Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Види реклами: ефективна реклама косметологічного кабінету

ГоловнаБлог — Види реклами: ефективна реклама косметологічного кабінету

Якщо ви є професіоналом своєї справи, це ще не означає, що, відкривши власний косметологічний кабінет, клієнти побіжать до вас натовпами. Логічно, адже про вас ніхто не знає. Тому вам необхідно зайнятися рекламою, завдяки якій назву вашого кабінету буде на слуху. У сучасному споживацькому світі настільки багато методів, за допомогою яких можна залучити клієнтів, що людині дуже легко заплутатися.

Для того, щоб почати ефективну рекламну кампанію, вам необхідно:

 • знайти свою цільову аудиторію і вивчити її,
 • вивчити всі види реклами і зрозуміти, яка з них найбільш ефективна для косметологічного кабінету,
 • скласти чорновий план кампанії, прописати рекламні повідомлення.

Якщо ви відповідально підійдете до даних пунктам, ймовірність того, що ви не викинете гроші на вітер вкрай велика.

Офлайн реклама косметологічного кабінету

Згадуючи про рекламу поза інтернетом, перед очима відразу виникають величезні рекламні білборди. Звичайно, кожному бізнесменові хочеться запустити таку масштабну кампанію. Однак, якщо ви тільки починаєте і у вашому розпорядженні знаходиться лише один кабінет, починати варто з малого.

В першу чергу вам необхідно попрацювати над вивіскою вашого кабінету і над його зовнішнім виглядом. Це може залучити людей, які знаходяться поруч з вами. Ваш кабінет повинен бути не тільки добре помітний, але і привабливим. Можливо, не варто економити на дизайнера. Одного разу заплативши за його послуги, ви отримаєте хорошу рекламу надовго.

Класикою оффлайн реклами є роздача флаєрів. Існує думка, що це заняття абсолютно марна, так як люди викидають ці флаєри. Однак, численні опитування, проведені на цю тему, показують, що більшість людей дивиться на флаєр, який потрапив до них у руки, перед тим, як його викинути. Таким способом назву вашого кабінету буде миготіти у людей перед очима.

Звичайно, якщо ваш бюджет не обмежений, ви можете зробити рекламні вивіски, білборди, замовити рекламу на телебаченні і радіо.

Онлайн реклама косметологічного кабінету

На сьогоднішній день невід’ємною частиною будь-якого бізнесу став інтернет. Якщо людина не знаходить щось в інтернеті, його довіру до цього падає. Косметологічні кабінети тому не виключення. Навпаки, саме в інтернеті ваші потенційні клієнти зможуть ознайомитися з результатами ваших робіт і з відгуками ваших відвідувачів.

Найпопулярніший метод розкрутки кабінету за допомогою інтернету є створення аккаунта в Інстаграме. Дана соціальна мережа настільки вкоренилася в нашому житті, що саме вона багато в чому диктує стандарти краси. А це саме те, що вам потрібно. Заведіть там свою сторінку і діліться на ній фотографіями результатів своєї роботи. Далі вам варто ознайомитися з азами розкрутки сторінки в інстаграме. Або ви можете найняти фахівця, який зробить вашу сторінку більш популярною, що приверне до вас більше клієнтів.

Також важливим є створення сайту свого косметологічного кабінету. Адже багато людей, які шукають косметолога, вбивають запит саме в пошуковику. І мало хто заглядає далі першої сторінки. Саме тому вам потрібно, щоб ваш сайт увійшов в ТОП видач. Займається просуванням сайтів СЕО-фахівець. Звичайно, робиться це далеко не за один день. Але результат і витрачені на фахівця гроші себе виправдовують.

У зв’язці з СЕО-просуванням, як правило, йде контекстна реклама. Але багато фахівців рекомендують просувати таку рекламу лише після того, як у вас з’явиться певна кількість передплатників в соціальних мережах. Тому що б’юті індустрія знаходиться на активній стадії розвитку і тому потрібно дуже сильно постаратися, щоб контекстна реклама принесла вам користь.

Багато людей вибирають косметологічний кабінет не тільки за відгуками і фотографіями в мережі, а й за їх місцем розташування. А деякі відразу ж через пошуковик переходять в карти, щоб подивитися, який з кабінетів розташований найближче до їхнього будинку. Якщо вашої організації на картах не буде, людина може про неї так і не дізнатися. Тому обов’язково розмістіть свій кабінет косметологічних послуг в гугл і яндекс картах.

Корисні поради, які допоможуть вам залучити клієнтів

Після того, як у вас з’явиться певна кількість клієнтів, вам потрібно зробити так, щоб вони розповіли про вашому кабінеті своїм друзям і знайомим. Для цього ви можете влаштувати акцію, за типом: “Приведи подругу і отримай знижку”. В якості подарунка ви можете вибирати не тільки знижку, а й дарувати процедуру, косметику і т.п.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Види реклами: ефективна реклама косметологічного кабінету
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup