Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Елос-омолодження

ГоловнаБлог — Елос-омолодження

Апаратні методики омолодження і ліфтингу сьогодні надзвичайно популярні. Якщо порівнювати їх з ін’єкційними методиками, то у апаратних – в рази менше протипоказань, ризик виникнення різного роду неприємних побічних ефектів – набагато нижче, при цьому, їх ефективність висока і вона доведена множинними науковими дослідженнями. Окремо серед усіх апаратних методик омолодження варто ELOS-омолодження. В чому полягає суть методики і в чому її переваги?

ELOS-омолодження: що з себе представляє процедура?

Елос-омолодження – інноваційна технологія, що поєднує одночасне використання широкосмугового світла і біполярної електричної енергії. Ефективність процедури доведена, вона забезпечує комплексне омолодження. За фактом, це – лазерна методика, яка сприяє виробленню власного еластину і колагену.

Який ефект дає елос-омолодження обличчя?

Елос-омолодження дає комплексний ефект при омолодження обличчя:

 1. Розгладження зморшок;
 2. Підтягування шкіри (безопераційна підтяжка обличчя). Елос-омолодження підходить у випадках птозного типу старіння.
 3. Ліфтинг області овалу обличчя і шиї (овал обличчя підтягнути можна дуже швидко);
 4. Омолодження шкіри обличчя, грудей і рук і навіть живота і сідниць.

Різні види пігментації, судинні зірочки, розтяжки і в’ялість шкіри – все це ще ніколи не долали настільки успішно. ELOS-омолодження оптимально як для поліпшення стану зрілої шкіри у жінок і чоловіків, так і для профілактики старіння: почніть використовувати його з 30 років. Але, природно, віковий поріг для початку застосування антивікових апаратних процедур суто індивідуальний: комусь оптимально почати проводити їх з 25 років, комусь – з 40. Доцільність і наявність показань для процедури необхідно обговорювати в індивідуальному порядку з косметологом.

Як проходить процедура?

Процедура Елос омолодження позбавлена тих незручностей, які виникають при лазерному омолодження шкіри або при фотоомолоджування. У даних процедурах основний метод усунення судинних порушень і гіперпігментації – це термолиз. При цьому дефект часто знаходиться досить глибоко, і впливати на нього без пошкодження верхнього шару – епідермісу, досить складно.

Раніше застосовувалися дві основні технології: лазери (монохромне лазерне випромінювання) і IPL (інтенсивне імпульсне випромінювання) істотно обмежували свій вплив через те, що «нагрівали» не тільки дефекти – мішені, але і прилеглі тканини. Ризик опіку був дуже великий. Сьогодні ж, процедура дійсно безпечна, ризик виникнення побічних ефектів досить низький.

Коли на шкіру впливає ELOS-апарат, відчуття дискомфорту зведені до мінімуму, застосовувати знеболюючі препарати не потрібно. І якщо порівнювати з такою технологією, як лазерне омолодження, то спалаху під час ELOS-процедури менш яскраві, не шкодять зору і не дратують верхній шар шкіри.

Основні переваги процедури елос-омолодження: у чому вони полягають?

 1. Процедура дозволяє вирішити широкий спектр проблем: від наявності зморшок до пігментації, судинних “зірочок”, кератозу, постакне, розацеа, розширених пор. Цей метод – комплексний і націлений не на вирішення якої-небудь однієї проблеми, а на все разом.
 2. Ефект від процедури дійсно зберігається надовго.
 3. Процедура має мінімум протипоказань. Вони, природно, обговорюються з фахівцем в індивідуальному порядку.
 4. Методика досить щадна, тому цілком може застосовуватися до 30 років. На відміну від багатьох інших процедур, не відрізняється високою травматичністю для шкіри.
 5. Процедура елос-омолодження запускає природні механізми відновлення шкіри. Тому, вона як би стимулює шкіру використовувати власні ресурси.
 6. Якщо і виникають якісь негативні наслідки використання апарату або побічні ефекти, то як правило, мова йде про недотримання технології або низької кваліфікації косметолога, який проводить процедуру.

Процедура елос-омолодження сьогодні дійсно досить актуальна і популярна. І, якщо ви хочете розширити спектр процедур в вашому косметологічному салоні або клініці, то це – той варіант, який буде дійсно затребуваним.

Де можна купити апарат для елос омолодження?

Якщо ви плануєте ввести послугу ELOS-омолодження в своєму салоні або косметологічної клініці, то якісний апарат ви без проблем придбаєте у PrimeLaser Systems. З нами у вас є можливість не тільки придбати дійсно якісні апарати, в тому числі – елос-омолодження, але і купити їх в розстрочку, на максимально вигідних умовах.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.12.2019
Елос-омолодження
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup