Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Диспорт

ГоловнаБлог — Диспорт

Ваша шкіра стала втрачати пружність? З’явилися зморшки? Придивіться, кожна з них видає емоції, які ви найчастіше відчуваєте. Міміка – одна з основних причин, що впливають на процес старіння шкіри обличчя. Насправді, саме мімічні зморшки з’являються першими. І якщо, наприклад, мімічні зморшки в зоні навколо очей можуть надати шарму, то на лобі – як поперечні, так і поздовжні, можуть виглядати не дуже приємно. Безумовно, можна не боротися з природою і залишити все як є. Але сучасна косметологія пропонує масу рішень у разі наявності такої проблеми. Найчастіше, при наявності мімічних зморшок на лобі, вдаються до засобів ін’єкційної косметології, а саме – ін’єкцій ботокса або його більш “легкого” аналога – диспорта.

Диспорт: що це таке?

«Диспорт» – це препарат, основним діючим компонентом якого є ботулотоксин типу А. Як правило, препарат диспорт вводиться ін’єкційним шляхом в особливо активних зонах, найчастіше – це зона чола. У зоні навколо очей використовувати диспорт не варто. Така речовина вважається нейропаралітичний отрутою, але якщо воно застосовується в малих дозах і місцево, то ніякого негативного системного впливу на організм не робить. Зате воно діє на м’язи. Потрапляючи в їх тканини, ботулотоксин блокує процеси вивільнення ацетилхоліну в нейром’язових з’єднаннях, що усуває спастичність волокон, тобто, іншими словами, розслаблює м’язи. Саме тому мімічні зморшки розгладжуються – але тільки лише на час.

Різниця між ботоксом і диспорт: в чому вона полягає?

Варто відзначити, що «Диспорт» – це аналог препарату «Ботокс». І хоча останній більш популярний і відомий, перший має схожий склад і також містить ботулотоксин типу А. Хоча деякі відмінності є, ефект ідентичний, тому з’ясовувати, що краще, сенсу немає. Все буде залежати від індивідуальної реакції організму.

В якому віці можна починати колоти диспорт?

Все залежить від вашого індивідуального стану шкіри. Багатьом уколи можуть знадобитися в 27, комусь не потрібні і в 35.

Основні переваги ін’єкцій диспорта: які вони?

 1. Помітний ефект, який проявиться в самий найближчий час. До того ж, він пролонгований. Як правило, ефект від ін’єкцій диспорта тримається близько півроку. Потім, за бажанням, ви зможете повторити процедуру.
 2. Відносно невисока ціна.

Недоліки диспорта: в чому вони полягають?

 1. Ін’єкції ефективні не у всіх випадках. Так, вони не допоможуть усунути зморшки в нижній частині обличчя, так як на цю зону діють закони гравітації. Крім того, результати будуть майже непомітними після 40-50 років, тому що зупинити вікові зміни «Диспорт» не може. У цьому віці вже знадобляться інші методики. Безумовно, також ефективним буде правильно вибудуваний догляд за обличчям.
 2. Уколи мають не такий тривалий ефект, як інші омолоджуючі процедури. Грубо кажучи: одна ін’єкція диспорта раз в півроку буде менш ефективною, ніж скажімо, постійний догляд за обличчям, що включає в себе альгінатние маски, спеціальні підтягують масажі, а також апаратні процедури.
 3. Стопронтная безпеку ін’єкцій ботокса і диспорта до сих пір не доведена. Цілком можливо, що токсини все ж накопичуються в організмі і надають негативний ефект на загальний стан здоров’я.
 4. Ін’єкції, все-таки, досить болючі: і це потрібно враховувати, якщо у вас високий больовий поріг.
 5. Ін’єкції скоріше не мають накопичувального ефекту, хоч і забезпечують ефект моментальний. Він досить швидко йде на спад.
 6. У деяких випадках, якщо мова йде про роботу не самого кваліфікованого косметолога, має місце ефект як би воскового, лялькового особи. Бажано звертатися до дорогих, кваліфікованим косметологів, які зможуть забезпечити живу міміку обличчя в подальшому.

Альтернативи ін’єкціям диспорта: які існують?

Безумовно, зовсім необов’язково відразу ж, при появі мімічних зморшок, вдаватися до ін’єкцій диспорта. По-перше, ви можете спробувати зовнішні косметичні засоби, які володіють схожим дією. Особливо в цьому ефективний компонент Аргірелін: він злегка блокує діяльність м’язів, а отже – працює як ботокс або диспорт, тільки в трохи більш безпечному варіанті.

Крім цього, ви можете звернутися до тих процедур, які пропонує апаратна косметологія. Це можуть бути ліфтінгові процедури – наприклад, RF-ліфтинг, SMAS-ліфтинг, а також карбоновий і гідропілінг, які допомагають отшелушивать шкіру, а отже – провокують її більш активне природне оновлення.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Диспорт
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup