Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Епіляція Vs. Віск Vs. Гоління

ГоловнаБлог — Епіляція Vs. Віск Vs. Гоління

Існує величезна кількість причин, за якими хочеться позбутися від небажаної рослинності на тілі. Ну і звичайно ж, шкіра без волосся дає певне відчуття свободи і краси. Виходячи з цього положення, більшість людей шукають більш оптимальний спосіб видалення зайвого рослинного покриву.

Лазерна, воскова епіляція та гоління є найпопулярнішими методами позбавлення від даної проблеми. Техніка видалення волосся з-під поверхні шкіри, відноситься до епіляційної і має найбільш тривалі результати. Використовуватися в даній процедурі можуть різні види епіляторів. Також існують, так звані депіляційні методи, які дають результат на короткий період, але з більш швидким рішенням.

Особливості та відмінності процедур

Як відомо, методика гоління була популярна протягом багатьох років, але з появою нових технік, які дають більш якісні показники, значно опустилася в нижні ряди по затребуваності. Для оптимального вибору, необхідно розібратися в перевагах тієї чи іншої процедури.

Пристрої апеляційного характеру

Епілятор – пристрій, невеликого розміру з портативними властивостями. Даний прилад здатний видалити коротке волосся від коренів на тривалий період. Як відомо, заданий спосіб заощаджує час і гроші, що значно спрощує використання механізму. Розглядаючи методику, необхідно зрозуміти, якими перевагами вона володіє:

 • можливість використання вдома, в подорожі або відрядженні;
 • наявність величезного асортименту різної цінової категорії;
 • швидке дію з тривалим ефектом.

Визначаючи, перераховані вище переваги можна упевнитися в швидкій і безболісній дії.

Воскова техніка

У порівнянні, воскова процедура має інноваційний характер і тягне за собою позбавлення від волосся гарячим воском. З кожним новим сеансом розмір рослинності значно зменшується, видаляючи при цьому ороговілі клітини шкіри. Існує два типи депіляції, до першої відносяться воскові смужки, в яких використовується віск м’якого типу з додаванням масел і каніфолі. У другому виді, використовується твердий віск, який розподіляється по тілу з швидкою реакцією затвердіння.

Процедура гоління

Саме процедура гоління є найстарішим і найпоширенішим методом видалення волосся по всьому тілу. Багато хто вважає цю методику надійним і перевіреним способом, що не вимагає додаткових витрат.

Під час гоління, практично не існує хворобливих відчуттів, але в кінцевому підсумку є ймовірність появи порізів.

Вартість зазначених приладів

Як вже говорилося, гоління є самим бюджетним варіантом, хоча якщо провести аналіз, в якому підрахувати кількість використаних верстатів і засобів необхідних для проведення процедури, то кінцева сума буде пристойного характеру.

Що стосується цього приладу, то тут все набагато простіше, адже можна купити прилад з додатковими функціями, який прослужить вам довгі роки, без необхідності проводити процедуру щодня. Купити такий апарат можна в дистриб’юторської компанії Prime Laser Systems, яка займається постачанням професійного обладнання по всій країні.

Вощіння має невелику вартість, але процедури необхідно повторювати з якоїсь періодичністю для відчутного результату.

Хворобливі відчуття методів видалення волосся

Кожна процедура при першому проведенні, проходить з певним дискомфортом. Така дія не має особливої ​​тривожності, адже будь-яке втручання дає неприємні відчуття з якимось хвилюванням.

Епіляція

Людям, котрі використовували повсякденно бритву, при першій процедурі епілятором, буде відчутна невелика незручність в застосуванні. Під час епіляції, волоски будуть висмикувати разом з цибулиною, тому чутлива функція буде підвищена. Але з кожним наступним сеансом, тіло помітно звикне і ви зможете повністю пристосуватися до даного методу.

Якщо ж, на кожному сеансі ви відчуваєте хворобливі властивості, тоді необхідно замінити на інший тип епілятора з можливістю використовувати його на мокрій і сухій шкірі.

Депіляція

На першому сеансі проведення депіляції, швидше за все ви теж відчуєте дискомфорт, але з кожною наступною процедурою він знизиться до мінімуму. Віск має властивість розширювати пори, розслабляючи шкірні ділянки.

Використовуючи даний метод, слід пам’ятати, що віск потрібно застосовувати конкретної температури або користуватися восковими смужками.

Видалення волосся станком

Станок має властивість акуратно ковзати по шкірі, але все ж трапляються випадки, коли під час сеансу з’являються порізи, вкрай неприємного характеру. Важливо пам’ятати, що необхідно проводити регулярну заміну верстата бритви, для виключення появи прищів, вугрів або інших хворобливих відчуттів.

Чи зручні ці процедури в повсякденному житті: швидкість і транспортування.

Існує два основних елементи зручності: швидкість і можливість проведення процедури в будь-якому місці.

Як відомо при голінні витрачається дуже мало часу, що дозволяє вирішити проблему рослинності, всього за кілька хвилин.

Подорожувати з пристроєм місце значно простіше і ефективніше, адже для цього не потрібно багато часу і сил. Ось з бритвою і восковими смужками справа куди складніше, і хоч місця вони займають зовсім мало, але для проведення сеансу потрібні комфортні умови.

Побічні ефекти

При епіляції, з’являються невеликі червоні плями, які проходять через кілька годин після процедури.

У депіляційних процесах існують невеликі ризики появи врослого волосся, крім того можливі алергічні реакції і кровотечі на особливо чутливих ділянках тіла.

Під час гоління можливі опіки, особливо біля лінії бікіні, також можуть з’являтися легкі роздратування і синці.

Висновки

Кожен метод видалення волосся має свою цінність і якість, але як відомо саме епіляція затьмарює інші техніки. Адже, завдяки цьому приладу відбувається швидке видалення рослинності з позитивним ефектом.

Якщо вас зацікавила дана процедура, тоді ви можете зробити покупку в перевіреному магазині професійної техніки Prime Laser Systems.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Епіляція Vs. Віск Vs. Гоління
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup