Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Що викликає повторну появу варикозу після його лікування

ГоловнаБлог — Що викликає повторну появу варикозу після його лікування

Виникнення варикозного розширення вен може відзначатися в багатьох частинах людського тіла. Подібне спровоковано неналежному функціональністю клапанів внутрішніх вен. Робота цих клапанів полягає в забезпеченні транспортування кровоносних потоків від кінцівок і всього тіла в цілому назад до серцевого м’яза. Найпоширенішим ділянкою появи варикозного розширення вважаються ноги. У разі не належного функціонування венозних клапанів в ногах, замість повноцінного повернення крові до серцевого м’яза, рух крові здійснюється в зворотному напрямку, відбувається накопичення в венах розташованих на ногах. Для цього існує спеціальний медичний термін: венозний рефлюкс.

Велика кількість пацієнтів досягають позитивних результатів після застосування хірургічного впливу, що дозволяє позбутися від проблеми варикозних вен. Але бувають випадки, коли відбувається рецидив і тоді вони знову з’являються. Приводом для розладу служить сумна статистика, яка підтверджує, що варикоз повертається в 60% випадків після успішно проведеного лікування.

Ми пропонуємо ознайомитися з найбільш ймовірні причини появи рецидиву.

Лікування торкнулося не всіх необхідних ділянок

В процесі хірургічного лікування варикозного розширення вен перед фахівцями ставиться завдання, яке полягає в перекритті кров’яного припливу до погано функціонуючої вені. Таким чином, природним шляхом відбувається перенаправлення в іншу вену, розташовану по сусідству. Відразу після припинення надходження крові в зіпсовану вену відбувається її стиск і зникнення. Іноді вена «зачищається» або віддаляється повністю.

Найчастіше одного проведеного лікування не вистачає для вирішення проблеми пов’язаної з венозним рефлюксом. У тілі людини велика кількість вен схильне до рефлюксу. Якщо лікування не було проведено в повному обсязі і не торкнулося всі пошкоджені вени, то це може призвести до появи нових епізодів варикозних вен.

Для успішного лікування необхідно чітке планування і ретельна підготовка. Венозні і артеріальні судини тіла людини утворюють собою складну кровоносну систему. Доктору, який проводить лікування, може знадобитися виконання візуалізації, для перевірки стану кровотоку в ногах пацієнта. У визначенні всіх джерел рефлюксу в нижніх кінцівках допоможе проведення дуплексного ультразвукового дослідження.

Якщо пацієнтом не пройдений весь спектр необхідних аналізів або не проводилося лікування деяких джерел рефлюксу, тоді по завершенню лікування не виключено розвиток нових варикозних вен.

Стан пацієнта може прогресувати

У деяких пацієнтів фахівці відзначають наявність сильної генетичної схильності до варикозного розширення вен. В окремих випадках поява варикозу на ногах є передвісником початкової фази венозної недостатності, мова йде про захворювання, що має хронічну або прогресуючу форму. Якщо фахівці визначили у пацієнта хронічну форму варикозного розширення вен, тоді велика ймовірність неможливості досягнення остаточного вилікування.

Ефективним є лікування, що проводиться в одному з судинних центрів. Спеціаліст в судинної терапії розробить чітку стратегію лікування, що сприяє усуненню поточної симптоматики. За умови правильного початкового догляду можна домогтися істотного зниження ризиків пов’язаних з розвитком більшої кількості варикозних вен в подальшому.

Є пацієнти, у яких розвиток варикозу відбувається внаслідок обструктивних захворювань, мова може йти про тромбоз глибоких вен. Такі пацієнти найбільш часто стикаються з проблемою рецидивів після отриманого лікування. Спеціаліст в судинної терапії також здатний посприяти в лікуванні подібних розладів.

Коли не усунуто деякі чинники виникнення ризику

Навіть в разі успішного проведення початкової процедури, деякі окремо взяті фактори ризику здатні дещо збільшити ризики виникнення рецидиву. У людей, які страждають від ожиріння, а також у вагітних жінок значно збільшуються шанси розвитку варикозного розширення вен в подальшому. Якщо вам так і не вдалося позбутися від проблеми пов’язаної із зайвою вагою або ви після проведеного лікування знову завагітніли, велика ймовірність повернення варикозу. Спеціаліст в судинної терапії може сприяти і навчить управління такими факторами ризику.

Виникнення зростання нових кровоносних судин або відбулося загоєння після лікування

Коли людина отримує травму або йому проводять операцію, робота його тіла спрямована на зцілення і створення нових клітин. Часом такі процеси зводять нанівець всі наслідки проведеної операції. За умови розвитку нових кровоносних судин нерідко збільшується ймовірність виникнення рецидиву.

Після обробки варикозного розширення вен не варто виключати реканализацию. Що має на увазі факт відкриття закритих вен і початок їх підтримки кровотоку. Існують деякі типи лікування, мають більш низький ступінь ризику, ми говоримо про неоваскуляризации або реканалізації. Спеціаліст в судинної терапії допоможе правильно оцінити ризики і переваги кожного способу лікування.

Як правильно вибирається лікування

Процес лікування варикозного розширення вен є аж ніяк не універсальним. Для кожного пацієнта властиво наявність індивідуальних потреб по відношенню до здоров’я і факторів ризику. Відвідавши судинний центр, вам вдасться поспілкуватися з фахівцем в області судинних захворювань, після чого підбирається продуктивний метод лікування з максимальною ймовірністю позитивного результату.

Велика кількість пацієнтів віддають перевагу малоінвазивної процедурою. Виконання подібних процедур здійснюється в амбулаторних умовах і, як правило, відбувається досить швидке відновлення. Інвазивні процедури включають в себе:

 • Лазерну терапію. Здійснюється за рахунок сильних світлових спалахів, відбувається потрапляння в вену, через що вона блідне і зникає.
 • Склеротерапія є схваленим FDA ліками, що вводиться в вени, які схильні до варикозного впливу малого і середнього діаметра, руйнуючи їх, що призводить до зникнення.
 • Радіочастотна абляція. Має на увазі використання високочастотних радіохвиль використовуваних з метою створення теплової енергії, яка викликає повний колапс і закриває варикозну вену.
 • Флебектомія або «видалення вен». Подібна процедура передбачає видалення ушкодженої вени повністю, часом застосовується в комплексі з іншими процедурами. Проведення флебектоміі зазвичай проводиться в амбулаторних умовах.
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Що викликає повторну появу варикозу після його лікування
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup