Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ефективна боротьба з пігментними плямами

ГоловнаБлог — Ефективна боротьба з пігментними плямами

Пам’ятається, в дитинстві про тих, у кого веснянки, говорили, що їх «поцілувало сонце». Але з віком можуть з’явитися пігментні плями. А ось вони зовсім не привід для розчулення і радості. Однак, впадати в зневіру і засмучуватися не варто. Сучасна косметологія допоможе нам зберегти шкіру саме такою, якою ми хочемо бачити.

Види методик для позбавлення від пігментних плям

Сьогодні косметологія не стоїть на місці. Щомісяця ця індустрія дивує новинками, які допомагають знайти здорову і красиву шкіру. Ми розглянемо найпопулярніші і надійні способи позбавлення від небажаної пігментації на шкірі.

Пігментні плями являють собою велике скупчення меланіну у верхніх шарах шкіри. Надлишок цього пігменту забарвлює ділянки епідермісу в коричневий колір. На жаль, пігментація може з’являтися незалежно від віку і догляду за шкірою. Ось кілька методик, які допоможуть позбутися від пігментних плям:

 • Хімічний пілінг.
 • Мезотерапія.
 • Лазерна фототерапія.
 • ELOS-терапія.

Хімічний пілінг

Слово «пілінг» звично і перевірено. Багато виконують пілінг процедури в домашніх умовах. З неглибокими «молодими» плямами є сенс провести процедуру хімічного пілінгу у косметолога. Кислоти, які застосовуються, руйнують пошкоджені клітини, підсилюють вироблення колагену, відбувається оновлення епідермісу.

Важливо враховувати, що процедура специфічна і досить складна, а результат залежить виключно від майстра. Тому вибирайте того фахівця, в якому ви впевнені.

Мезотерапія

Процедура антіпігментаціонной мезотерапії є використання коктейлів для мезотерапії. Вони містять спеціальні препарати, які пригнічують вироблення меланіну. Цей пігмент, власне кажучи, відповідає за колір шкіри. Оптимальний час для проведення антіпігментаціонной мезотерапії – кінець осені або початок зими. Справа в тому, що після проведення терапевтичного курсу шкірний покрив вкрай чутливий до впливу сонячних променів. До речі, якщо пройти курс мезотерапії, то не тільки підуть пігментні плями, а й покращиться стан шкіри.

Лазерна фототерапія (фотоудаленіе пігментації)

В основі лазерної корекції – селективний фототермоліз. Тобто, під час процедури відбувається вплив на зону пігментації високоинтенсивним імпульсом, вибірково впливає на тільки на гранули меланіну. Світлова хвиля нагріває і руйнує його, при цьому не ушкоджуючи здорові ділянки шкіри.

ELOS-терапія

Ця процедура передбачає вплив широкосмугового світла і біполярної електричної енергії одночасно. Проникаючи в глибокі шари шкіри, руйнують меланін. В апарат, за допомогою якого проводять цю процедуру, вбудована система охолодження, щоб уникнути опіків шкіри. Процедура може бути болючою, але про це попереджає лікар. Досить 5 сеансів, щоб знайти чисту шкіру без плям.

Обов’язково слід врахувати, щоб який би ви процедурі ні віддали б перевагу, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-фахівцем. Тільки в руках професіоналів ви залишитеся прекрасними і здоровими!

(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Ефективна боротьба з пігментними плямами
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup