Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Безпечне видалення татуажу повік

ГоловнаБлог — Безпечне видалення татуажу повік

Стрілки на повіках ніколи не виходять з моди. З їх допомогою можна змінити форму очей і поміняти погляд (зробити його більш захопливою). Але небагато дівчат вміють малювати красиві стрілки. Мало хто готові вставати рано-вранці, щоб зробити гарний макіяж з ними. Саме тому представниці прекрасної статі вирішуються на перманентний макіяж верхніх повік. І в перший час всі щасливі, що зважилися на цей крок. Але вже через рік, два, три (в залежності від того, як пігмент фарби реагує з шкірою) дівчата в паніці шукають місця, де можна безпечно і максимально безболісно вивести татуаж. На щастя для багатьох, сучасна апаратна косметологія розвивається стрімкими темпами. І вже сьогодні за допомогою лазера можна абсолютно безпечно за кілька сеансів позбутися ненависного макіяжу.

Існуючі методики видалення татуажу

На даний момент існує три основних методики, які використовуються для видалення перманентного макіяжу:

 • мікропігментація,
 • лазер,
 • ремувер.

Кращим з них вважається спосіб видалення перманентного макіяжу з межреснічного простору, нижньої і верхньї повіки.

Лазер або мікропігментація

Процедура полягає не в усуненні фарбувального пігменту, а в його перекритті. Тобто, на стрілку наноситься тілесний пігмент. Однак, через вигоряння пігменту під впливом сонячних краще, в обробленої області можуть з’являтися білі крапки. Фахівці рекомендують використовувати цей варіант в разі, якщо пігмент барвника, яким була набита стрілка, настільки сильний, що лазер з ним не справляється.

Лазер або ремувер

Під ремувером мається на увазі хімічний засіб, яке необхідно нанести на оброблювану область. Проникаючи в шкірний покрив, засіб вступає в реакцію з пігментом і поступово його нейтралізує.

Дана процедура має суттєві недоліки:

 • після процедури на оброблюваній ділянці з’являється скоринка, яка сходить кілька днів,
 • необхідно виконувати рекомендації фахівця по реабілітаційному догляду пошкодженого ремувером ділянки,
 • якщо вам необхідно видалити татуаж з межреснічного простору, ремувер вам не підійде, так як розчин може потрапити на слизову оболонку ока і нанести травму.

Єдиною перевагою Ремувер перед лазером є те, що він здатний видалити такі тони і відтінки, які лазер »не бере” (червоні, світлі).

Як відбувається процедура видалення перманентного макіяжу століття з використанням лазера

Особливість татуажу століття полягає в тому, що тут застосовуються натуральні барвники, які в’їдаються в шкіру глибоко. Тому лазер здатний видалити з цієї області навіть яскраві пігменти. Ще зовсім недавно олександритовий і рубіновий лазери були передовими. Але вже зараз активно використовуються неодимові лазери. Вони більш ефективні в цьому питанні.

Процедура видалення татуажу вимагає попередньої підготовки пацієнта. Дуже важливо за кілька днів до видалення відмовитися від косметики, до складу якої входить спирт.

Сама процедура відбувається практично безболісно завдяки анестетиків. Вони наносяться на ділянку шкіри, який збираються обробляти лазером. По закінченню декількох хвилин, коли знеболювальна мазь вступила в дію, фахівець впливає лазерним променем на татуаж. Лазер не пошкоджує шкіру. Він діє виключно на пігмент, руйнуючи його. Згодом він (пігмент), розбитий лазером на наночастинки, виводиться з організму через лімфодренажні систему. На жаль, впоратися з перманентним макіяжем за один сеанс неможливо. Кількість процедур, після яких від пігменту не залишиться і сліду, вам призначить фахівець. Один сеанс займає близько десяти-п’ятнадцяти хвилин.

Що впливає на кількість процедур, необхідних для повного видалення пігменту

Кожен організм індивідуальний. І навіть якщо до фахівця прийде двоє людей, у яких стрілки були набиті однаковим барвником по одній і тій же технології, їм може знадобитися різна кількість процедур. Так як у кожного з них пігмент прореагує з шкірою по-різному.

Поширені міфи при лазерному видаленні татуажу

Видалення перманентного макіяжу лазером може викликати онкологію

У всьому світі вчені намагаються знайти відповідь на питання про те, що викликає рак. Припущень дуже багато. І стверджувати з упевненістю на 100%, що хоч одне з них вірно не можна. Лазери застосовуються вже досить давно (близько 30 років). І поки за цей час не було жодного доказу того, що від даної процедури можуть розвиватися онкологічні захворювання.

Після видалення татуажу лазером залишаються рубці

Ні, ні і ще раз ні! Лазер не залишає рубці на шкірі. Але за однієї умови: якщо він виявиться в руках грамотного фахівця. Якщо ж ви прийдете на процедуру ні до професіоналу, то у вас можуть залишитися якісь наслідки.

(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Богдана, 2020-12-01 17:07:57

Раньше не слышала, что можно удалить перманентный макияж на веках с помощью лазера. Очень удобно, ведь со временем такой татуаж надоедает и выцветает.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.12.2020
Безпечне видалення татуажу повік
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup