Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Атравматична чистка обличчя

ГоловнаБлог — Атравматична чистка обличчя

Щоб зберегти свіжий вигляд і здоров’я шкіри, необхідно ретельно стежити за своєю чистотою. Стандартний щоденний догляд недостатньо для усунення пилу і токсинів. Косметологи рекомендують проводити професійну чистку обличчя регулярно за допомогою сучасного обладнання.

Є багато способів очистити ваше обличчя. Багато хто з них досить агресивні: вони супроводжуються неприємними відчуттями і болем, часто викликають алергічні реакції, травмувати Верхні шари шкіри. Після цих процедур, клієнтам необхідно кілька днів, щоб відновити і видалити запалення. Альтернативою таким методам є не менш ефективні атравматичні методи чищення обличчя. Вони придатні для всіх типів шкіри, не вимагають спеціальної підготовки і часу для реабілітації, а процедура безболісна.

Топ-апарат для очищення від обличчя атравматичних

Серед безлічі пристроїв можна визначити 3 найбільш ефективних і популярних апаратних чищення шкіри обличчя.

Ультразвук

Використання ультразвуку в косметології має ряд переваг. Ця процедура підходить для будь-якого типу шкіри і не має вікових обмежень. Ефект ультразвуку є абсолютно безпечним і безболісним. Ультразвукові хвилі можуть з’являтися в глибоких шарах шкіри, чищення пори і забруднюючі. Це пригнічує надмірно активну роботу сальних залоз, що регулює природні процеси. Зміцнення regenative здібностей шкіри, сприяє усуненню запальних процесів, видаляє зайву рідину, розгладжує дрібні зморшки. Незважаючи на всі переваги процедури, вона не може здійснюватися з людьми з кардіостимулятора, вірусними або бактеріальними захворюваннями, вагітним жінкам.

Гальванічне прибирання

Процедура, яка базується на впливі на шкіру струмом, з від’ємним зарядом. Вона показана клієнтам з жирною шкірою, які хочуть чистити сальних залоз, які мають позитивний заряд. Під впливом негативно зарядженої гальванічного струму, сальні вилки витягаються назовні, пом’якшені і легко видаляються з поверхні шкіри.

Після того, як код розглядається позитивно заряджена течія. Покращує циркуляцію крові в тканинах, стимулює лімфи, регулює роботу сальних залоз. Для досягнення максимального ефекту, вам необхідно завершити повний курс прибирання 10 повних сеансів.

Процедура протипоказана для вагітних жінок, онкохворих, хворих на серйозні хронічні захворювання, шкірні та кардіологічна захворювання, люди з кардіостимуляторів.

Вакуумне прибирання

За допомогою пилососів можна очистити шкіру від чорних точок, придатних для жирної власників шкіри. Він часто використовується як додатковий метод очищення. Очищення відбувається під впливом високого тиску, що утворюється всередині приладу, який витягує домішки з шкіри. Процедура безболісна і не супроводжується дискомфортом.

Тільки Верхні шари шкіри можна почистити за допомогою пилососа. Вона не може здійснюватися в період загострення шкірних захворювань, клієнтів з куперозом і тендерними судами.

Широкий спектр процедур дозволяє знайти свій власний метод чищення вашої шкіри.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11.06.2019
Атравматична чистка обличчя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup