ELOS-епіляція

Професійне обладнання для клінік та салонів краси

ELOS-епіляція

ГоловнаБлог — ELOS-епіляція

ELOS-епіляція
08.04.2019

Літо прийде дуже скоро, і питання про епіляції оновлюється так само, як ніякий інший. Є досить багато способів видалення небажаних волосся: тут і звичайною бритвою, який можна знайти в кожному супермаркеті, і досить болючі процедури, такі як віск або цукор паста, лазерна епіляція, фотоепіляції, Креми-епілятори. Крім того, Існують гібридні процедури, які поєднують в собі кілька якостей, таких як ELOS-епіляція оптимально поєднує в собі електроепіляції і фотоепіляції.

ELOS-епіляція: що це таке і які його основні переваги?

Як вже говорилося вище, Elos-епіляції являє собою гібрид електроепіляції і фотоепіляції. Таким чином, кожне волосся впливає одночасно на два види енергії: високочастотного світлового імпульсу і струму.

Актуальність епіляції elos пояснюється кількома причинами:

  • Можливість видалення будь-якого типу волосся. Ця процедура підлягає різноманітності небажаних волосків. Обидва Пушки волосся і досить товсті і помітні-будь-які можуть бути вилучені за допомогою цієї процедури.
  • Швидкість сесії. Процедура вимагає відносно невеликих витрат часу. Це надзвичайно важливо для тих, хто не бажає витрачати надто багато часу на косметичні процедури і хоче домогтися швидкого, з тривалим результатом. Процедура триває близько півтора годин.
  • Ризик ускладнень мінімальний. Завдяки можливості регулювання апарату і інноваційної системи охолодження опіків і болю навряд чи з’являться. Це вагомі переваги Elos епіляції на тлі інших апаратних методів.
  • Ні реабілітаційного періоду. Після процедури, не приймайте ніяких заходів, ви можете без сумніву і страху засмагати і вести звичний спосіб життя. Крім усього іншого, вам не знадобляться жодної спеціальної підготовки до процедури.
  • Найвища ефективність. Сьогодні ELOS епіляції є одним з кращих способів усунення проблеми зайвого волосся. Нульовий ризик зараження. Це гарантує відсутність контакту з пристроєм.
  • Безболісний-Ось чому в абсолютній більшості випадків дівчата ходять до Elos-епіляції. Під час процедури ви відчуєте винятково невелике відчуття поколювання. Який не примикає до болю, що ви відчуваєте під час воскової епіляції або Сахарі.

Саме в цьому, в цілому, основні переваги Elos епіляції. Природно, на раз і за все, що ви не видаляте все волосся, вам знадобляться кілька процедур. Але, по-перше, інтервал між процедурами буде поступово збільшуватися, а по-друге, ефект дійсно вражає. Загалом, вам, швидше за все, потрібно від шести до десяти процедур, інтервал від шести до восьми тижнів.

Звичайно, є протипоказання до процедури Elos-епіляції, така процедура не може бути виконана, якщо у вас гіпертонія, діабет, шкірні захворювання, алергія на світло-промені, герпес, якщо ви менше вісімнадцяти років: повний перелік протипоказань ви Можете знайти з вашого лікаря, а також консультації з майстром, який проводить процедуру. Крім того, якість апарату, за допомогою якої проводиться процедура, є дуже важливою: пристрій має бути останнім поколінням, найвища якість.

Епітітінг машини: де я можу купити?

Якщо ви шукаєте високоякісні пристрої для епіляції, якщо ви хочете включити таку процедуру в “меню” вашого салону краси або косметологічний клініку, ви легко знайдете системи PrimeLaser. Високоякісні пристрої останнього покоління, приємні ціни, навчання ваших співробітників з подальшою сертифікацією: все це ви можете знайти у нас!

Категорії
Нові публікації
phone chat
close
phone
chat
×××
Назва:
Ціна:
Потужність:
Колір: