Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Фотоепіляція в салоні: особливості та переваги

ГоловнаБлог — Фотоепіляція в салоні: особливості та переваги

Небажані волосся є реальним “хрестом”, що кожна дівчина несе. Є багато способів видалити небажані волосся сьогодні: це класична машина для гоління, і електричні епілятори, і віск, і цукор пасти, і лазерна епіляція, деякі практики освітлення волосся з використанням перекису Водню. Звичайно, ви можете видалити небажані волосся самостійно, але повірте мені, результати процедури салону в багато разів більш помітним і часом більш ефективним. Одним з варіантів видалення салону небажаного волосся є Фотоепіляція.

Фотоепіляції: що це таке?

Photoepilation є новітнім методом видалення небажаних волосся. Відмітною рисою такого роду епіляції є відсутність механічного впливу на шкіру і практично повна безболісна процедура, що робить фотоепіляції не тільки абсолютно не травматичним, але і безпечною процедурою. Фотоепіляція може врятувати вас від волосся на будь-якій частині тіла-пахви, бікіні, стегна, гомілки, руки, Верхня губа. Як і під впливом світла на шкірі відбувається виробництво колагену-білка, який відповідає за еластичність шкіри. Таким чином, після процедури, ви будете не тільки забути про небажаного волосся, але і стати власником гладкою і твердіше шкіри! Цей ефект “двох в одному” особливо гарний для вічно зайнятих дам, тому що це допомагає зекономити час і випустити його для інших важливих завдань. Процедура фотоепіляції повинна проводитися виключно професійною навченими, за допомогою спеціального апарату.

Переваги фотоепіляції: що вони складаються?

 • Процедура фотоепіляції, на відміну від абсолютної більшості інших способів видалення небажаного волосся, припускає повну відсутність прямого впливу на шкіру. Це робить процедуру абсолютно безпечною і виключає ризик зараження.
 • Врослого волосся практично в будь-який спосіб видалити небажані волосся. Але в разі фотоепіляції, ці проблеми повністю відсутні. Ви можете насолоджуватися гладкою і ніжною шкіри на невизначений термін.
 • Процедура фотоепіляції є надзвичайно ефективною. Результат майже відразу, і це триває дуже довгий час. Важливий момент: всі волосся в одній сесії не можуть бути вилучені, але після самої першої процедури, ви будете цінувати прогрес.
 • Фотоепіляції має дуже благотворний вплив на шкіру, роблячи його більш м’яким і гладким. Таким чином, шкіра буде гладкою через видалення волосся, і з додатковим впливом, цей ефект також множиться.

Процедура фотоепіляції повинна здійснюватися виключно професійною, не обов’язково потурати. В іншому випадку виникає ризик отримання опіків, порушення зору, подразнення шкіри, різних алергічних реакцій. Звичайно, фотоепіляції-це не дешеве задоволення, але дуже ефективна і віриться: це дійсно варто. Звичайно, процедура має ряд протипоказань, тому до його реалізації має сенс проконсультуватися, про всяк випадок, з лікарем.

Пристрої для фотоепіляції: де можна купити і скільки вони коштують?

Якщо ви хочете мати фото-епіляції служби у вашому салоні, ми зможемо надати вам відповідний апарат. З системою PrimeLaser ви легко знайдете тільки високоякісні пристрої для фотоепіляції: потужності і функціональності, що вам потрібно. Крім того, ми забезпечуємо підготовку ваших співробітників, навчати всіх тонкощів роботи з пристроєм і видати відповідні сертифікати. Разом з нами, ви можете ввести у вашому салоні передові, дійсно ефективне обслуговування, яке переможе постійність ваших клієнтів.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12.06.2019
Фотоепіляція в салоні: особливості та переваги
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup