Содержание статьи:
Біоревіталізація – це одна з найбільш популярних процедур в сучасній косметології. Адептів у неї більш, ніж достатньо і це зовсім не дивно; біоревіталізація показана при самих різних проблемах шкіри, в тому числі – при перших (і не тільки перших) ознаках старіння. Біоревіталізація допомагає наситити шкіру вологою, відмінно працює в Ліфтингова напрямку і демонструє чудові результати тоді, коли навіть найпотужніші зволожуючі креми і сироватки безсилі. Але в цілому, в цій бочці меду, як завжди, є ложка дьогтю. І вона – досить відчутна; аж до того, що в деяких випадках від ідеї ін’єкцій, мабуть, варто відмовитися. І в цій статті ми розглянемо трохи більш докладно основні недоліки процедури біоревіталізації поговоримо про аналоги.
Процедура біоревіталізації передбачає насичення спеціальними речовинами поверхневих і глибоких шарів дерми за допомогою ін’єкцій або під впливом зовнішніх стимулюючих факторів. Найчастіше, безумовно, застосовуються саме ін’єкції. Після процедури на шкірі з’являються папули: це нормально і до цього важливо бути готовим. Але виглядає це перший час дуже неестетично.
Одним з головних компонентів впливу на тканини в процесі биоревитализации є кислота-полімер – гіалуронова, яка настільки часто зустрічається в складі зволожуючих засобів.
Гіалуронова кислота – природний елемент шкіри. У молодому віці вона синтезується в достатній кількості. Саме гіалуронова кислота дозволяє підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри. Але з віком ситуація змінюється. І перші ознаки старіння якраз пов’язані з уповільненням і зупинкою вироблення гіалуронової кислоти, а отже – уповільненням вироблення колагену. Безумовно, це – оборотні процеси, якщо застосовувати сучасні косметологічні методики. Після курсу биоревитализации значно підвищуються шанси зберегти молодість шкіри, а також значно розгладити зморшки. Методика добре проявила себе при впливі на жінок похилого віку. Втім, біоревіталізація рекомендована для використання і в більш молодому віці, якщо шкіра ослаблена і стоншена.
Безумовно, не все так райдужно, як може здатися на перший погляд. Тому, заодно, ми б хотіли розповісти і про недоліки процедури біоревіталізації.
Безумовно, якісної і дійсно робочої альтернативою биоревитализации можуть бути процедури апаратної косметології. Гідропілінг, карбоксітерапіі, лазерне омолодження, SMAS-ліфтинг, RF-ліфтинг, лазерний ліфтинг – все ці методики широко застосовуються, є не менш ефективними, ніж процедура біоревіталізації, вони дешевше і мають менше протипоказань. Плюс – ризиків в ході виконання процедур апаратної косметології відчутно менше, ніж при застосуванні процедур ін’єкційної косметології. Особливість полягає в тому, що як правило, потрібно курс процедур для набуття відчутного результату. Але після закінчення курсу, результати не менш вражаючі, ніж ті, що можна отримати після биоревитализации.
Залишити відповідь