Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Епіляція обличчя і шиї чоловіків

ГоловнаБлог — Епіляція обличчя і шиї чоловіків

Деякі чоловіки хочуть виглядати бездоганно в усьому. І це в першу чергу стосується небажаних волосся в області обличчя і шиї. Кожен з них може вибрати один з декількох методів видалення волосся. Прибрати волосся можна такими способами:

 1. Воскова епіляція або цукрова епіляція – така процедура проводиться приблизно раз на місяць. Це досить болючий метод позбавлення від непотрібних волосся на обличчі. Причому спочатку потрібно відростити волосся до потрібної довжини. Не кожен чоловік хоче чекати – особливо якщо мова йде про естетичний аспект. Ось чому чоловіки вибирають альтернативи і вважають за краще інший метод замість депіляції воском.
 2. Електроліз, який проводиться під місцевою анестезією – процедура включає введення тонкого електрода в волосяний фолікул. Його завдання – знищити волосянной фолікул. Таким чином можна видалити волосся з усіх ділянок тіла.
 3. Лазерна епіляція – є найбільш рекомендованим методом видалення волосся. Це безпечно і надзвичайно ефективно. Спеціальна система охолодження кришка зводить дискомфорт до мінімуму. Після серії процедур лазерної епіляції волосся ніколи не виростуть знову. Спеціальний діодний лазер не викликає роздратування.

Епіляція не тільки економить час, а й гроші, тому лазерна епіляція користується все більшою популярністю, і бритвою такого ефекту точно не домогтися. Лазерна епіляція на обличчі або, може бути, традиційне гоління бритвою? Цим питанням задаються багато чоловіків.

Лазерна епіляція на обличчі або гоління бритвою що краще

Для багатьох чоловіків щетина – це символ мужності, для деяких сущий кошмар. Виявляється половина чоловіків воліли б мати на обличчі абсолютно гладку шкіру. Щетина не примушує їх відчувати себе краще і мужніми. Практично кожен день вони намагаються позбавитися від небажаного волосся ефективно, швидко і без стрижки. Для цього в основному використовують традиційні одноразові бритви. Однак електричні бритви і багато інших методів теж в ходу. Проте, багато чоловіків не знають, що лазерна епіляція також може застосовуватися на обличчі без будь-яких труднощів і побоювань. Що це означає? Домогтися абсолютно гладкої шкіри навіть на довгі роки! Уявіть, що вам не потрібно голити шкіру обличчя кожен день. Адже після обробки бритвою часто шкіра стає роздратованою і навіть утворює рани або непривабливі прищі. Після серії процедур лазерної епіляції вам не доведеться турбуватися про це типі недуг.

Лазерна епіляція на обличчі, а може, гоління бритвою? Ви можете однозначно відповісти на це питання? Не повністю. У кожного рішення є свої переваги. Вивчивши всі деталі, які стосуються обох методів, кожна людина повинна прийняти власне рішення. Зрештою, це його обличчя, його тіло і його волосся.

Особливості лазерної епіляції

Більшість волосся на чоловічих осіб стають жорсткими, густими і темними. Тестостерон відповідає за ріст волосся у чоловіків. Саме він «атакує» волосяні фолікули, які в різній мірі реагують, в результаті чого волосся на обличчі стають сильнішим чи слабшим. Тестостерон стимулює ріст волосся, тому його часто називають «паливом для щетини». Всі знають про тестостерон – це гормон, який відповідає не тільки за ріст волосся, але і за інші чоловічі статеві ознаки. Чим темніше, гущі і товщі волосся, тим ефективніше лазерна епіляція. Однак це не означає, що власники більш слабкого волосся не зможуть в найближчому майбутньому насолоджуватися гладкою шкірою. Досить скористатися послугами лазерних майстрів. Адже лазер – це єдиний пристрій, яке ефективно і безпечно видаляє всі типи волосся. Також він ідеально підходить для чоловічого волосся на обличчі.

Лазерна епіляція на обличчі проводиться за допомогою невеликої лазерної головки. І все це для того, щоб точно сформувати чоловічу бороду, якщо цього побажає його власник. Однак може виявитися, що пацієнт захоче повністю позбутися від волосся на обличчі – немає проблем, лазер для особи впорається з усіма цим нюансами. Дуже часто чоловіки вирішують видалити волосся з щік, області носа, мочки вух і бакенбардов. Гоління цих ділянок одноразової або електричної бритвою викликає неприємне роздратування і навіть ранки. Ефект в тому, що шкіра може бути гладкою, але на дуже короткий час. Виглядає недобре – почервоніння і плями просто не естетичні.

Тому лазерна епіляція може стати відповіддю на надані труднощі. У цьому лікуванні використовується явище термолиза. Під час роботи лазера і його світло поглинається меланіном. Це пігмент, що міститься в структурі волосяного фолікула. В результаті руйнуються елементи структури волоса, що відповідають за його зростання. Ефект? Перманентна епіляція за депонованих місць. В даному випадку особа.

Переваги та недоліки лазерної епіляції на обличчі

Існує безліч переваг лазерної епіляції на обличчі. Одними з них є:

 • безпечне видалення волосся -Лікування проводить професійний косметолог, який заздалегідь проведе медичне співбесіду з пацієнтом, щоб виключити протипоказання до процедури;
 • довговічність – після серії процедур з відповідними інтервалами волосся необоротно ушкоджуються. Це означає, що шкіра буде залишатися гладкою кілька років, а у деяких людей все життя;
 • гладка шкіра без подразнення – після серії процедур лазерної епіляції шкіра стане гладкою і не роздратованою;
 • зручність – немає необхідності в частому гоління. Це самий реалістичний метод боротьби з щетинною.

До недоліків можна віднести той факт, що процедура вимагає декількох повторень, поки не буде бажаний результат. Також після лікування можуть з’явитися подразнення. Однак вони виникають не завжди і можуть бути тимчасовими. Їх можна полегшити відповідними засобами, які необхідно придбати у косметолога. Перед тим як скористатися такою послугою, як лазерна епіляція, уточнюйте ціну. Серія процедур коштує близько декількох сотень. Однак, порівнюючи суму, витрачену на бритви за ці роки, варто задуматися, чи дійсно це така велика ціна.

Епіляція – що варто знати?

Гоління чоловічого обличчя стандартної бритвою найпоширеніший спосіб видалення волосся. Чоловіки не часто задаються питанням, чому вони вибирають саме цей метод, а не інший. Вони просто роблять це, не замислюючись, і часто розбудовуються через те, що шкіра на їх обличчі стане роздратованою, а іноді навіть болить. Плюс ці непривабливі плями і почервоніння. І що найгірше це необхідність регулярно голитися. Чоловікам доводиться часто проводити такі процедури, а деякі роблять це щодня. Після механічної епіляції волосся на обличчі швидко відростають.

Лазерна епіляція на обличчі або гоління бритвою? Нехай кожен вирішує сам. Кожен з цих варіантів епіляції має свої переваги і недоліки. Але найефективнішим способом є лазерна епіляція, яка в підсумку виявляється безпечніше, зручніше і дешевше.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Епіляція обличчя і шиї чоловіків
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup