Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Біполярний РФ-ліфтинг для відновлення колагену в шкірі

ГоловнаБлог — Біполярний РФ-ліфтинг для відновлення колагену в шкірі

Вже протягом довгого часу вчені в усьому світі намагаються знайти еліксир, який допоможе зберегти молодість і привабливість. На сьогоднішній день розроблено безліч методик, які, як стверджують, несуть омолоджуючий ефект. Прекрасна половина людства готова витрачати на всі ці методики величезну кількість грошей і часу. Але дійсно все з нині представлених способів робочі? Кожна людина індивідуальна. Що підійде для омолодження одному, може не підійти іншому. Однак є універсальні способи, які дають ефект в 99%. Звичайно, назвати “еліксиром молодості” всі існуючі сьогодні методики омолодження можна. Однак стимулювати додаткову вироблення колагену вчені все ж навчилися.

Колаген – що це і які його функції

Сполучна тканина – це опора і захист людського організму. Саме вона визначає всі фізичні особливості кісток, шкіри, сухожиль, суглобів і ін. Але міжклітинний простір сполучної тканини заповнене матриксом. Колаген є одним з його найголовніших компонентів.

Цей основний компонент (колаген) – це білкові спіралі, які складають третину всієї маси білків в організмі людини.

Всього в організмі налічується близько 19 видів колагену, а до основних його функцій можна віднести:

 • опорна (скріплює і формує форми людських органів),
 • захисна (впливає на міцність тканин, захищає їх від пошкодження),
 • грає роль в забезпеченні тканин еластичністю,
 • вплив на клітинну регенерацію,
 • стимуляція освіти оболонок клітин,
 • контролює розвиток меланом на шкірі.

Способи відновлення колагену в шкірних покривах

На даний момент людству відомо лише два шляхи, за допомогою яких можна відновити колаген. Перший – за допомогою косметичних засобів і процедур заповнити його дефіцит. Другий – стимулювати додаткову вироблення власного колагену.

Існує безліч рекламних кампаній, які стверджують, що за допомогою спеціальних коллагенсодержащих емульсій і кремів можна заповнити його дефіцит в шкірі. Однак, дана речовина має занадто високу молекулярну масу, що не дає йому “пройти” через роговий шкірний шар. Навіть з використанням гідролізату колагену таким кремам і сироватка не вдасться нічого, крім зволоження самого верхнього шару епідермісу.

Що стосується ін’єкцій, тут все теж неоднозначно. З одного боку шляхом дроблення молекули колагену на більш дрібні частини, з’являється можливість заповнити його дефіцит в шкірі. Але з іншого боку, такі ін’єкції блокують вироблення власного колагену. Саме тому до ін’єкційної косметології фахівці рекомендують звертатися в тих випадках, коли стає неможливою стимуляція додаткової вироблення власного речовини.

Найпопулярнішою і ефективною методикою стимуляції є РФ-ліфтинг. Процедура має масу переваг перед травматичною ін’єкційної косметології.

Суть ліфтингу полягає у впливі радіохвиль на шкіру. З їх допомогою відбувається стимуляція неоколлагенеза в шарах дерми. Завдяки цьому шкіра стає зволожена, пружна і підтягнута.

Біполярний і монополярний РФ-ліфтинг

монополярних ліфтинг рідше застосовується в апаратної косметології через високого ризику виникнення рубців та опіків. Відбутися це може через сильний термічного впливу на шкіру під час процедури. Також є ризик виникнення змін в підшкірній клітковині. Тому фахівці рекомендують віддати перевагу біполярному РФ-ліфтингу. В даному випадку можливі опіки і рубці через низьких температур роботи (до 45 градусів за Цельсієм). Більш того, в даному методі омолодження не застосовуються магнітні поля, що роблять негативний вплив на внутрішні органи людини.

Яким чином відбувається омолодження шкіри

Під час процедури біполярного РФ-ліфтингу відбувається нагрів шкіри, що сприяє випаровуванню вологи з колагенових волокон. Вони стають не розтяжні, що і підвищує тонус шкіри. Натягнутість шкіри, яку відчувають пацієнти, збільшується протягом наступних двох місяців.

Кількість процедур, необхідних для омолодження, залежить від ступеня вираженості вікових змін. Якщо вони не сильно виражені, вистачає однієї процедури. В інших випадках може знадобитися курс з 3-7 процедур (через кожні три тижні).

Найбільш сприятливим віком для проведення процедури вважається від 30 до 45 років. У цей період кількість вироблюваного колагену знижується, але він ще присутній.

Як правило, процедура РФ-омолодження займає близько 40-ка хвилин.

Після процедури рекомендується відмовитися від відвідування солярію, лазні, сауни і фізичних навантажень.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Біполярний РФ-ліфтинг для відновлення колагену в шкірі
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup