроскопічне ушкодження шкіри з одночасним її прогревом. Результат такого впливу провокує регенерацію шкірного покриву на місці пошкоджень, стимулює вироблення нових волокон колагену і еластину. За рахунок фракційного впливу відбувається омолодження шкіри без виснаження її ресурсів.
Коли необхідний фракційний метод омолодження
Як і у випадку з іншими лазерними омолоджують процедурами, фракційний метод спрямований на боротьбу з основними ознаками старіння. До їх числа відносяться:
- зморшки;
- в’ялість шкірного покриву;
- зміна шкірного рельєфу;
- розширені пори;
- нависання дерми над верхньою повікою;
- поява пігментних плям;
- «Гусячі лапки».
Головне причиною поява зазначених вище недоліків є погіршення обмінних процесів в організмі, в результаті чого сповільнюється зростання і вироблення нових клітин. Шляхом теплового лазерного впливу сприяє знищенню відмерлих клітин і активізує ріст нових. Нові «сильні» клітини замінюють старі.
Суть і специфіка процедури
В ході проведення фракційного омолодження лазерні промені проходять через спеціальні грати. Вона розділяє промінь на кілька Мікропромінь, що впливають на певні ділянки точково. Під «ушкоджувальним» впливом лазера починається активний розподіл і відновлення пошкоджених ділянок шкірного покриву.
По завершенню процедури клітинний імунітет активізується, за рахунок чого починає відбуватися прискорений синтез колагену і еластину, що становить основу людської шкіри.
Механізм роботи процедури запускає потужний процес омолодження дерми, а точніше в її глибоких шарах. В результаті пошкоджені місця стягуються, забезпечуючи ефект підтягування. Зморшки розгладжуються, пори помітно звужуються. Відновлення оброблених лазерним променем ділянок відбувається швидко разом з підтягуванням шкіри.
Переваги та недоліки фракційного омолодження
Використання даної методики омолодження має ряд позитивних сторін, які полягають в:
- мінімальному реабілітаційному періоді, що займає кілька днів;
- нескладному після процедурному догляді;
- можливості омолодження будь-яких ділянок обличчя і тіла;
- настанні видимого ефекту відразу після завершення методики.
Незважаючи на інноваційний підхід до відновлення колишньої краси людського тіла, фракційне омолодження не позбавлене недоліків. Негативні сторони стосуються наявності мінімальних дискомфортних відчуттів в процесі лазерної обробки шкіри (легке печіння), а також можливості використання декоративної косметики не раніше, ніж через 3 дні після омолодження.
Частота проведення та результативність
Лазерна методика фракційного омолодження передбачає виконання 1 – 5 процедур, інтервал яких не повинен перевищувати 3 – 4 тижні. Кількість процедур розраховується в індивідуальному порядку і залежить від стану шкірного покриву пацієнта. Повноцінний омолоджуючий ефект настає через 3 тижні. Тривалість ефекту від процедури зберігається протягом 3 років.
Залишити відповідь