Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чому з’являються зморшки?

ГоловнаБлог — Чому з’являються зморшки?

Перші ознаки старіння для кожного індивідуальні, хтось стикається з тьмяним кольором обличчя і порушеним тургором шкіри, хтось – з погіршенням овалу обличчя, а хтось – із зморшками. Чому з’являються зморшки і як правильно з ними боротися? Розберемося в цьому матеріалі.

Види зморшок: які існують?

Види зморшок виходячи з глибини залягання:

 • Зморшки діляться, відповідно до такої класифікації, на глибокі і поверхневі. Глибокі виглядають як рельєфні бороздочки. Поверхневі зморшки являють собою тонкі лінії. Позбутися, безумовно, в рази складніше від глибоких зморшок. Навіть так: позбутися від них повністю неможливо, навіть коли мова йде про кругову підтяжку обличчя. А ось з поверхневими зморшками більш, ніж можливо, самими різними методами. Починаючи від правильно підібраного домашнього догляду, закінчуючи салонні процедури, зокрема – апаратними.
 • Різновиди зморшок в залежності від причин утворення. В першу чергу, згадуємо про мімічних зморшках. Мімічні зморшки з’являються в результаті скорочення мімічних м’язів і прояви емоцій .. мімічні зморшки бувають горизонтальними і вертикальними. Найбільш ефективний спосіб боротьби з мімічними зморшками – ін’єкції ботокса або диспорта. Це – препарати-токсини, які блокують активність м’язів і міміки, отже – нові мімічні зморшки не з’являються, а старі – розгладжуються. Мінуси полягають у тому, що повна безпека таких препаратів не доведена, плюс – знайти косметолога, який зробить ін’єкції такого роду грамотно, досить непросто. У будь-якому випадку, необхідно контролювати міміку, плюс – можна користуватися косметичними аналогами ботокса і диспорта, наприклад, засобами, в складі яких є Аргірелін
 • Протилежність мімічним – статичні зморшки. Статичні або старечі зморшки є різновидом зморшок, які з’являються в результаті вікових змін шкіри. Найчастіше вони з’являються після 40 років. Статистичні зморшки утворюються незалежно від роботи мімічних зморшок. Їх поява обумовлена процесами старіння шкіри, курінням, впливом ультрафіолету і інших негативних чинників навколишнього середовища. Під час старіння кровообіг сповільнюється, зменшується вміст колагену, еластину, гіалуронової кислоти, через що знижується еластичність і вона стає в’ялою. Позбутися від статичних зморшок неймовірно складно, практично неможливо. Тут краще працювати на попередження – робити масажі, апаратні процедури, користуватися косметикою з гіалуроновою кислотою в складі, ретельно захищати шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету. Мімічна мускулатура також втрачає свій тонус. Під дією сили тяжіння тканини опускаються. Причому відбувається це нерівномірно, тому з’являються статичні зморшки. Спровокувати їх поява можна порушенням постави, неправильною позою під час сну.
 • Зморшки також можуть відрізнятися виходячи з типу старіння. Найчастіше деформаційний тип старіння супроводжують гравітаційні зморшки. Гравітаційні зморшки – пов’язані з обвисанням і провисання шкіри. Опускаються куточки рота і очей, носогубні складки в результаті чого втрачається овал обличчя. Вони можуть бути не дуже помітними візуально, але вони роблять вираз обличчя, в цілому, сумним і стомленим, що точно не робить жінку молодшою і свіже. Боротися з такими зморшками досить складно. У домашніх умовах це практично неможливо: можна лише працювати на попередження, стежачи за поставою і контролюючи власну вагу. Допомогти можуть нитки, а також апаратні процедури – такі, як SMAS-ліфтинг і RF-ліфтинг.

Види зморшок виходячи з місця появи

Зморшки можуть з’являтися між бровами, в куточках очей, навколо рота, носа, в області декольте і шиї. Кожна ділянка розташування зморшок має свої особливості тому для них є свої методики боротьби і профілактики. Наприклад, якщо, наприклад, з міжбровні зморшками можна боротися за допомогою ін’єкцій ботокса, то з тими, що розташовані в орбітальній зоні – ні в якому разі не можна.

Як правильно боротися зі зморшками?

Способів боротьби з ними існує досить багато. І перший – зробити все, щоб положення не погіршувалася, а саме – щоб нові зморшки з’являлися як можна рідше.

Почати варто, безумовно, з корекції свого способу життя в бік більш здорового. Куріння, алкоголь, – все це повинно зникнути з вашого життя, в іншому випадку, навіть найдорожча уходовая косметика і працює апаратний догляд, не діятиме. Додайте в своє життя спорт і часті прогулянки, дотримуйтеся режиму сну і відпочинку, уникайте стресів і здорово харчуйтеся. Разом з професіоналом підберіть якісні, що працюють засоби для домашнього догляду, які підійдуть вашому типу і потребам шкіри. Безумовно, про салонні процедури також забувати не варто: при регулярному здійсненні, вони здатні забезпечити дійсно вражаючі результати. Допоможуть салонні пілінги, RF-ліфтинг, SMAS-ліфтинг, регулярні відходи на кшталт альгінатних масок. І, звичайно, варто пам’ятати, що ключ до успіху – комплексний підхід і регулярність в догляді.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Чому з’являються зморшки?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup