Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чистка чи пілінг: що краще вибрати?

ГоловнаБлог — Чистка чи пілінг: що краще вибрати?

Сьогодні косметологічні салони пропонують величезну кількість різних процедур догляду. Вони можуть бути спрямовані на отримання різних ефектів, від зволоження до живлення, від очищення до відлущування, від ліфтингу до тонізування. Але загалом ми можемо з упевненістю сказати, що найбільш популярними процедурами в косметологічних кабінетах, якщо виключити процедури контурної пластики, є чищення та пілінги. Чим вони відрізняються і що краще вибрати? Поговоримо докладніше у цій статті!

 

Чищення обличчя: що це таке?

Чищення обличчя проводиться з метою очищення шкірного покриву, одночасно з цим вона є процедурою, яка омолоджує та живить шкіру. Розрізняють кілька видів чисток, їх можна проводити окремими процедурами, так і комбінувати між собою. Як правило, розрізняють такі види чисток:

Механічна. Така чистка має на увазі, що розпарену, або розм’якшену методом холодного гідрування шкіру, майстер-косметолог чистити самостійно. Пальцями в стерильних рукавичках, або ж за допомогою спеціального інвентарю – такого, як наприклад, ложка-уно. Після цього обов’язково наноситься заспокійливий та відновлюючий засіб. Добре підходять також альгінатні маски для потужного зволоження після чищення. Механічна чистка допомагає позбутися чорних крапок, гнійників, вугрів.
Ультразвукова. Такі чистки вважаються менш травматичні, ніж механічні. Ультразвук м’яко впливає на шкіру і результати будуть не надто помітні, наприклад, на жирній, досить забрудненій шкірі. Але ультразвукове чищення також забезпечує масаж і дуже легкий ефект ліфтингу.
Комбінована. Поєднує в собі обидва компоненти – і ультразвуковий, і механічний. Як правило, саме таке чищення дає найбільш видимий і помітний результат, поєднуючи м’який вплив і ефективність. Сьогодні цей метод використовується косметологами найчастіше.

Регулярні чищення важливі; як мінімум тому, що сильно розширені пори – одна з видимих ​​ознак старіння, а їх розширенню сприяє надмірне накопичення себуму.

 

Пілінг: що це таке?

Пілінг – процедура відлущування ороговілого шару шкіри. Після того як відбувається видалення мертвих клітин, шкіра обличчя оновлюється та омолоджується, підвищується її тонус та нормалізується жирність. Пілінги бувають різні і в цілому, можна виділити такі типи:

 • Механічний (дермабразія) – шліфування шкіри спеціальним апаратом. Робиться в кабінеті косметолога, самодіяльність тут дуже загрожує негативними наслідками.
 • Фізичний – проводять за допомогою лазера чи ультразвуку, без безпосереднього контакту зі шкірою. Процедура також має проводитися професійним косметологом.
 • Хімічний – нанесення на шкіру хімічних складів, які фактично спалюють верхній шар, запускаючи процес регенерації. Звучить досить страшно, ми згодні, проте завдяки таким процедурам шкіра оновлюється дуже швидко. І це актуально як для згладжування рельєфу шкіри, так і для антиейдж терапії. Від типу та концентрації застосовуваної кислоти пілінги поділяють за глибиною їх дії:

1) поверхневий хімічний пілінг впливає на верхній роговий шар дерми, вирівнює шкірний рельєф, покращує колір та текстуру шкіри, розгладжує дрібні зморшки. Це ефективна маніпуляція фруктовими кислотами, концентрація яких залежатиме від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта. Процедура відрізняється максимально коротким відновним періодом – робити її можна навіть перед важливими заходами для забезпечення додаткового сяйва та максимальної гладкості шкіри.

2) серединний хімічний пілінг руйнує епідерміс повністю спалюючи верхній шар дерми. Реабілітація після процедури займе тиждень, цей час потрібний для регенерації шкіри на обличчі. Це агресивна маніпуляція трихлороцтовою кислотою 20-35%. Концентрація залежатиме від наявності та ступеня проблем. Як правило, такого роду пілінги показані як дуже потужна анти-ейдж терапія. Але все ж таки, робити такі процедури варто дуже акуратно, особливо якщо у вас чутлива шкіра. Для сухої та тонкої шкіри такі процедури протипоказані.

3) глибокий хімічний пілінг – операція, яку проводять у стаціонарі. Гіпер агресивна маніпуляція карболовою кислотою (дуже токсична речовина). В результаті відбувається руйнування епідермісу, середнього та глибокого шару дерми (до сосочкового шару). Такі хімічні пілінги вкрай рідко показані і вдаються до них виключно в крайніх випадках. Більшості людей вони не потрібні, оскільки багато шкірних проблем можна вирішити серединними та легкими пілінгами, а також домашнім доглядом із низьким відсотком кислот у складі.

 

Хімічні пілінги рекомендовано проводити восени – зимовий період, тому що під час відновлення шкірі необхідний особливий і делікатний догляд, особливо захист від сонця.

 

Чистка чи пілінг: що краще вибрати?

Варто розуміти, що чищення та пілінг – це абсолютно різні процедури. Тому і ефект від їх порівняння

вати не зовсім коректно. Чищення спрямовані на очищення шкіри, пілінги – на відлущування. І при виборі варто відштовхуватися, в першу чергу, від того, що потрібно саме вашій шкірі зараз. Другий критерій при виборі – це сезонність. Салонні пілінги дуже важливо робити саме в холодну пору року, оптимально – з кінця жовтня до березня, і не забувати при цьому використовувати сонцезахисні засоби з високим фактором захисту.

На чищення ж немає особливих обмежень по сезону, але варто розуміти, що занадто часто їх робити не потрібно, щоб уникнути сильної травматизації шкіри. Чистка раз на півроку – це оптимальний розклад. Щомісяця – надто часто. Зменшити потребу в регулярних чищеннях вам допоможе оптимально підібраний домашній догляд.

Якщо у вас турбують зморшки, розширені пори, постакне, невеликі шрами, то кислотний пілінг – оптимальний варіант для вас. А якщо ж ви хочете позбавитися жирного блиску, забитих пір, легкого акне і забрудненої поверхні шкіри, то ідеальним варіантом точно буде чистка. Вибирайте максимально атравматичні та сучасні варіанти.

Обидві процедури максимально ефективні – кожна у своєму роді. Ви також можете комбінувати їх, але виключно в тій послідовності, яку порекомендує вам косметолог після очної консультації.

 

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.08.2022
Чистка чи пілінг: що краще вибрати?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×







  ×







   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)





    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)






    ×
    ×
    Close popup
    Close popup