Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Епіляція або депіляція: що вибрати і в чому різниця

ГоловнаБлог — Епіляція або депіляція: що вибрати і в чому різниця

Незважаючи на те, що депіляція й епіляція призводять до одного і того ж результату, а саме знищення небажаного волосяного покриву на ділянках людського тіла. Дві ці косметичні процедури абсолютно по різному діють на шкірний покрив, та й призводять до абсолютно різних наслідків, після їх застосування. Людям, які зважилися на те, щоб спробувати одну з цих процедур слід знати, чим вони відрізняються один від одного, для того, щоб вибрати ту, що їм підходить найкраще. Головне, щоб ці процедури проводилися на апаратах куплених в магазині Рrime Laser. Ресурсі, на якому продається тільки ліцензійне обладнання.

Різниця між методиками

Перш за все слід з’ясувати саме поняття цих двох процедур. Депіляція це – видалення стрижнів волосяного покриву в тому місці, де клієнт не хоче його бачити. При проведенні цієї процедури фолікули і необхідна для розвитку нового волосся Серед решти непошкодженій. Це призводить до того, що незабаром на місці видалення волосся утворюються нові. Подібна процедура вкрай популярна в домашніх умовах, серед домогосподарок і молодих дівчат, які не мають кошти на косметичні салони.

При проведенні епіляції атаки піддаються волосяні цибулини, в фіналі процедури вони руйнуються повністю. При успішному проведенні епіляції від місця, де вона була зроблена відбувається спадання корисних речовин. Нові фолікули там не з’являються, а поглиблення, в якому вони утворювалися потроху затягується. Ця процедура проводиться тільки в салонах краси на спеціальному ліцензійному обладнанні. При її проведенні повинен бути присутнім досвідчений косметолог, для отримання задовільного результату.

Види депіляції

Процедури депіляції досить різноманітні. Найпопулярнішими серед них є:

 • елетроепіляторная депіляція;
 • видалення волосся кремами;
 • шугарінг;
 • депіляція за допомогою верстата;
 • знищення волосяного покриву воском.

У всіх цих методів є свої противники і прихильники. Для того щоб зрозуміти, який саме спосіб підійде конкретно вам, варто ближче познайомитися з кожним з них.

Видалення волосся воском

Цей спосіб є одним з найстаріших. Кажуть, що сама Клеопатра видаляла волосся на ногах собі цим методом. Він досить простий, на ділянку, де слід прибрати волосяний покрив, наноситься розтоплена воскова маса, спеціальним пристосуванням схожим на лопатку, а потім після застигання субстанції вона зривається. Також, іноді застосовуються спеціальні смуги, з нанесеним на них восковим складом. Віск для цієї процедури застосовують різний:

 • охолоджений;
 • підігрітий;
 • з гранулами;
 • з плівками.

З плюсів цієї процедури можна назвати її простоту. Мінусами є не завжди потрібний результат, больові відчуття, можлива алергічна реакція на воскову масу і опік від застосування гарячого речовини.

Станкова депіляція

Для проведення цієї процедури купується потрібний станок. Потім волосся акуратно видаляються з ділянок, де вони небажані і все. Процес можна вважати завершеним. Плюсами подібного методу слід назвати:

 • простоту застосування;
 • дешевизну;
 • швидкість;
 • можливість застосування в домашніх умовах.

Мінусами цієї процедури є:

 • недовговічність – її треба проводити постійно через певний час;
 • травматичність – станком, навіть безпечним, легко порізатися;
 • роздратування – постійне гоління викликає висип і інші небажані наслідки.

До того ж від постійного гоління волосяний покрив на ділянках тіла стає жорстким і густим.

Депіляція кремом

Існують крему з певним складом, які прибирають небажаний волосяний покрив. Хімічні речовини в таких з’єднаннях руйнують білок знаходиться в волоссі і призводять до їх видалення. Цей метод популярний серед дівчат з чутливими нервовими закінченнями, так як є абсолютно безболісним. Але, на жаль, він мало ефективний, може привести до подразнення на ділянці де застосовувався, а іноді і викликати бурхливу алергічну реакцію, так як фірми виробника найчастіше застосовують активні біологічні добавки, які погано сприймаються більшістю людських організмів.

Шугаринговий метод

Ця процедура чимось нагадує видалення волосся воском. Але тут в ролі активного речовини виступає цукрова суміш. У розігрітому стані вона наноситься на потрібну ділянку і різко зривається проти росту волосяного покриву після застигання. Мінуси цього способу зрозумілі, найголовніший – велика хворобливість і травмоопасность, можуть виникнути опіки і подряпини. До того ж для нормального ефекту наносити цю речовину за одну процедуру треба кілька разів, а витримати подібне зможе не кожна клієнтка.

Видалення волосся електричним епілятором

Подібний прилад можна купити будь-якому спеціалізованому магазині. Їх існує три види:

 • водний;
 • дисковий;
 • нитковий.

Не дивлячись на різницю в назвах, видаляються волосся однаково – за допомогою скручування і різкого виривання. Плюсами подібного методу можна назвати його безсумнівну ефективність, результат тримається близько 4 тижнів і швидкість процедури. Мінусами залишаються хворобливість при її проведенні і роздратування, яке рано чи пізно з’являється від зіткнення з шкірою стороннього тіла.

Епіляція

Саме важливіше відміну епіляції від всіх зазначених вище процедур в тому, що її не можна проводити в домашніх умовах. Подібний спосіб видалення волосяного покриву проводиться тільки в салонах під наглядом фахівців-косметологів. До того як проводити таку процедуру збирається анамнез на клієнта, косметологи обов’язково дізнаються про можливі хвороби, алергіях і інші проблеми зі здоров’ям і шкірою пацієнта. Від того, чим закінчитися опитування залежить час і частота проведення процедур на апараті.

Найпоширенішими видами подібних процедур є:

 • епіляція лазером;
 • електрична епіляція;
 • ЕЛОС видалення волосся;

Всі ці процедури проводяться при спостереженні фахівців, а якщо апарати для них куплені в салоні Рrime Laser, то ефект після їх проведення гарантований.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

22.02.2021
Епіляція або депіляція: що вибрати і в чому різниця
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup