Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Діодні лазери: основні особливості

ГоловнаБлог — Діодні лазери: основні особливості

Є багато технологій видалення небажаного волосся на тілі але діодний лазерна епіляція, без сумніву, є найбільш сучасною і ефективною з них. Збираючись купити апарат для лазерної епіляції, багато власників салонів і клінік зупиняють свій вибір саме на диодной технології. Такі пристрої використовують напівпровідникову технологію, за рахунок якої відбувається когерентне проектування світла у видимому та ІЧ-діапазонах. Вузьконаправлений промінь з довжиною хвилі 800 нм забезпечує найглибший рівень проникнення і чудове поглинання меланіну.

Принцип дії

Ключовим принципом лазерної епіляції є узгодження конкретних довжин хвиль світла і тривалості імпульсу. Під час процедури відбувається вивільнення високої енергії в шкіру. Лазерний промінь селективно поглинається меланіном, оточуючим волосяний фолікул; при цьому не відбувається впливу на навколишні тканини. При нагріванні меланін руйнує корінь і кровотік до фолікулів, що призводить до незворотного порушення росту волосся. Високоякісні апарати лазерної епіляції оснащені системою охолодження з заморожуванням кристалами (+5? C) для захисту поверхні шкіри, що робить лікування комфортним і безболісним для пацієнтів.

Особливості технології

Слід знати, що, на відміну від неодимового лазера, технологія диодной епіляції не підходить людям з природним темним пігментом шкіри або глибоким засмагою. Це в основному пов’язано з темною шкірою, яка поглинає занадто багато лазерної енергії, що призводить до появи пухирів або постійного знебарвлення шкіри. Хоча в технологію лазерного диодной епіляції були внесені поліпшення, смаглявим людям все ще потрібно кілька ретельних сеансів для досягнення бажаного результату. Ця процедура також не надто ефективна для володарів дуже світлого волосся, що містять дуже мало меланіну. Диодная лазерна епіляція ідеально підходить для людей зі світлою шкірою і темним волоссям, так як вимагає меншої кількості процедур і дозволяє досягти більш швидких результатів.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11.06.2020
Діодні лазери: основні особливості
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup