Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Блефаропластика: що це таке і чи варто робити?

ГоловнаБлог — Блефаропластика: що це таке і чи варто робити?

У сучасній косметології існує лише величезна кількість різних способів боротьби з усіма ознаками старіння. І ті процедури, які з десятиліття тому можна було зробити тільки в рамках пластичної хірургії, сьогодні-більш ніж доступно. Досить поширеною ознакою старіння є надмірний навіс верхньої повіти, що особливо помітно в так званому типу деформації старіння. Верхня повіта може, взагалі, навіс і через анатомічні, генетичні причини, тому багато хто прагне виправити цей момент. А іноді корекція нависають верхній повіку може вимагати свого роду об’єктивні причини: коли є ризик погіршення зору. Як правило, це робиться з blepharaplasty-спеціальна операція.

Blepharoflasty: що це таке?

Верхньої корекції століття є одним з найбільш поширених. Процедура не вимагає госпіталізації і проводиться в амбулаторній середовищі, так що через пару годин після втручання можна повернутися додому. Верхня Блефаропластика здійснюється під місцевою анестезією, але при цьому можна використовувати загальні анестезії, якщо немає протипоказань. Блефаропластика сам здійснюється за рахунок зрізу в природному складці верхньої повіку. Таким чином, повіти висить набагато менше, вона стає в рази більш відкритою, зір стає більш чітким, ризик зниження візуального збитку, а також зморшки в орбітальної зоні виправляються через такі своєрідні підтяжки.

Як blepharoflasty процедури виконуються?

Хірург усуває зайву шкіру повік і видаляє надмірного жирових відкладень. З’ясовується, що за допомогою цього методу ви можете як повернути молодь області навколо очей, і змінити форму і розріз ока. Можливо, саме тому ця операція-одна з найпопулярніших серед людей старше 25 років. Таким чином, ця процедура залишається досить простою і має низьку травматичну. За різними дослідженнями, ускладнення виникають лише в 3% випадків.

Переваги blepharoflasty: що вони складаються?

 • Можна використовувати операцію для естетичних цілей-наприклад, змінити розріз ока, або зменшити кількість зморшок, досягти ліфтового ефекту;
 • Ви бачите краще-в прямому сенсі цього слова, повіки не втручаються в зір;
 • На фоні інших хірургічних втручань цей метод досить шкідливий;
 • Період реабілітації та оздоровлення досить короткий;
 • У порівнянні з іншими заходами, blepharoflasty більше бюджету.

Більшість blepharoflasty любив за дуже швидкий і дуже помітний ефект омолодження. Після операції ви будете виглядати молодше протягом десяти-двадцяти років, без перебільшень. Загалом, переваги процедури дійсно досить багато. Але це можуть бути Протипоказання: як естетичні, пов’язані з чисто зовнішніми причинами, і цілі: Хірургічні втручання і анестезія не показані всім. Тому, якщо ви перебуваєте в пошуку будь-якої альтернативи, ви можете легко звернутися до інших підйомних процедур, які не можуть бути так швидко і різко, але все одно допоможе вам досягти бажаного ефекту.

Якщо ви хочете у вашій клініці або вашому салоні, було обслуговування апаратного підйому, а також процедури лікування з області апаратної косметології, то можна з легкістю купити всі необхідні пристрої від системи PrimeLaser. У нас великий вибір, грамотний підбір конкретного приладу для набору запитів, справедливих цін, якість гарантійного обслуговування кожного приладу протягом року, а також можливість навчання роботі на пристроях для вас або ваших співробітників з подальшим Видача відповідного сертифіката. Апаратної косметології з нами-це просто!

(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

31.05.2019
Блефаропластика: що це таке і чи варто робити?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup