Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Фотоепіляція або лазерна епіляція. Що краще?

ГоловнаБлог — Фотоепіляція або лазерна епіляція. Що краще?

Кожній жінці хочеться виглядати приголомшливо. Для цього важливо ефективно позбавлятися від «зайвих» волосся на тілі. Існують різні способи епіляції і депіляції. Деякі з них дешевше, деякі дорожче. Важливим етапом від позбавлення від непотрібних волосся стає вибір правильного методу.

Так, депіляція увазі лише поверхневе видалення волосся з шкіри. Такий спосіб можливий при впливі на шкіру, а значить викликає негативні реакції, наприклад, роздратування. Позбутися від волосся, щоб отримати почервоніння та інші неприємні атрибути не той вихід, який допоможе виглядати добре. До того ж депіляція не призводить до тривалого ефекту і її потрібно повторювати знову і знову травмуючи при цьому шкіру.

Епіляція ж впливає безпосередньо на фолікулу, руйнує основу волоса і він випадає. Цей метод ефективніше, не викликає хворобливих відчуттів і є безконтактним. За рахунок епіляції, пройшовши кілька сеансів, можна практично повністю звільнити вибрані ділянки тіла від непотрібних волосся. Для цього найчастіше застосовуються такі методи, як фотоепіляція і лазерна епіляція.

Обидва методи діють за схожим принципом, але все ж відмінності є. Давайте поглянемо на різницю, щоб зрозуміти який вибір зробити.

Фотоепіляція: принцип і суть методу

Спеціальний пристрій, яке випромінює високоинтенсивний світло, використовується по напрямку до зони епіляції. За рахунок світлової дії нагрівається пігмент меланін, який знаходиться у волосяному фолікулі. Від нагрівання згортається кров в капілярах і харчування волоса припиняється. Він безболісно випадає. Ефективність методу безпосередньо залежить від кількості меланіну. З цієї причини найбільш кращій обробці піддаються волосся темного кольору. Сиві, білі і руде волосся не піддаються видаленню за допомогою фотоепіляції.

Метод нешкідливий для здоров’я, всі шкідливі випромінювання фільтруються і на шкіру просто не потрапляють. За рахунок віддаленого впливу на фолікул, без контакту зі шкірою, метод виключає інфікування і роздратування шкірних покривів. Сеанс тривати не довше 30 хвилин. Для досягнення істотного ефекту знадобиться провести кілька сеансів.

Лазерна епіляція: принцип і суть методу

В цьому випадку для видалення волосся використовується промінь лазера. Цей метод визнаний, як єдиний, який дозволяє гарантовано позбутися від волосся назавжди. Потужність променя залежить від кількості пігменту у волоссі і підбирається автоматично так, щоб не травмувати шкіру. Важлива вимога для проведення процедури: довжина волом повинна становити не більше 2-3 мм. Якщо волосся довгий, то енергія лазера витрачається на зовнішній пігмент, а не на внутрішній, що знижує ефективність процедури. Тому перед сеансом, за 2-3 дня, рекомендується поголити ділянку, який буде підданий епіляції.

Принцип дії такий же, як і при фотоепіляції: меланін поглинає світлову енергію і нагрівається, від чого руйнується живильне середовище волоса і він випадає. Для успіху процедури необхідно провести кілька сеансів. Це пояснюється тим, що частина волосяних фолікулів знаходиться в неактивному стані, тому розраховується графік проведення епіляції, щоб поступово зруйнувати все. Інтервал залежить від індивідуальних особливостей організму, але в середньому становить 1-2 місяці. Необхідно провести від 5 до 10 процедур, щоб повністю позбутися від волосся на обраних ділянках шкіри.

Однозначно відповісти на питання «що краще?» не можна. Методи схожі один на одного і їх ефективність залежить від індивідуальних особливостей. Вартість лазерної епіляції вище, але число сеансів, в порівнянні з фотоепіляцією, менше. У підсумку виходить практично рівнозначна сума. Щоб відповісти на питання, оптимально звернутися за консультацією до лікаря-косметолога.

04.12.2019
Фотоепіляція або лазерна епіляція. Що краще?
phone chat
close
phone
chat
×××
Название:
Цена:
Мощность:
Цвет:


Виберіть спосіб доставки:
Самовивіз (Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова поштаДоставка за адресою

Оберіть спосіб оплати:
Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на картку ФОП