Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ефективні методи боротьби з розтяжками, рубцями і шрамами

ГоловнаБлог — Ефективні методи боротьби з розтяжками, рубцями і шрамами

Поява на шкірі різних дефектів у вигляді шрамів, шрами і розтяжок для багатьох є серйозною проблемою. Будучи причиною комплексів, вони намагаються сховатися в усіх можливих способів, уникаючи окремих купальних костюмів, відвідування басейну і пляжів, обмежуючи вибір одягу. Звичайно, ви повинні позбутися комплексів і любити себе нікому. Але можна спробувати усунути ці дефекти.

Причини розтяжок, шрами і шрами

Щоб позбутися неестетичних рубців і розтяжок, необхідно зрозуміти, що це таке і причина їх становлення. Рубці, шрами і розтяжок є сполучну тканину, яка замінює нормальні тканини шкіри. Це відбувається в результаті механічних пошкоджень епідермісу. Травми, різке втрату ваги або збільшення ваги є найбільш поширеною причиною їх виникнення. Важко позбавитися від сполучної тканини. ККД залежить від величини дефекту. Малі шрами і Strias (розтяжки) можна спробувати усунути самостійно. Об’ємні дефекти вимагають професійного лікування, до хірургічних методів.

Ефективні методи лікування стрижки і шрами в домашніх умовах

Щоб поліпшити стан і зовнішній вигляд шкіри, вам необхідно належним чином доглядати за ним. Зволожуючі професійні засоби, харчові ефірні масла (оливковий, грейпфрут, Мандарин і т. д.), активація обміну речовин в уражену ділянку за допомогою масажу і пілінг, вправи допоможуть суттєво зменшити розмір шрам Тканин і ліквідації незначних дефектів.

Професійні способи боротьби з рубцевої тканини

Сучасна косметологія пропонує широкий вибір способів боротьби з рубцевої тканиною. Найбільш популярними методами є наступні:

 •         Лазерне шліфування-використовується для лікування волосся і рубців. Принцип роботи: за допомогою лазерного Шрам висічення. Після тканини обробляється лазерна, яка блокує подальше утворення сполучної тканини. Для досягнення результату необхідно пройти повний курс шліфування. Кількість процедур визначається лікарем-Косметологов;
 •         Контур і ін’єкційний методи-ліквідувати шрами і рубців. У ураженій області вводять гіалуронової кислоти або наркодіпросан. Вони згладжувати Шрам і зменшити його розмір. Ці методи є тимчасовими, результат повторюється протягом 6-12 місяців, після курсу підвищення кваліфікації не потрібно;
 •         Гідромеханізації-пілінг за допомогою вакуумної апаратури відбувається глибоке очищення шкіри і видалення недосконалого верхнього шару епідермісу. Застосовується активна сироватка для оброблюваного шкіри;
 •         Мезотерапія-введення в шкіру різних лікарських засобів. Вони вводять у пристрій-мезоінжектор або шприц з невеликою голкою. Вітамінні коктейлі, органічні речовини, гіалуронова кислота, мінерали, лікарські препарати вводять під шкіру. Після проведення експертизи лікар-косметолог визначить найбільш ефективні засоби і кількість процедур. Після курсу лікування, малі шрами і strias зникають. Великі дефекти стають менш помітними і значно зменшуються в розмірах.

Хірургічне видалення є найбільш ефективним способом боротьби з рубцевої тканини. Не кожен може прийняти рішення про такі радикальні методи. Широкий спектр процедур і методів дозволяють кожному знайти оптимальний і ефективний спосіб боротьби з рубці і стрижки.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11.06.2019
Ефективні методи боротьби з розтяжками, рубцями і шрамами
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup