Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Фотоепіляції або лазер

ГоловнаБлог — Фотоепіляції або лазер

Гладка і ніжна шкіра, яка так приємно торкатися, це реальна прикраса жіночого тіла і, хто б не сказав, способи видалення небажаних волосся все ще дуже, дуже актуальна. Є досить багато способів видалення небажаних волосся: від банального бритви і видалення волосся з цукром пасти або воску для лазерної та фотоепіляції. У самому справі, кожен вибирає спосіб видалення небажаних волосся сама по собі і, якщо ви не полінуйтеся возитися з машини для гоління щоранку, то це абсолютно ваше право. Якщо ви очікуєте більш міцний результат і не хочете, кожні два або три тижні терпіти тортури воску або цукрової пасти, то фотоепіляції або лазер-ваш ідеальний варіант. Але які їх відмінності? Що краще вибрати Фотоепіляція або лазерного? Давайте поглянемо на цю статтю.

Лазерна або фотоепіляції: що краще?

Перш за все, варто розуміти, що кожен з цих типів небажаних видалення волосся є. Лазерна епіляція є методом радикального видалення волосся, з руйнування волосяних фолікулів за допомогою лазерного випромінювання. Лазерна епіляція є косметичною лікувальною процедурою і здійснюється за допомогою спеціального пристрою лазерного, як правило, діод або Олександрівський обряд. Як правило, лазерна епіляція надзвичайно цінується дівчатами для ефекту зносостійкості, а також дуже очевидний кумулятивний ефект. Природно, лазер не видалить все небажане волосся раз і назавжди в одній сесії: але між наступними сеансами інтервали будуть довшими, ріст волосся в цьому випадку значно сповільнюється, потім настає етап, коли волосся перестає рости Зовсім. Процедура не може бути названа абсолютно безболісною, але заради ефекту варто: вона довго не буде чекати. Фотоепіляція має дещо інший принцип дії. Метод фотоепіляції заснований на тому, що пігмент волосся-меланіну, який зосереджений в стовбурові і волосяний фолікул, здатний поглинати хвилі світла. Під впливом тепла хвиль крові в капілярів, які живлять лампу, згортається, в результаті чого волосяний фолікул позбавлений поживних речовин і вмирає, і волосся зникає. Звучить досить страшно, але все ж таки, з компетентним виконанням, процедура безпечна, вона вдалася до кожного року тисячі дівчат, знову ж таки, з-за своєї максимальної ефективності. Так само, як у випадку лазерної епіляції, волосся не зникає вічно, але інтервали між процедурами тут максимально: волосся не зростуть протягом дуже довгого часу. Фотоепіляція також має ряд інших переваг: наприклад, ефект візуального омолодження шкіри. Процедура все ще може бути названа болючою, але шкіра пошкоджена мінімально. Існує важливий нюанс: Фотоепіляція взагалі не працює на дуже світлому волоссі.

Загалом обидві процедури забезпечують досить довгостроковий, тривалий результат з кумулятивним ефектом. Тому, вибрати, які з варіантів найкраще для вас, необхідно вибрати вас: Зверніть увагу, що кожна з цих процедур все ще має протипоказання. Ми також відразу ж позначити, що як лазерна епіляція і фотоепіляції є виключно процедури салону, які повинні бути виконані професійними. У домашніх умовах, остилище умови, це не повинно бути зроблено в будь-якому випадку.

Лазерна епіляція машини: де я можу купити?

Якщо ви хочете, щоб ваш салон або Клініка також є лазерна епіляція служби, то PrimeLaser систем ви можете легко знайти якісний апарат для лазерного видалення волосся з технічними характеристиками, які ви зацікавлені в, з усіма гарантіями, Приємні ціни і в чудовій якості. Крім того, якщо ваш салон не практикував лазерної епіляції в якості послуги, ми з радістю надамо підготовку для ваших косметологів.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Яна, 2020-12-23 15:24:44

Я за третий вариант - электроэпиляция. Долго, болезненно, зато недорого и результат верный.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.02.2019
Фотоепіляції або лазер
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup