Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чим відрізняється лазерна епіляція від ELOS?

ГоловнаБлог — Чим відрізняється лазерна епіляція від ELOS?

Різних способів видалення небажаного волосся існує дуже багато. Від банальної бритви, а також банального воску або цукрової пасти до досить прогресивних методик, які мають на увазі повне видалення небажаного волосся на строк до декількох років. Саме такі методики, в останні роки, стають все більш актуальними і популярними. Зокрема, до них можна віднести фотоепіляції, електроепілцію, лазерну епіляцію, а також елос-епіляцію. Всі ці методики в чомусь схожі: вони мають на увазі точковий вплив на волосяний фолікул – електричним променем, променем лазера і так далі.

Електроепіляцію навряд чи можна порадити: серед інших “перманентних” методик, електроепіляція, мабуть, найбільш морально застаріла і найбільш болюча. Фотоепіляція, також, підходить, не всім, тому, найчастіше, дівчата роблять вибір на користь лазерної епіляції, або ж елос-епіляції. У чому ж полягають основні відмінності між цими двома методиками, що краще і що ж варто вибрати?

Чим відрізняється лазерна епіляція від елос-епіляції?

Щоб зрозуміти, що краще – елос епіляція або лазерна, вам потрібно вникнути в принцип роботи апаратів, призначених для даних типів епіляції. Так, апарат для лазерної епіляції передбачає вплив на волоски на тілі світловий енергією. Вплив лазера має на увазі руйнування меланіну. Чим більше пігменту в волосині – тим він темніше. Саме тому обладнання для лазерної епіляції рекомендується використовувати для пацієнтів з темним волоссям на тілі. Лазерний промінь просто не може зруйнувати практично неіснуючий меланін. Для світлого волосся ефект від цієї процедури нульовий, оскільки в них практично не міститься меланін. В цілому, ключова відмінність між лазерної та елос епіляції полягає саме в цьому: у методик просто різні колірні аудиторії з різними типами волосся.

Як вже було сказано вище, різниця між елос та лазерної епіляції зокрема в тому, що ELOS здатний видаляти волоски будь-якого кольору. При спалахах світла волосяні фолікули руйнуються, внаслідок чого волосся випадає. Особливість лазера в тому, що у нього висока концентрація, в той час як у елос апарату велика рассєїваємость в шкірі. Елос епіляція, таким чином, переноситься пацієнтками дещо легше. До слова, підходить вона не тільки для світловолосих, але і для власниць досить темних і жорсткого волосся.

І Елос епіляцію, і лазерну можна застосовувати на різних ділянках шкіри: від ніг до бікіні і пахв. Все залежить від індивідуальних переваг пацієнтки, а також від її чутливості в тих чи інших зонах.

І Елос, і лазерна епіляція надзвичайно гарні тим, що для процедури не потрібно відрощувати волосся: як це необхідно, наприклад, для шугаринга або ваксинга. Навпаки, перед процедурою все небажане волосся необхідно збривати. Довге волосся апарати просто не “візьмуть”. Крім цього, ефективність обох способів епіляції, часто залежить від майстерності косметолога, який проводить процедуру, а також від якості апарату, за допомогою якого здійснюється кожна з процедур. Якщо мова йде про покупки для салону, то вибирати варто найсучасніші, якісні апарати: не потрібно побоюватися їх вартості, ці витрати точно себе окуплять максимально швидко.

Що ефективніше: лазерна епіляція або Елос?

Обидві технології вважаються досить ефективними – вже після першої процедури віддаляється 25-30 відсотків волосся в активній фазі росту, тобто, в телогеновая фазі. Традиційний лазерний метод більше підійде для чорного волосся. Якщо ж у пацієнтки світлі, руді або сиві волоски на оброблюваної зоні – звичайний лазер просто не матиме ефекту. Крім цього, дуже великий вплив на ефективність процедури має те, наскільки глибоко під шкірою знаходяться волосяні фолікули. Елос в порівнянні з лазерної епіляції ефективний для будь-якого типу волосся – він впорається і з чорними, і з сивими, і зі світлим волоссям, як і з тими, які ростуть глибоко під шкірою.

Важливо розуміти, що і лазерна, і Елос епіляція вам не допоможе і не дасть потрібного ефекту, якщо ви зробите процедуру одноразово. Як вже було сказано вище, промінь апаратів такого типу впливає виключно ті волоски, які знаходяться у фазі активного зростання. Отже, кожна наступна процедура повинна робити тоді, коли наступна “партія” волосків буде перебувати у фазі активного зростання.

Що краще: лазерна епіляція або Елос?

На це питання немає однозначної відповіді: вибирати варто те, що підійде саме вам. Якщо ви – володарка досить темних, жорсткого волосся, то вибір варто робити, однозначно, на користь лазерної епіляції. Якщо ж волоски тонкі і світлі, то ідеально підійде елос-епіляція. Якщо говорити про хворобливість процедур, то в цілому, цей фактор, мабуть, буде однаковий. Крім цього, вибір типу процедури також залежить від того, наскільки “глибоко” посаджені волоски у пацієнтки. Якщо ж мова йде не про особистий вибір, а про закупівлю апаратів для салону, які будуть найбільш затребуваними, то ми настійно рекомендуємо вам придбати обидва варіанти. Таким чином, ви покриєте максимум своєї цільової аудиторії і не будете відмовляти в процедурі тим пацієнткам, тип волосся і глибина яких “не відповідає” роботі того чи іншого апарату.

(5 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Чим відрізняється лазерна епіляція від ELOS?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup